Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači Otac nije prodao Matu Kad prodaju Luiza onda je Murinjo to dogovorio, a Mata je jebem li ga, šta, sam napustio klub il ga je Roman lično prodao

    Dobrodošli u crkvu Murinja


    Eno izjave, nakon prodaje kad kaže da je ponuda bila toliko dobra da nisu mogli da odbiju, šta sad ispada da je klub proterao svog najboljeg igrača uprkos protivljenju trenera koji ga inače nije j... 2%

    a mogo bi neko i Murinja da podseti za izjavu kako je Oskar naša najbolja 10tka i kako je on bio u pravu
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ti Saburo kao da je prvi put da Murinjo jede govna

      Cinjenica je pak da ovaj Mata ima potpuno drugaciji stav u defanzivi i da mnogo vise obraca paznju na taj segment igre od vremena u Celsiju. Covjek je neki dan pretrcao preko 11 kilometara, najvise od svih igraca Mancestera.
      sigpic

      Comment


      • Pa kako je mogo da "obraća" na to u Čelziju kad je dobijao šansu na kašičicu

        ajde da je igrao, lupam 20 utakmica pa da sad ispadne neka ogromna razlika, pa njega su prodali posle par meseci, mislim nije imao tretman kao Bastijan ali videlo se sa meseca da nije u njegovim planovima, ono jbg, posle se smorio i napustio klub




        E sad, to jedino pije vodu ako uzmemo kao uzorak njegove partije u Čelziju pre no što je došo Murinjo al to nema smisla onda kad nije igrao pod njim
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Di Magia je zvijer na terenu kada hoce da igra.

          Ma kakva Kina i MLS, nema nista od toga.

          Prije par dana sam citao da je Conte zainteresiran za njega.
          Uzeo bih ga bez razmisljanja.

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Pa kako je mogo da "obraća" na to u Čelziju kad je dobijao šansu na kašičicu

            ajde da je igrao, lupam 20 utakmica pa da sad ispadne neka ogromna razlika, pa njega su prodali posle par meseci, mislim nije imao tretman kao Bastijan ali videlo se sa meseca da nije u njegovim planovima, ono jbg, posle se smorio i napustio klub




            E sad, to jedino pije vodu ako uzmemo kao uzorak njegove partije u Čelziju pre no što je došo Murinjo al to nema smisla onda kad nije igrao pod njim
            Da, da, prije Murinja, na to sam mislio. Pazi ja sam zestoko bio protiv Mate za onih 37 miliona funti, jeste on i zvanicno bio najbolji igrac Celsija ali njegove brojke su bile ispod Runijevih koji je tada isto bio daleko od gola i koji nije bio ni blizu dobar kao u najboljim danima, a opet za ovog danasnjeg je taman izmislio fudbal. Na defanzivu uopste nije obracao paznju u Celsiju mnogo, ako uopste.

            Kao sto i sam znas sad sam zestoko protiv njegove prodaje, iako bi ga mnogi navijaci Mancestera prodali bez trunke razmisljanja. Profesionalac od glave do pete, efikasan, vrijedan, inteligentan. Predobar igrac i lik.
            sigpic

            Comment


            • Nema potrebe tolko da ga hvališ

              Ne bih ništa ni napisao za Matu da Murinjo ne pominje Čelzi, evo sad vidim da je reko kako je Čelzi igrao defanzivno tad

              Mourinho: "#Chelsea were playing in a defensive block when we won the title. What I try to do with United is completely different.“
              i ovo kad kaže da je njegovo samo da trenira fudbalere, pa ako je tako, zašto nije radio sa Matom onda
              Last edited by saburo sakai; 29-09-16, 15:19.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Zar nekog i interesuje šta Murinjo priča po konferencijama vezano za te stvari, i on odgovori da bi odgovorio 'da skine novinare s vrata'. Služe konferencije da čujemo ko je spreman za utakmicu, ono da li će igrati neki igrač (Runi aktuelan) al to smaranje novinara za Matu sad, eto Murinjo je lik koji će priznati da je pogriješio u bilo čemu, i uopšte se baviti puno tim stvarima. Ako je uopšte i pogriješio, 37 miliona funti dobijaš za igrača na kojeg nećeš računati a gledaš da u klubu ostaneš duže vremena.

                Mata u Čelziju bio desetka klasična, brdo asistencija, u Junajtedu radi fenomenalno ali neke druge stvari više, poboljšao se u defanzivi, bori se za mjesto u prvih 11, nema preseravanja kod njega, sve ispravno radi.

                Edit: zanimljivo, totalna suprotnost od prethodne 2 sezone, posebno prethodne:

                Last edited by BorisUnited99; 29-09-16, 15:36.

                Comment


                • Ljudi, nemojte da se zezate. Kakvu crnu odbranu Mata igra... Kad vide igrači da im je on ispred, samo gurnu loptu pored njega bez puno razmišljanja.

                  Možda se potrudi da se vrati nekad, ništa više od toga.
                  Last edited by Reise; 29-09-16, 15:51.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakav god, nema dileme da je top3 najkorisnijih igrača Uniteda.

                    Comment


                    • Za statistiku je mašina, tu nema priče. Nađe se vazda na pravo mjesto, nema puno takvih igrača.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa niko ne kaže da on igra toliko odbranu, u smislu redovno oduzima lopte i sl., ali korisniji je defanzivno više nego u Čelziju, i to primjetno. Tu nema spora.

                        Last edited by BorisUnited99; 29-09-16, 19:01.

                        Comment


                        • Runi opet na klupi, samo se nadam da to ne znaci da ce u nedelju od pocetka. Drago mi je i sto je Erera dobio odmor, da bude u 11 protiv Stouka.

                          Comment


                          • Samo ne znam što Kerik nije počeo, ili Šnajderlin. Njih dvojica najmanje šansi dobijaju.

                            Comment


                            • Pa da, mogao je i Memfis dobiti sansu

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X