Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu da se ne složim s vama oko Kerika ali džaba sve kad on ne može igrati svaku utakmicu, povrijediće se prije ili kasnije kao i prethodnih godina. Ko onda upada da igra to što Kerik igra? Švajnštajger je otpisan, drugih tog tipa nemamo. Bar do januara.

    Mourinho: "I've never had fans like this. Even after Chelsea they supported us and tonight the stadium was full. They're real fans." #MUFC
    Vole se treneri preseravati za navijače, ali ovdje je iskren 100%. Sve što su navijači uradili od onog pjevanja kod 0-4 na Bridžu do večeras je nestvarno. Malo koji klub to ima i to može biti presudno da se okrene atmosfera. I ovo izvinjavanje Murinja potvrđuje sve to. 72 hiljada Junajtedovaca na stadionu u ovom momentu sa sve ovakvim navijanjem je nevjerovatno.
    Last edited by BorisUnited99; 26-10-16, 22:36.

    Comment


    • I Van Gal je isto rekao, u drugim klubovima su mu trazili glavu posle losijeg perioda ili teskog poraza u derbiju, sta su Zoze u Realu uradili posle 0:5 protiv Barse, na Teatru samo podrska. Imao je i kukavni Mojzi podrsku do marta, ne treba dalje od toga ici.

      https://gfycat.com/SimplisticIncompleteAndalusianhorse
      sigpic

      Comment


      • Dok su jedni preletali s banerom 'MOYES OUT' na stadionu je Mojes dočekan kao car, bukvalno. Šta god pričali to slabo koji klub ima.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Lepo odigrasmo protiv drugog tima sitija. Bitna pobeda. Sto se same taktike tice, previse smo nenaštimovani. Zlatan igra laznu devetku ali u trenucima kad se on povlaci ti krilni napadaci bi trebali da prave utrcavanja ka golu. Medjutim kad Se Ibra povuce, Rasford se u vecini slucajeva nalazi bas daleko od gola, nisu naštimovani, treba im vremena. A Mata uopste nema te instrukcije da vrši takva utrčavanja medjutim Pogba igra neku kao lažnu osmicu i zamenjuje Matu pa kad se ibra povuče Pogba sprinta napred i glumi kao neku devetku u tim trenucima ali mi ne izgleda to učinkovito. Biće bolje, treba vremena
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kerik u 85. pjeske stize Agera koji je tek usao

              https://streamable.com/pkrm
              sigpic

              Comment


              • Sad sam stigao da pogledam utakmicu i samo cu reci ono sto se vec duze vreme zna, Kerik je najbolji igrac sredine terena Junajteda i jednostavno mora da igra, sa njim na terenu sve je mnogo lakse. Verujem da bi slicna stvar bila i sa Svajnijem ali to je sad neka druga prica. Sa druge strane potpuno mi je nejasno sta je sa Mikijem i zasto ne dobija sansu, iskreno se nadam da su oni navodi iz novina netacni i da se nismo odrekli jednog takvog majstora fudbala.
                sigpic

                Comment


                • Dakle Zozeova taktika da bude organizator i stoji duboko
                  One thing I noticed last night during the warm up: during the midfielders and forwards' final warm up exercise, where they do one touch passes, lay the ball off for each other, and shoot. Zlatan barely had a shot. I watched them doing this pretty intently, maybe not paying attention to the first minute or so, and Zlatan shot literally only once, which seemed odd. He was just always laying it off for others. At half time I chalked this down to a bit of arrogance and thought someone could do with getting in his ear and getting him practising his finishing, but at full time it made real sense. He pretty much performed this training exercise for most of the second half, looking to receive the ball, before laying it off for a teammate to shoot or run onto it.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma jok to je Zlatko samo jednom sutnuo na zagrevanju, jer ima toliko mocan i precizan sut, pa ne mora da ga vezba uopste
                    A hoce da se pokaze kako ume i da ostavi drugima, da ne kaze narod posle "sebicni, samozivi Zlatko!"

                    Salu na stranu, mislis li da ce u buduce igrati sa Zlatkom kao laznom devetkom, tj da ce se ovaj povlaciti i probati da organizuje nesto konkretno, ili da ce igrati sa Raskom ispred Zlatka?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Tu sve zavisi od Mikitarjana, ako ga i ubuduce ne bude koristio onda mi je logicno da Rasford/Martijal idu u napadi da se koriste lopte u prostor, Zlatan iza, a da se proba sa Pogbom lijevo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma jok, nego kad mozes da ga muneš makazicama sa 40 metara onda nema potrebe za treningom. Sto se tice zamene za Kerika, obzirom da su Modric, Buskec i Kazorla nemoguce misije, Verati i Koke su dobre opcije. Pitanje je koliko Murinjo zeli takvog igraca jer dlp i Pogba ne mogu da funkcionisu sami sve dok Pogba ne pocne redovno da igra odbranu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Verati i Koke su isto nemoguce misije, ne treba se zavaravati. Verati potpisao novi ugovor, obozava Pariz i kad Modric stane nekako se crta kao Realovo pojacanje, Koke zivi za Atletiko. Vajgl, Daud, Neves i Tielemans su vec moguci, Daud je Liverpulova veza doduse, bi li Vajgl napustio Dortmund je vec pitanje ali sumnjam da bi Borusija odbila neku jaku ponudu. Ova druga dvojica su pak manjeg kvaliteta i bili bi vece kockanje
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam davno negdje vidio da bi Pep mogao pokupiti Dauda vec u januaru.

                            Wiegl bi vama legao vrhunski, ali mislim da mu je rano da ide iz Borusije.

                            Sto se Veratija tice, izgleda da je nesto nezadovoljan, nisam ispratio pricu, al sam nesto vidio na taj fazon.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Evo info od prije dan a nema ni tri mjeseca kako je produzio ugovor

                              Marco Verratti doesn’t want to leave Paris Saint-Germain, and reports suggest they wouldn’t sell to Juventus even if he did.
                              http://www.football-italia.net/93431...g-psg%E2%80%99
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne bih ja te zelene tinejdzere. Tielemans mi malo izgleda kao šarlatan. Vajgl je klasa, ali po meni treba mnogo iskustva i mirnoće za tu ulogu. Verati verovatno košta kao svetog Petra kajgana, a Kokeu je klauzila 65M ako se ne varam, tako da je jedino pitanje da li ga mozemo ubediti da dodje, pare nisu problem.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X