Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Auuuč..Siti
      I to u finišu devetodnevnog haosa.

      Liverpool (A)
      Fenerbahce (H)
      Chelsea (A)
      Man City (H)

      Comment


      • :vinjaksmajli:
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • I ja mislim da ne pocinje.
          sigpic

          Comment


          • Moje misljenje pocinje

            Comment


            • A za koga ti 61563 (interesantnan nik) navijas?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja sam poprilicno ubjedjen da je namjesten zrijeb da se susretnu dva Manchestera. Ocito je gledanost tako niska, da su sponzori poludili.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • A ovo ce im pomoci, miki maus kup je miki maus kup i treba ocekivati maksimalno kombinovane sastave.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A za koga ti 61563 (interesantnan nik) navijas?
                    Navijam samo za Zvezdu,al recimo posto mi je Mou omiljeni trener, samim tim voleo bih da Junajted uzme titulu

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      A ovo ce im pomoci, miki maus kup je miki maus kup i treba ocekivati maksimalno kombinovane sastave.
                      Nije stvar ekipa, stvar je Murinjo vs Pep.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nisam bio u mogućnosti da gledam i čitam da je opet Runi očajan bio. Koliko god da jadno igra odavno, bar protiv nekog tamo Nortampona u pobjedi bi trebalo da doprinese. Sve kritičnija situacija, stvarno već sad vjerujem da mu ovo zadnja sezona u klubu.
                        Bar su Kerik i Erera bili dobri, otvara šansu za onu trojku njih dvojice i Pogbe na sredini za subotu.

                        Comment


                        • Za Runija je odavno jasno sve. Niko mu ne spori umece i da moze da bljesne tokom meca ali jednostavno ne moze vise fizicki da iznese PL. Klupa mora da radi. Nadam se da ga je umarao sa ovih 90 min sinoc jer ako pocne sledecu pa i naredne utakmice neozbiljni smo. Dok ne dostigne barem 20% onog Runija ne bi ga mrdao sa klupe. Neka igra on i svaku ali zadnjih 20-30 minuta i neka igra kako treba. Ogroman problem je postao. Kerik je stariji od njega dosta pa mnogo bolje izgleda jeste su druge pozicije ali Runi ne moze ni u sredinu jer ima mnogo boljih od njega. Fun fact Runi i Svajni skoro pola miliona svake nedelje a nikakve koristi, jedan odstranjen iz tima a ovaj drugi samo stetu nanosi ekipi.

                          Comment


                          • Mourinho se obratio našem Malom Fizičaru. Vidjećemo kako će se ponašati na forumu nakon obraćanja najvećeg.

                            http://www.espnfc.com/manchester-uni...ball-einsteins

                            Comment


                            • Nek on igra Runija i dalje, ja pisnut necu vise.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jose Mourinho MUST drop Wayne Rooney against Leicester to retain his credibility with #MUFC fans
                                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...D=FB_mirror_MF

                                Runi je raton.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X