Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Red je da se iskritikuje Murinjo, i za ovo danas i za ono u subotu. Premekano za njegove standarde, obe utakmice. Pa barem danas je moralo agresivnije igrati kada smo favoriti. Pogba ne zna ni sam sta igra, a i cini mi se da je pod ogromnim pritiskom, u nedelju neki gol/asistenciju ce mu bas znaciti...

    Comment


    • Nadam se da Roha necu vise nikad u zivotu imati priliku da gledam u dresu Junajteda, ja ne znam na koju foru taj covek igra fudbal u opste.

      Sto se tice vecerasnje utakmice samo mogu reci da smo igrali jako lose i da je bilo tuzno gledati kako se patimo i sa loptom i bez nje.
      sigpic

      Comment


      • Danas je Pogba dobio tu ofanzivniju ulogu pa dzaba, nista bolje od Runija nije odigrao, mada ono sto je Runi igrao u nedelju je bilo sasvim ok.

        Jbg sve krece od sredine, mora tu neko ko ima pas, ko diktira tempo, Erera izgleda dobro ali on nije takav tip igraca. Imamo mnogo vise prostora po krilimma kad igraju Valensija i Sou, ali bice utakmica kad oni ne mogu da igraju, zbog toga nam trebaju utakmice u LE i miki maus kupu, a kad dodju te utakmice, ti koji treba da se nametnu odigraju bez ikakve zelje. Ajde Roho je limit i to je svima jasno, Darmijan nije isao previse naprijed, nije ni dobio upotrebljive lopte u prostor, niti smo dovoljno igrali po stranama jer je sve bilo uzasno sporo, ali kad je bi naprijed dobro je centrirao i to je jedino dobro od rezervista.

        Snajderlin je nevjerovatan, kakav pad u odnosu na ono sto je igrao u Sautemptonu, covjek je potpuno izgubljen. Rasford ocajan pas danas, Martijal je nesto petljao ali opet nismo strane dovoljno eksploatisali pa nista nije mogao, ofsajd je bio mali i ne moze se kriviti sudija, iako je kretanje odbrane kod gola Fejnorda bilo dobro.
        sigpic

        Comment


        • Pogba bi kod Gvardiole igrao ludi letnji ples.

          Comment


          • Originally posted by Zona View Post
            Pogba bi kod Gvardiole igrao ludi letnji ples.
            Ajde logout..


            Samo jedna stvar, nije problem pljuvati bilo koga. Ali dajte neke stavove, cinjenice. Jedno 3, 4 prostoprosirene recenice nece tastatura da se izlize.
            Nemoj da smo padobranci. Nije vise bitno za koga se navija, ako ne moze da se napise nesto normalno, sazeto, bilo sta, nemoj da pisete uopste.

            PS:

            Vladan veci hejter Pogbe nego ja sto sam bio ikada Kerika.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Meni je zalosno da se Pogba poredi za jednim magom kao sto je Patrik Viera. Zbilja tuzno.

              Jeste on strasan igrac, ali nece on doseci nivo Viere nikad.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Niko ovde nije spominjao Vijeru nikada, bar kao sto se ja secam.

                Ne znam ko ga uopste sporedi, mozda neki anonimus fb likovi, meni nisu uopste isti tip igraca za porediti.

                Comment


                • Nisam u toku Aki, ali ko to poredi?!

                  Meni totalno razliciti igraci. Po konstituciji slicni ali sve ostalo meni razlika..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Juniore,cuti to za Pogbu molim te evo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ma porede ga po Tw i u medijima redovno.

                      Generalno, jebes igraca kad mu treba cijelu formaciju podrediti i to igraca od 100m.

                      A i voli generalno da luta u nekim pozicijama i zaboravi da se nadje na mjestu kada je defanziva u pitanju.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Doduse Viera je bio upotebljiv na svim pozicijama posebno na krilu bi se dobro snasao

                        Jose je znao sta dovodi i kako on moze najbolje od sebe da pokaze.Nije on za 100 mil svakako,ali je fantastican igrac i uopste nije neko prilagodjavanje za United da odigra tu 433 formaciju...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa ne znam sta ceka Jose da igra taj 4-3-3. Evo danas mu je prilika bila, pa ga nije odigrao.

                          Pretvara se u Wengera.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Zajebi to.

                            Jbg danas se svi razumeju u fudbal. Mnogo rano se sudi Pogbi. Stoji da je 100 milki, ali nova liga, nova ekipa. Odigrao 3 tekme i odma je najgori. Dajte malo vremena coveku. A i igra na poziciji koja nam najvise skripi ko zna koliko dugo. Polako samo. Meni je drago sto covek pokaze 100x vise zelje da uradi nesto napred nego pojedinci. Previse se trudi, valjda nece previse pregoreti..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Mislim da ne hejtujem Pogbu, ali definitivno imam problem sto moze da funkcionise samo u jednoj formaciji i sto ovoliko luta po terenu i ostavlja mnogo prostora protivniku.

                              Smoling je opet bio u napadu u finisu, koristi ga kao Huta u Celsiju
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X