Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bice da je ovo neki finalni test za Felainija i Hereru pa ako ne zadovolje menjace sredinu

    Comment


    • Meni se svidja sastav, cudi me samo sto se za Kerika nije naslo mesto.

      Nek je srecan rodjendan Anderu, nadamo se da ce pokidati danas u to ime
      Last edited by Ser Gagi; 14-08-16, 13:13.

      Comment


      • Opet Fellaini...'fala Bogu pa je sada tu Pogba da izbaci više ovu čupavu kiksaru od sledeće utakmice.

        Comment


        • Ja sam ubedjen da nam Fonte dolazi, ne znam zasto ali imam takav osecaj

          Jos Baiji ce biti odsutan negde oko Januara zbog Africkog kupa nacije, mora se stoper dovesti.

          Comment


          • Ma ovo oko Fontea je verovatno ozbiljno

            lično, ne bih voleo da ih napusti pošto sam njihov simpatizer, to bi baš bio težak udarac za njih

            ako i njega dovedu, apsolutno sprdanje Junajteda sa konkurencijom
            Last edited by saburo sakai; 14-08-16, 13:28.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ovo ne da moze, nego treba brutalno dobro da izgleda, toliko je opcija, Miki/Mata desetka, Martijal lijevo, Raford desno, moze i Ibra desetka, Rasford napadac, Mata/Miki/Lingard desno, ali dok je Runi desetka bice mnogo sporije i mucnije nego sto bi trebalo.
              sigpic

              Comment


              • Herrera je danas, za promjenu, odigrao jako lijepu utakmicu. Mata takođe.

                Comment


                • Samo postoji problem s Matom sto je sporiji na krilu, da je desetka bilo bi lakse, ovako Ibra otvori, ali samo Martijal to prati na pravi nacin. Ipak Mata uvijek doprinosi, na ovaj ili onaj nacin i danas je mnogo radio u odbrani.

                  Inace ovaj momak je ubica, kakva snaga, brzina i tehnika za stopera, kakve samo pasove dijeli



                  Sad ne znam ni treba li nam Fonte, nema mjesta za sve, a Smoling i Fonte su vec medju najboljim stoperima lige, a Erikov peak je veci od obojice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kaki smo bili ljudi? Radio pa nisam gledao ...
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakva je Bajli igracina to je neverovatno, decko je izdominirao u svakoj situaciji u kojoj se nasao danas, terminator. Pored njega fantasticne partije Blinda, Valensije, Erere, Mate, Felainija i naravno najveceg Ibrakadabre. Nesto losiji su bili Marsijal i Sou ali daleko od toga da nisu bili dobri, ali je zato ovakav Runi totalno neupotrebiv, verujem da Mou zna sta radi i da ga moze dovesti u red u suprotnom stvarno ne vidim nacin da Runi moze ostati u startnoj postavi.

                      Moram jos jednom Bajli.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ajde opet, kakvi smo bili, sanse, defanzivna struktura, kako su drzali Ander i Felaini, zasto nije bilo Lingarda bla bla bla...?

                        Hvala unapred.
                        sigpic

                        Comment


                        • Lingard jos vuce povredu stopala pa nije ni bio u kombinaciji. Ander i Felaini odigrali odlicno, posebno defanzivno, Bajli pokidao najstrasnije, Blind takodje, jeste da oni nisu nesto igrali prema napred ali smo bas bili zategnuti defanzivno. Sto se napada tice bili smo dosta spori, u prvom poluvremenu je bilo dosta mucenja i na kraju nam poklonili gol, u drugom smo bili dosta bolji prema napred ali kako lopta dodje do Runija tako se nesto iskomplikuje, bas nam usporava igru, sa druge strane Ibra je Bog fudbala. Kad uhvatis vremena pogledaj reprizu isplati se.
                          sigpic

                          Comment




                          • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Znate li sto je najjace? Balji nije bas trenirao punim kapacitetom poslednjih dana, cak i propustio par treninga, ima neku manju povredu, krv ti jbm
                              sigpic

                              Comment


                              • Mourinho on Zlatan: "Look, the first thing I can tell you is that his table for breakfast and meals, he's surrounded by the young ones..."
                                Mourinho on Zlatan: "... Shaw, Rashford, these are the guys always around him at the table. He knows what he can be for them."
                                Jose on Zlatan "This guy is more than a player. For the next two seasons he can be phenomenal for the team and the Premier League." #MUFC
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X