Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebala muda da skloni kapiten,koji je u ocajnoj formi,al je vise doprineo Mu nego sto ce Pogba ikada,svi su za klupu al marketinska zvezda tesko,bas da vidim dokle ce Mou da ga trpi.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Trebala muda da skloni kapiten,koji je u ocajnoj formi,al je vise doprineo Mu nego sto ce Pogba ikada,svi su za klupu al marketinska zvezda tesko,bas da vidim dokle ce Mou da ga trpi.
      Ne znam decko koji ti problem imas sa Pogbom, jel ga znas licno, jel te zajebo u zivotu ?

      Pa Pogba igra na nivou koji se od njega trazi, to sto Murinjo fura 4-2-3-1 nije njegov problem, jer jednostavno nemamo bolji veznjak od Pogbe, a i ne vidim u kom timu ne bi bio prva opcija na sredini. A ako ti ocekujes da covek daje po 2 gola i asitencije na mecu, onda si promasio sport.

      Comment


      • Pogba dao Zlatanu cistu sansu ovaj promasio, posle toga on sam imao odlicnu sansu promasio, i plus precka posle skoka. Na sve to odlican bio i na sredini. Verujem da ce doci i golovi na kraju. Sve sto je odigrao od kad je stigao je bilo odlicno. Zbog cene izgleda se ocekuje da sam drzi sredinu i da ima par asistencija i koji gol po mecu...

        Comment


        • Vladane ko ti ova riba sa avatara?

          Da se pozabavimo malo ozbiljnim temama, a ne Runi, Pogba, Zlatan, De Hea, Blind...
          sigpic

          Comment


          • Aleks Morgan
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Ne znam decko koji ti problem imas sa Pogbom, jel ga znas licno, jel te zajebo u zivotu ?

              Pa Pogba igra na nivou koji se od njega trazi, to sto Murinjo fura 4-2-3-1 nije njegov problem, jer jednostavno nemamo bolji veznjak od Pogbe, a i ne vidim u kom timu ne bi bio prva opcija na sredini. A ako ti ocekujes da covek daje po 2 gola i asitencije na mecu, onda si promasio sport.
              Ja sa njim nemam nikakav problem verovatno imas ti ,posto je tebi na avataru,pa si posebno osetljiv na njega,ja protiv njega nemam nista,danas sam ga prvi put pomenuo,gleadajuci sve ove meceve u MU i konstatovao sam samo da je bolje bilo dovesti Matuidja i Pajea za iste pare vise bi doprinelo sa sportske strane,i da igrac placen za te pare mora da doprinosi mnogo vise,a on ovde ne zna ni sta igra,a to se i znalo pre kupovine da ce se tesko uklopiti u ovakav sistem,e sad ako ti ne vidis da je doveden zbog marketinga i da bi se na nekom polju pobedio Real sta da ti radim.I pricate Ibra promasio jeste to je tacno,al sve sto je dobro Mu uradio delo je manje vise Zlatana,plus covek i danas napravio dve vrhunske sanse,a jos je covek dosao za dzabe ima 35 godina i od njega ne moze vise da se ocekuje.

              Comment


              • Niko da kaže drugarski ej skidaj taj lepi avatar... istekla ti kazna
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Niko da kaže drugarski ej skidaj taj lepi avatar... istekla ti kazna
                  Jel mozes ti da promenis to? Ako mozes aj meni promeni?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ne čitaš teme Sandu, nije život jedna tema

                    Probaću, ali prošle nedelje nije moglo... no može da se obriše stari, bar iz iskustva nekih neiskusnih .. prvo obisali, a onda cvrc..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja i dalje čekam svoj da promenim..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • E pa ako čekaš, neću da te zaboravim nikako Marli
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ne čitaš teme Sandu, nije život jedna tema

                          Probaću, ali prošle nedelje nije moglo... no može da se obriše stari, bar iz iskustva nekih neiskusnih .. prvo obisali, a onda cvrc..
                          Nisam pratio jbg ... ali sam barem raznovrstan i jurim po puno tema ovde, samo ne mogu ni ja da stignem sve da pohvatam
                          Nisam lud da brisem neka ga Nyx Ulric .... nista mu ne fali
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ne možeee narode još uvek.. a da li će...
                            A žao mi lepog da brišem, još kada vidim kako ga Novaković brani, a do juče ga kudio...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Pogba dao Zlatanu cistu sansu ovaj promasio, posle toga on sam imao odlicnu sansu promasio, i plus precka posle skoka. Na sve to odlican bio i na sredini. Verujem da ce doci i golovi na kraju. Sve sto je odigrao od kad je stigao je bilo odlicno. Zbog cene izgleda se ocekuje da sam drzi sredinu i da ima par asistencija i koji gol po mecu...
                                Ja simpatisem MU zbog Mou,e sad ako ste vi kao navijaci MU zadovoljni Pogbom ok,al po mom misljenju igrac koji je toliko placen,igra non stop mora vise ,ne 2 gola 2 asistencije,al uporedi malo igrace koji toliko vrede sta rade i kako igraju u svojim timovima,recimo Bale,Mesi,Grizman(vodeci igraci oko kojih se sve vrti)...a Pogba je u sedam meceva dao jedan gol na gotovom mecu sa Lesterom i mislim da je imao jednu asistenciju do sad,malo je to,kazes promasio zicera 2 jeste i ja kazem,al to je ono sto izdvaja igraca od ekstra klasa i dobar igrac,daj boze da on proradi al nesto sto ga vise gledam sumnjam u to,on je euro prespavao,sem Islanda,a probio se kroz Juve do zvezda,ok al ja mislim da je trenutno najlakse igrati u Juventus i recimo Bajernu kad su nacionalne lige u pitanju.Mislim da je dobio pravu priliku u Mu da pokaze dal opravdava cenu,al opet ne razumem da bi neko pre uzeo Pogbu,nego paket Matuidi,Paye,moze i Modric Verati ili Grizman Naingolan,nebitno

                                Comment

                                Working...
                                X