Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://streamable.com/de9c
    sigpic

    Comment


    • The problem wasn't him! It was me...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Pa to je normalno da kaze Inace opet ne bi video prvi tim

        Comment


        • Inace bi Murinjo raskinuo s njim i rekao mu nije do tebe, do mene je
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • West Ham United are planning to make a move for Fellaini when the transfer window opens in January. [Telegraph]
              Samo ne znam koliko smo spremni da platimo za ovaj transfer.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Reči bivše legende Roja Kina ilustruju šta Irac misli o Maruanu Felainiju POVREĐENI ŠVAJNI VIŠE VREDI NEGO SPREMNI FELAINI.
                Jeste tako.
                Vise vredi bilo koji vezni igrac u Unitedu ,a da je ne daj boze povredjen , nego li Felaini ,u punoj snazi.

                Originally posted by srdjan_sl View Post
                Samo ne znam koliko smo spremni da platimo za ovaj transfer.
                Ocigledno Bilic vise ne zna dje udara.
                Nakon mucenog Zaze , sad bi i "banderu" (Gagi ,kradem ti foru ) .

                Nek ga nosi .Nek ga upakuju sa sve masnicom.

                Comment


                • Snajderlin i Memfis i zvanicno dobili nogu, nisu u sastavu za Zorku jbt.
                  sigpic

                  Comment


                  • Obojica bas razocarenja, ajde ako je Memfis bio umisljena zvezda i nije bio u glavu jos za top klub - Morgan je bas ali bas razocarao .
                    sigpic

                    Comment


                    • Got told today that Memphis to Everton is done with United getting almost what they paid for him, not long until we find out if true or not
                      Tvit jednog upućenog navijača Junajteda.

                      Comment


                      • I Snajderlin ce u Everton, kako ce da nas raznesu kad se vrate na Teatar u drugom dijelu sezone
                        sigpic

                        Comment


                        • Greota da Morgan nije dobio nikakvu sansu kod Murinja ...Odlican zadnji vezni .On je upravo tip igraca(naravno to ne znaci,da je on prava opcija,ali u nedostatku drugih) je odlican da bude u trio na sredini sa Pogbom i Kerikom/Ererom. Kada vec ne koristimo Bastijana (iako je moje licno misljenje ,da je njemu fudbal ,trenutno na niskom nivou prioriteta .Zaljubio se covek,u ovu nasu )

                          Dok s'druge strane , Memphis i tesko da je bolji od ostalih igraca koji pokrivaju to sto on igra - Mhtarijan,Mata,Lingard,Martial i Rasford (meni je on napadac,ali Murinju ocigledno krilo) ..
                          Jedino je bolji od Janga .
                          Njemu je najveci problem sto je dosao u United sa stavom najbolji sam na svetu ,a do juce igrao u Holandskoj ligi (uz svo postovanje toj ligi,odlicni su za kladionicu i igranje na golove).

                          Comment


                          • Njega stav uništi, ali jeste činjenica da je posle nekih loših mečeva s početka prošle sezone zakucan za klupu i onda dobijao šansu rijetko. Zato bih ga na pozajmicu a ne da ga prodajemo.

                            Šnajderlin je bio baš predobar u Sautemptonu i ponadao sam se da će nam biti vezni za narednih 5+ godina bar, ali eto. Na nekom se kola lome, šteta što će se prije prelomiti na njemu nego na Felainiju, koji ako preživi i trećeg menadžera onda nemam komentara.

                            Comment


                            • Ako Murinjo pusti Morgana i Felainija u januaru sigurno dovodi nekog veznjaka?
                              sigpic

                              Comment


                              • Snajderlin je najgori igrac koji je imao rotacionu/ozbiljnu ulogu od kad je pratim klub. Pas gori od Kleverlija, apsolutno neznanje dje treba da stoji na terenu, promasena tacna uklizavanja 9 od 10 puta, gore pozicioniranje od jednog iole ozbiljnog veziste nikad vidio nisam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X