Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Tu sve zavisi od Mikitarjana, ako ga i ubuduce ne bude koristio onda mi je logicno da Rasford/Martijal idu u napadi da se koriste lopte u prostor, Zlatan iza, a da se proba sa Pogbom lijevo.
    Ako ne bude davao sansu Mikiju prestacu totalno da se zanimam za Junajted. On i Pogba su glavni razlog sto sam u poslednje vreme aktivniji u ovoj temi.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Koke mora još da poradi na tehnici da bio bio dlp. Nije on neki paser, samim tim ni dlp kakav nam treba.

      Comment




      • uriniranje
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Nemojte tog Vajgla, ne ide igračima Dortmunda kad odu u druge klubove, posebno u Junajted.

          Comment


          • Definitivno se mora oprezno sa mladim igracima, izduvali smo ga za Sancesa koji igra u trenutno mnogo jacem klubu pa se blago receno raspada. Naravno on ce napredovati, biti dobar ali je mlad i trebace vremena, ne moze se ocekivati konstantnost odma, ali ako ovako igra u Bajernu kako bi igrao u Mancesteru? Pogba i Sances sredina koju bi Murinjo gotovo sigurno izvodio bi bila katastrofa u ovom prvom dijelu sezone.
            sigpic

            Comment


            • Nisam ispratio, da li je Sancez stvarno tolika katastrofa?
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                  Nisam ispratio, da li je Sancez stvarno tolika katastrofa?
                  Trenutno je bas los, dosta gresaka, lose pozicioniranje, previse sirov i nekonstantan. Cak ni loptu ne cuva kako treba iako mu je to najveca snaga. Ali on je dijete jos uvijek, ipak ako u ovakvom Bajernu tako tesko ide jos bi teze islo u Mancesteru sigurno. Svakako ne bi trebalo da bude dileme da ce biti top igrac, pitanje je samo koliko ce vremena proci.

                  Romano

                  Juventus not interested in Mikhtaryan at the moment. And he's not going to leave Man Utd
                  Gardijan

                  Henrikh Mkhitaryan determined to fight for his place at Manchester United. By @ed_aarons + @FabrizioRomano
                  https://www.theguardian.com/football...P=share_btn_tw
                  sigpic

                  Comment


                  • Erera, Snajderlin, Pogba pa i Timoti mogu sasvim lepo da trce za Kerika i Svajnija. Jedu pojedinci mnogo govna. koristi ono sto imas, kada se otvori sansa a otvrice se, zuni 60m za klasu i zavrsi pricu.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Jose Mourinho: "We have problems and the biggest is that Bailly will miss many matches. The same applies to Phil Jones."
                      sigpic

                      Comment


                      • Danas sam video timsku sliku, nije bilo Svajnija, ni za slikanje ga ne zovu

                        Comment


                        • https://zippy.gfycat.com/SimplisticI...sianhorse.webm

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Danas sam video timsku sliku, nije bilo Svajnija, ni za slikanje ga ne zovu
                            Klasican primer mobinga

                            Comment


                            • Pa i ne bas, imas na ovoj strani Di Marzija i Romana, to je ona Sanova prica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma znam, prenela sam a nisam pre toga videla da su ovi iz Skya uzeli iz Suna od juče i to još kao bog zna kakvu breaking news... pa sam se iznervirala i obrisala.
                                Al kojom si brzinom video, kada sam obrisala koliko odmah
                                Last edited by miloolja; 28-10-16, 08:53.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X