Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vidim da ljudi rade dab sem Cam Newtona, iako je on prestao to raditi, uhvati me muka teska.

    Comment


    • Sumeci Ranitidin, dobar je za mucninu brate.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Kad vidim da ljudi rade dab sem Cam Newtona, iako je on prestao to raditi, uhvati me muka teska.
        Isto, možda pretjerujem ali za mene jedna od najdebilnijih stvari, oće mi nešto biti kad vidim da neko to radi.

        Comment


        • Šta vam je pobogu, to su klinci aman....
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ah što volim da vas bombardujem

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Šta vam je pobogu, to su klinci aman....
              Ma to je ok, klincima je to kul, nego meni je lose kad to odrasli rade.

              Comment


              • Opet San, Mata dobija novi ugovor?

                https://www.thesun.co.uk/sport/footb...ll-_-598332639
                sigpic

                Comment


                • Kem Njuton mozda ne radi vise dab, ali i dalje ima simptome razmazenog derista.Gori je primer od fudbalera.

                  Majku mu, pisite malo u NFL temi.Nemojte da mudro cutite.

                  Comment


                  • Ja ne mislim na klince već nekog u godinama, i kod Pogbe me to nervira, Lingarda isto..

                    David McDonell:

                    Manchester United's Wayne Rooney ready to see out his contract as a squad player after Jose Mourinho axe
                    Cijeli tekst http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-ready-8912847

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja
                      Ne mogu da se menjaju avatari do daljnjeg, kod nekih bar (pih kud moglo kod mene juče ), pa ne pokušavajte da stari ne obrišete..strpite se dok ne poprave forum



                      Bitno da je error unexpected

                      Limar bratić se izvukao, ali Olja do daljnjeg sa geeky Runijem

                      M2 Note

                      Comment


                      • Ne budi naivan Deni Zar misliš da ću da dozvolim da se Marli izvuče... pa popraviće se forum.. nekad

                        Kazna ne zastareva ovde.
                        Last edited by miloolja; 26-09-16, 19:52.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ne znam kakva je sad ovo prica oko dabovanja i zasto bi to nekog nerviralo? Sto se mene tice neka ga bude sto vise.

                          Comment


                          • Ovaj Lingard je strasno iritantan, neka proba ovaj debilizam sa Zlatanom

                            Comment


                            • Pa dobro imaju ljudi pravo da ne vole, ali toliko tih nekih dešavanja, ponašanja, iritantnih osoba, njihovih postupaka, pojava.. pa kada bi sad o svakom pisali koji nam se ne dopadaju... lično ovde ne vidim šta je toliko loše, pogotovu što su obojica klinci.. nemojte molim vas dvojicu 23-godišnjaka samo nazivati odraslim muškarcima
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Što kaže Miki, neka prave ove pizdarije što više posle golova ja zadovoljan

                                Comment

                                Working...
                                X