Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iha, najebali smo. Jos Sou da se povrijedi i bez komplet poslednje linije.

    Antonio Valencia has a fracture in his arm and will have surgery today. #MUFC
    sigpic

    Comment


    • Runi na beka.

      Comment


      • Otkud sada to sa Tonijem, gde to zaradio?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ovo je sad i definitivno plod Murinjovog nekog razmišljanja, govorim o Mikijevom odsustvu. Nije neočekivano što ne počinje već što ga nema ni na klupi. 3 zadnja vezna na klupi, Lingard na terenu, a Miktarijana ni u planu. Nevjerovatno.

          Comment


          • Ne znam sta bih rekao,popisan sam.Nema se sta zameriti,ne da nam Bog pobedu.Nece se ovaj klub izvuci iz govana narednih 10 godina.

            Nemamo ni sudije kao Arsenal da nas poguraju kada ne ide.

            Comment


            • 38 pokusaja, oni sedam, 0:0. Krv ti jbm. Uklet klub. Uklet. Stouk se jednom desava u sezoni, ali ovo, ovo nije moguce jednostavno.
              sigpic

              Comment


              • Mislim da je došlo vreme da malo odmorim od fudbala i Junajteda. Ne vredi, već godinama neka patnja, a prosto moram neku ravnotežu da vratim, pošto Žoze ima neke druge planove sa kojima se ja baš ne snalazim najbolje.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma ovo je brutalan fudbal bio, stali nisu 90 minuta, sanse kao na traci, prelijepe akcije, prezanimljiv fudbal i nevjerovatan intezitet svih 90 minuta. Nece u gol pa nece.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ibrahimovica bi ja vrzao na klupe bar 2 tekme.

                    Nema se sta zameriti momcima, neverovatna partija i fantastican fudbal, ovo jednostavno nije moguce sta se danas desilo. Ovo je najbolja partija nekog golmana od kad ja pratim fudbal.

                    Comment


                    • U sustini jako dobra utakmica danas ali eto kad se toliko stvari okrene protiv tebe jednostavno pomoci nema.
                      sigpic

                      Comment


                      • Poslednjih 7 premijerligaških mečeva Man Utd
                        1 pobeda
                        3 nerešene
                        3 poraza

                        Potrošeno 157 000 000 £

                        Comment


                        • Samo moze da se zamjeri ulazak Felainija i Runija, a izvodjenje Mate, ali opet i posle tih izmjena je bilo 5-6 top prilika. Runi ne smije da igra uopste, ne moze da zadrzi loptu, nema pasa u prostor preciznog, nema veze sto je promasio onaj "penal", ali on je previse spor i trom. Ali Lingard da igra prije Jermena, e to vec ne moze.

                          Nemamo ni kapi srece, Klatenburg ocajno sudio ali kad ti imas 38 suteva i 75% posjeda to nema veze sa sudijom. Ovoliko sansi za cijelu proslu polusezonu nismo imali, ali su Stouk i Barnli ti koji su nas udaljili od svake price za titulu. Vidjecemo za top 4.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            38 pokusaja, oni sedam, 0:0. Krv ti jbm. Uklet klub. Uklet. Stouk se jednom desava u sezoni, ali ovo, ovo nije moguce jednostavno.
                            Ovo sam isto rekao posle Stouka, jednostavno je nemoguće koliko smo baksuzni u svakom smislu. Da ne govorim da smo najoštećeniji klub od početka sezone, to je priča za sebe.

                            Neće nama pomoći ni Pogba, ni Ibra ni Murinjo. Ne vrijedi kad te ništa neće.

                            Comment


                            • Kliknuce jednom. Mora. Samo treba to sacekati, ali ovo je bilo za 10+ lagano, jedna od najboljih utakmica na Trafordu od kad pratim fudbal. Sjetimo se onog pocetka sezone kad je Arsenal dobijen sa 8:2, pa tada je ulazilo sve sto sutnu ka golu, ali ovo je nezapamceno nesto bas. Ima tu i mentalne kocnice, nedostatka samopouzdanja, da je Barnli igrao dobru odbranu pa svaka cast, ali su se vrhunske sanse stvarale na svaka tri do cetiri minuta na nivou cijele utakmice, jednostavno nece.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jel vrijeme da otpišemo bilo kakve ciljeve za ovu sezonu (osim možda liga kupa) i da čekamo drugu sezonu za neke uspjehe, jer ove sezone ne igramo dobro, a kad igramo dobro onda nas nešto spriječi da to pretvorimo u rezultat.

                                Comment

                                Working...
                                X