Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali ce poceti. Znas ti, znam ja, znamo svi to.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ne vjerujem, ali mozda se i razocaram ponovo, nije iskljuceno

      Mora Zoze ovo da prekine, neozbiljan ispada.
      sigpic

      Comment


      • Cisto da prosetam avatar. Da se prisetim kakva je zverina bio.

        Sto se vise trudi sve je nekako losiji. klupa mora da radi.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ali kakvog klinca imamo!

          Hvala LVG-u što ga već uveliko gledamo.



          EDIT: Morao sam u multitaskingu da pratim. Jesam li dobro zapazio da je Rooney deistaliran sa korner dužnosti?
          Last edited by Abel; 21-09-16, 22:03.

          Comment


          • Daj mi samo 1% od ovog igraca



            I meni se cini da jeste Tome.

            Samo sto ne znam ko bi mogao!? Svi su kilavi. Svi do jednog.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nije Memfis uopste toliko los, bas steta sto ga je izvukao tako rano, kako misli da mu proigra, ako misli uopste ili samo popunjava prazno mesto, kao sto cesto imam takav utisak.

              Nego ko ce da se kladi da (c) igra u subotu protiv Lestera?
              Last edited by miloolja; 21-09-16, 22:11.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Bio je cudoviste. Bio, sad je sala.

                Inace nisam za to da se prave kombinacije iz kornera, nikad nista iz tih situacija nismo mogli. Neka se ubaci u kazneni pa kako god.

                Opet logika, Martijal je povrijedjen, svidjelo mu se ono sto je vidio i sacuvao Depaja za subotu?
                sigpic

                Comment


                • Ja se kladim da ne igra.



                  Gledaj ovog dijamanta. Ima li neka statistika minuti na terenu/br golova i asistencija.

                  Comment


                  • I ja mislim da ne igra, ajmo u neke avatare

                    Memfis je bio najbolji od ofanzivaca veceras.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pocinje lagano.

                      Birajte koga god da nosim obojica..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • 12 goals in 24 apps for United.
                        Scored on United U21 debut
                        Scored on United debut
                        Scored on EL debut
                        Scored on PL debut
                        Scored on England debut
                        Scored on England U21 debut
                        Scored on league cup debut
                        Oooooooooooooooooo Rasko
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko fudbala sam se nagledao u životu. Nisam nikad video da je neko nanizao toliko očajnih minuta i ostao starter.

                          Može u avatare. Mene jedino plaši da se Murinjo ne zainati pa ga stavi da ne ispadne da je podlegao pristicima i naslovnim stranama. Što se menadžmenta tiče, nije retard valjda da puca sebi u nogu kao prethodnici.

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Koliko fudbala sam se nagledao u životu. Nisam nikad video da je neko nanizao toliko očajnih minuta i ostao starter.

                            Može u avatare. Mene jedino plaši da se Murinjo ne zainati pa ga stavi da ne ispadne da je podlegao pristicima i naslovnim stranama. Što se menadžmenta tiče, nije retard valjda da puca sebi u nogu kao prethodnici.
                            Malo zbog tog inata, a malo i zbog toga da dokaze kako on vrlo dobro zna sta radi, odosno nada se da ce (c) da proradi, makar da asistira (citaj: centrira) kod gola.

                            Dobro bas ne morate da isnsistirate na tim avatrima.. nisam se nikad kladila bas da ne bih nosila LIV/ARS/FED avatar. Ako budem raspolozena u subotu (mada ako budem u pravu sumnjam da cu biti ) mozda vam i dozvolim koji dan da se igrate
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Auuuč..Siti
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • U istom smo taboru, taman da se vidi kakva nam je atmosfera u svlačionici.

                                Pa nema šta, biće to preplet Roja, Blinda i Runija sem ako svi ne završimo sa malimajnštajnom.

                                Comment

                                Working...
                                X