Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mikisavic89 View Post
    Tvoj problem je ocigledno jer gledas samo golove i asistencije pa onda predis Runija i Pogbu te je kao Runi uradio vise. Uostalom nije ni imao srece u onom kolu sa 30m razvalio precku, juce glavom ponovo precka. Ima sigurno momenata kada nije briljirao ali daleko od toga da je los. Po meni je odigrao odlicno sve do sada. Nije za 100 miliona ali to nisu ni realne pare za njega. Jeste Matuidi kosta 30 ali on ima skoro i 30 godina a Pogba 23 plua marketinski mnogo jaci. Odakle znas da bi npr Matuidi doneo vise i kako bi se nosio u PL? Po meni Pogba donosi i donece vise i na terenu i van njega plus sa njin ne moras da mislis na godine.
    Ne nije problem golovi,malopre napisah,ocekivao sam ako nista malo neku cvrstinu od njega u duelu da povuce ko Ture nekada,neke bolje lopte ako nisi vec dribler a placen si toliko,matuidi sam naveo kao primer moze ineki drugi ima ih,kazes godine ok mlad al sta cemo ako se ne uklopi dao 100m i moraces da trazis opet nekog novog,na sporim nista za marketing odlican posao to i nisam kritikovao,ja samse samo fokusirao na sportski aspekt i izrazio sumnju u uklapanje,ja bih voleo da doprinese najvise moguce,i da oko sutiranja imao je tu precku al isto tako uzima najvise suteva kao juce i od 5 cetiri zavrse van okvira,uci ce mozda jedan od 10,al to je nesto slicno ko Ronaldo i slobodnjaci

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Znate sta je glavni problem, sto ovi naprzeni klinci hoce sve sada i odmah. Ne daju ni malo vremena bilo kome da se privikne, adaptira, oslobodi ako treba.
      Neka se malo vrate svi navijaci Junajteda u proslost, pa podsete svih srednjaka koje su dovodili - sta se ocekivalo u startu od njih, sta su na pocetku svojih karijera u Junajtedu pruzili - i koliko su ostvarili generalno u Mancesteru - kroz svoju karijeru. Jer ako hocemo da znamo sta ce biti, moramo da znamo sta je bilo
      Prerano mu svi sudite. A tek su notorne gluposti porediti ga sa Bejlom, Mesijem, Ronalsom, Suarezom i slicno.... U ostalom uzmite tog Bejla pa vidite kako je on u pocetku igrao u Realu - mnogo gore nego Pogba trenutno u Junajtedu - a evo od druge polovine prosle sezone i ovu igra vrhunski. Adaptirao se covek. Jeste mu trebalo malo vise vremena, ali sada kida. Pitacu vas za Pogbu za godinu dana ....
      Samo da ne bude back-to-back al za 50m manje,al aj videcemo...

      Comment


      • Back to back, pa nije DJ

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Navijaci svih klubova su gotovo po automatizmu isti. Pa gledaj jbt ovo za Vengera ovih dana. Oni sto ga pljuju po 8 mjeseci godisnje i traze mu glavu su sad prezadovoljni, cestitaju jubilej, veliki Venger trenira njihov klub, a prije samo par mjeseci su se organizovali protesti da stari dobije otkaz. Tako ce biti i ove sezone, ne vjerujem da moze biti izuzetak. O Kokelanu bolje da ne pocinjem. Od novog Makelelea do najgoreg igraca sredine terena ikad. To su navijaci, ne mozes ocekivati neku preveliku objektivnost. Svakome se cini i svako zeli da su igraci iz kluba za koji navija bolji od igraca iz drugih klubova, posebno rivalskih.

          Dobro se zna sta ja mislim o Pogbi, ali njemu je tek 23 godine i nije prosao pripreme. I nije da se ne trudi, samo je previse nonsalantan. Da je fizikalac isto nije, ne treba precerivati, ima potez, ima tehniku. Za mene je velika glupost dati tolike pare za igraca koji moze da funkcionise samo u jednom sistemu, posebno za igraca koji nije postovao najveceg strucnjaka svih vremena, ali ako si ga vec doveo i oces oko njega da gradis tim onda ce Murinjo morati njemu da prilagodi formaciju, druge nema.
          Isto tako je 80% navijača Junajteda za Murinja pričalo kako je sve najgore a sad kako je došao odjednom najbolji trener ikada .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • To mi je jedna od vecih misterija. Razumijem navijace Arsenala da mrze Murinja, navijace Liverpula isto, ali zasto su ga mrzjeli navijaci Junajteda je bas neshvatljivo, a jesu. Tu nema zdravog razuma, covjek koji je uvijek postovao klub i SAFa, covjek koji je uzeo Liverpulu titulu koju cekaju 25 godina, ali to su danasnji navijaci i svi su isti maltene.
            sigpic

            Comment


            • To jedino zbog nekog rivaliteta sa SAF-om. On je bio jedini koji je mogao da se nosi sa Fergusonom tako da su pojedini isli u krajnost nepodnosenja Murinja.

              Comment


              • 61563...ti si jos jedan novi clan ove velike porodice koji nije uradio prvu i osnovnu stvar kada se ovde registrovao, nisi procitao Pravila foruma pre nego sto si bilo sta napisao prvi put. Ovo sto radis i ides redom i odgovaras svima u roku od 10ak minuta, u svakom pojedinacnom postu, zove se spamovanje, zatrpavas temu i kaznjivo je. Sve koje zelis da quotujes odnosno da ih citiras, cekiras njihove postove sa strane, desno u dnu posta kliknes na onaj plusić (+) i onda u JEDNOM svom postu svima odgovoris, njima koje si citirao... ili ako to ne znas, svaki put onaj prvi post koji si objavio editujes ili ti ispravis, u smislu dodas novi odgovor.

                Kao drugo, ti kao neko ko nije navijac Junajteda, previse burno i tragicno dozivljavas situaciju oko Pogbe, sto je tvoja stvar naravno, ali ne slazes se sa vecinom navijaca ovde i bespotrebno dizes tenziju govoreci drugima kako nemaju pojma. Nema potrebe za tim.

                tt
                Last edited by miloolja; 03-10-16, 17:30.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  61563...ti si jos jedan novi clan ove velike porodice koji nije uradio prvu i osnovnu stvar kada se ovde registrovao, nisi procitao Pravila foruma pre nego sto si bilo sta napisao prvi put. Ovo sto radis i ides redom i odgovaras svima u roku od 10ak minuta, u svakom pojedinacnom postu, zove se spamovanje, zatrpavas temu i kaznjivo je. Sve koje zelis da quotujes odnosno da ih citiras, cekiras njihove postove sa strane, desno u dnu posta kliknes na onaj plusić (+) i onda u JEDNOM svom postu svima odgovoris, njima koje si citirao... ili ako to ne znas, svaki put onaj prvi post koji si objavio editujes ili ti ispravis, u smislu dodas novi odgovor.

                  Kao drugo, ti kao neko ko nije navijac Junajteda, previse burno i tragicno dozivljavas situaciju oko Pogbe, sto je tvoja stvar naravno, ali ne slazes se sa vecinom navijaca ovde i bespotrebno dizes tenziju govoreci drugima kako nemaju pojma. Nema potrebe za tim.

                  tt

                  Sto se tice ovog prvog oko spamovanja ok,a sto se tice ovog drugog,ne verujem da si psiholog,vidovita,a niti me znas da bi ti procenila moje stanje oko Pogbe tako da se ostavis procenjivanja licnosti mislim da ovaj forum nije za to namenjen ,pre bih rekao da neki drugi to tako dozivljavaju,ili situaciju oko Runija,ovde se u danima kukalo pa ne secam se da si nekog ovde javno opominjala,toliko sto se tice tenzije i reakcija.Zatim ocigledno nisi ni procitala kako je sve pocelo,gde sam juce u toku prenosa MU,samo najnormalnije iskazao sopstveno misljenje,prvi put oko Pogbe,da mislim da je 100m puno da je bilo bolje novac na drugi nacin potrositi,da bi nakon toga uvredjeni ljubimci krenuli sa podsmevanjem,prici kako nemam mozga i sl,ne secam se da si ni tad nekog javno opominjala.A koliko vidim na anketi vecina ljudi isto to misli(tako da tvoj argumenti ako toga da se ne slazem sa vecim navijca ne pije bas vodu),pritom to nije prvi put da me neko vredja na taj nacin,jos pre toga mnogi su mi lupali etikete alkoholicara,i glupana i slicne epitete,sto se mene tice mene mogu da vredjaju al onda mogu i ja ako hocu,al dupli arsini nisu uredu, ne secam se da si tad reagovala,a ako ti smatras da forum postoji da bi ljudi ko ovce dolazili i lajkovali druge starsedeoce foruma,da nebi bili napadnuti u startu ako samo kazu svoje misljenje,(al nista cudno kakva drzava takav i forum,mentalitet naseg narod je cudo,ne zameri se gazdi cuti slusaj nebitno sta se prica)onda ok,nit sam koga vredjao,a bio sam od starta napadan,znaci da ni na forumu ne sme da se izrazi svoje misljenje, ako nije po volji da kazem nadleznih,a neki drugi forumasi mogu da pisu sta hoce,malo razliciti kriterijumi. I da sto se tice foruma opiminjes da ne spamujem ok,al mislim da bi pre trebalo da se pozabavis radom istoga jer ja dok kliknem jedno dugme otvara ga pola sata,pa kucam li duzi tekst izloguje me i izbaci,a i stvari na profilu bas ne mogu da se podesavaju,mozda nije do tebe al ti me opminjes,jer to sto mi ti savetujes,pa se tebi i obracam,sa ovakvom brzinom foruma trajalo bi vecno al ok necu vise,mada ne znam dal i da pisem vise ovde kad vidim odnos prema novim clanovima od starta napadi i vredjanje drugih,pri tom nikom rec nisam rekao,da bi na kraju mene opominjala nizasta,uzivajte u vasoj maloj komuni bez novih podobnih clanova.

                  Comment


                  • Leon Bejli...

                    Izgleda da smo very much on na njemu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nego di je Tomislav?
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Nego di je Tomislav?
                        Rekao je da je u guzvi privatno, i da ce pisati kad zavrsi oko toga

                        Comment


                        • Hvala Gagi na info.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Previše je teško da se čita ovo tvoje 61563 kada nema nigde razmaka, posle znaka interpunkcije, niti novog reda, pa ni tačke...ali samo par još mojih opaski, pošto sebi daješ mnogo toga za pravo i završava se ova diskusija.
                            Verovatno ne razumeš, možda i ne želiš ko zna, ali kao prvo moje je pravo da opominjem ko prelazi granicu, a ti si debelo zašao iza nje, pa sad sviđalo se to tebi ili možda ne, to i nije bitno, ali očigledno da si pogrešno skapirao da ja tebe negde procenjujem, niti si toliko zanimljiv da bih to radila, niti to radim čak ni ovima koje "znam" ovde mnogo godina. Prosto ti je skrenuta pažnja da dižeš tenziju, pa opet nisi skapirao.. ne onda kada kritikuješ Pogbu, već kada drugim članovima govoriš da nemaju pojma, pa se sada nastavljaš meni držiš neka predvanja, a iskreno neke rečenice nisam baš najbolje ni shvatila. ..
                            Previše drčan i bezobrzan ton ovde nikada nije dobro prolazio, niti od jednog pojednica. Tako da ti je moj savet, a ujedno i upozorenje, da obratiš pažnju malo kako pišeš i kako se obraćaš drugima. Niti ja ili bilo ko drugi moramo da mislimo kao ti, niti da ti skačeš i tim uvredljivim tonom drugima govoriš šta da rade, već prvo pođi od sebe i dovedi se malo u red, pišeš prično konfuzo.. Uostalom ovo je fan tema, pre svega navijača Mančester Junajteda...gde su svi dobrodošli, naravno, ali bez ovakvih postova. A ako te bilo ko negde vređao i ukoliko mi je tako nešto promaklo imaš mogućnost prijave posta, a to je ovaj trouglić sa leve strane ispod svakog. Ta će prijava doći do svih do kojih treba i neko će reagovati.
                            Last edited by miloolja; 03-10-16, 18:54.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kakva drzava, takav nam i forum. A ti Olivera bolje popravljaj ovo sve kako umes i znas, nego sto delis besplatne savete i procene licnosti. Mislim stvarno.
                              Budimalomajstorleptejebo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Previše je teško da se čita ovo tvoje 61563 kada nema nigde razmaka, posle znaka interpunkcije, niti novog reda, pa ni tačke...ali samo par još mojih opaski, pošto sebi daješ mnogo toga za pravo i završava se ova diskusija.
                                Verovatno ne razumeš, možda i ne želiš ko zna, ali kao prvo moje je pravo da opominjem ko prelazi granicu, a ti si debelo zašao iza nje, pa sad sviđalo se to tebi ili možda ne, to i nije bitno, ali očigledno da si pogrešno skapirao da ja tebe negde procenjujem, niti si toliko zanimljiv da bih to radila, niti to radim čak ni ovima koje "znam" ovde mnogo godina. Prosto ti je skrenuta pažnja da dižeš tenziju, pa opet nisi skapirao.. ne onda kada kritikuješ Pogbu, već kada drugim članovima govoriš da nemaju pojma, pa se sada nastavljaš meni držiš neka predvanja, a iskreno neke rečenice nisam baš najbolje ni shvatila. ..
                                Previše drčan i bezobrzan ton ovde nikada nije dobro prolazio, niti od jednog pojednica. Tako da ti je moj savet, a ujedno i upozorenje, da obratiš pažnju malo kako pišeš i kako se obraćaš drugima. Niti ja ili bilo ko drugi moramo da mislimo kao ti, niti da ti skačeš i tim uvredljivim tonom drugima govoriš šta da rade, već prvo pođi od sebe i dovedi se malo u red, pišeš prično konfuzo.. Uostalom ovo je fan tema, pre svega navijača Mančester Junajteda...gde su svi dobrodošli, naravno, ali bez ovakvih postova. A ako te bilo ko negde vređao i ukoliko mi je tako nešto promaklo imaš mogućnost prijave posta, a to je ovaj trouglić sa leve strane ispod svakog. Ta će prijava doći do svih do kojih treba i neko će reagovati.
                                Upravo procitah pravila,pa pravilo 17 govori da ovo mozda nije spam a ti me opominjes ,al ok.

                                Ako si mogla da se snadjes sa mojim pretdhonim postovima,potrudi se i sa ovim ako zelis,jedan manje vise ili ti ne odgovara tekst.

                                Sto se tice vredjanja ne znam koga sam vredjao,pokazi mi.

                                Sto se tice prijavljivanja drugih ne pada mi napamet,meni ne smeta,i nije moj posao,a ti ako jeste tvoj mozes vrlo lako da odes u jucerasnju live temu Premier lige i vidis,ili u temu Arsenala,ili su oni dobri sa tobom pa njih ne diras a mene lovis,a i dalje ne znam koga sam ja to uvredio na nacin koji je zabranjen po pravilima foruma,opet kazem a ja sam vredjan.

                                Kazes drcan i bezobrazan ton imam ,pogledaj malo druge,ili si sa njima ok pa gledas kroz prste.

                                Nadam se da ti ovo nije konfuzno,i da ces se snaci a za prethodni,post,rekoh potrudi se kad si mogla za sve moje prethodne.

                                I za kraj ako si ti nadlezna za ovaj deo i kontrolu da znam, necu vise pisati na ovoj temi,samo ako moze pitanje,jel ima tema gde nisi ti glavna,tj.da ti ne upozoravas nego neko drugi,pa da tu pisem?

                                Posto mislim da tvoje shvatnje foruma se kosi sa mojim,pa ne zelim da me ti upozoravas,a licno mislim da ni za razvoj foruma tvoj stav nije dobar,al to nek proceni ko treba.

                                Hvala

                                Comment

                                Working...
                                X