Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Pa mozda misli da ne mozemo do 4 pa je zacrtao LE kao prioritet zbog LS.
    A ovo cemo osvojiti, na strani gubimo od Fejnorda i Fenera lakse je sto puta biti u cetiri u ligi nego osvojiti LE ili bilo koje drugo nokaut takmicenje.
    sigpic

    Comment


    • Nisam sig, jer top 4 tima deluju dosta konstantnije od nas, a u medjusobnim duelima imamo 2 remija i 2 poraza...
      sigpic

      Comment


      • Povezes 4-5 pobjeda i sigurno si tu, ali kako da ih povezes kad izvodi ovakve sastave.
        sigpic

        Comment


        • Poješće nas danas na sredini. Jedino ako se neko povredi pa udje Svajni..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • To je to, eto mu ga Lingard jebao ga Lingard. Drugi minut, e sad kukumakanje kako je tesko kad se primi odma. Ne bi se primio odma da nije Lingard debil na terenu.
            sigpic

            Comment


            • Sreca pa Ibrahimovic vrhunski reagovao... Oh wait.
              sigpic

              Comment


              • Mozemo biti zadovoljni, njima nije sudjen cisti penal, Lingard evo samo na kraju nesto odigrao, on i Rasko su igrac manje u svakom slucaju. Ja ne znam kako se osjecaju Martijal i Mikitarjan ali im sigurno nije lako da gledaju ko igra prije njih. Erera igra ok, ali on ne moze da smiri igru, da stane na loptu, previse haoticno i previse hiperaktivno.
                sigpic

                Comment


                • Baby steps, baby steps. Cetvrti uzastopni remi kuci, da igras protiv Reala, Barse, Atletika i Bajerna pa je jadno, a ne protiv ekipa koje pjeske moras da dobijes. Vest Hem ove sezone nije dobio samo ko nije htio. Svaka prica je s ovim kiksom zavrsena oko top 5. Opusteno do kraja sezone, opstacemo sigurno.

                  Ako je u proslim utakmicama falilo srece danas Murinjov poraz. Ova formacija i izbor igraca veze nemaju, da nema bolje pa i da razumije covjek, ovako potpuno nejasno sta radi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Onaj osecaj kad se pola sata pre kraja utakmice pomiriš sa nerešenim rezultatom jer golman ima utakmicu života.

                    Comment


                    • Ja se ne mirim sa nerijesenim, znam da ga nece dati cim propuste 5-6 prilike tu je kraj, da imaju tri penala dati ga nece, ali isto tako znam da ga mogu primiti jer protivnik dva puta centar predje, ali kod ta dva prelaska centra prije ce do gola nego Mancester, cim je Flecer usao imao sam osjecaj da ce da kazni bivsi klub.
                      sigpic

                      Comment


                      • Darmijan pre Blinda.
                        Herera pre Kerika.
                        Runi krilo, Miki desetka.
                        Felaini.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ja se ne mirim sa nerijesenim, znam da ga nece dati cim propuste 5-6 prilike tu je kraj, da imaju tri penala dati ga nece, ali isto tako znam da ga mogu primiti jer protivnik dva puta centar predje, ali kod ta dva prelaska centra prije ce do gola nego Mancester, cim je Flecer usao imao sam osjecaj da ce da kazni bivsi klub.
                          Da, da. I to između ostalog. Dobro rečeno.

                          Comment


                          • Dzons 180, pa normalno da je svaki prekid opasnost, nema tog iole visokog igraca kojeg on moze da odbrani u skoku. ALi kad spoji Ereru i Pogbu i doda im Lingarda, mozes se pozdraviti sa mirnim akcijama i nekim gradjenjem
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad idemo na Gudison na noge Evertonu pa onda par kola sa ekipama iz donjeg doma. Kako igramo ni tu nismo sigurni da ćemo izaći kao pobednici.
                              Simptomatično koliko prilika mašimo. Randolf danas slično Hitonu. Branio ko popizdeo

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Dzons 180, pa normalno da je svaki prekid opasnost, nema tog iole visokog igraca kojeg on moze da odbrani u skoku. ALi kad spoji Ereru i Pogbu i doda im Lingarda, mozes se pozdraviti sa mirnim akcijama i nekim gradjenjem
                                Jbg, forsiraju se deca kluba, Rašo i Lingard. To je indirektno i rekao.

                                Comment

                                Working...
                                X