Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Očigledno zna biti dosta koristan i ok je igrač, ali Felaini čim je na terenu sve više se nerviram, podsjeti na prethodne 3 godine patnje.

    Comment


    • Fellaini je prespor za igranje protiv ekipa koje se grčevito brane. Nemaštovit je, slabo se kreće, a s loptom je na Vi. Kada se igra protiv bunkera potpuno neupotrebljiv igrač.

      Lingard takođe jako loš čitavu sezonu.

      Comment


      • Felaini i Pogba zajedno mogu funkcionisati samo ako ce Pogba da igra klasicnog centralnog vezistu, posto nece, odnosno bolje reci ne umije, od toga nema nista. Kad ekipe dolaze da ti igraju bunker igras sa DLPom logicno, ali on Kerika nesto ne voli, Svajnija je pocerao u rezerve, Blind mu igra samo u odbrani, to su ti problemi.

        Ibra je vise na sredini nego u napadu, da bi se dala sto veca sloboda Pogbi, i onda ostaje samo jedan igrac koji brine o defanzivnim zadacima na sredini, Felaini je taj u vecem dijelu sezone, prosle nedelje je bio Erera.

        Ali Runi, kakva asistencija

        Mata je majstor veliki.
        sigpic

        Comment


        • Nisam gledao veceras, ali sam primjetio da je Fella ove sezone sto je igrao, bukvalno Coqelan. Samo sto Coq radi puno bolji defanzivan posao od njega.

          Problem Uniteda je sto su oni svog destruktivca uparli sa covjekom ciji je najjaci atribut pretrcavanje terena s loptom i tranzicija. E sad kad Fela razbije napad i doda ovome da razvije kontru, ovaj nema dovoljno dobar pas da bi napravio nesto, a ispred sebe ima obicno Runija koji ga prostorno ugusi.

          Ili da mjenja na 4-3-3 sa jednim destruktivcem i jednim vrhunskim paserom, a to ima sve ili da gurne Pogbu u free rolu na krilo u 4-2-3-1, ovako Pogbito ne moze.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Inace Roho i Lingard najgori nocas.
            sigpic

            Comment


            • Moćna slika.

              sigpic

              Comment


              • Opasno pocinje da me nervira ovo kuliranje Memfisa. Jbt ako u raspaloj LE nece da mu da sansu kad ce?

                A nesto mi se cini i da mu Miki nije medju omiljenim.



                sigpic

                Comment


                • Vi ste svi krenuli na Runija, za koga stoji da stvarno loše igra, ali sinoć se videlo da nije samo Runi problem, a pogotovu da nije najveći, ne kapiram Murinja koji u utakmicama koje.treba da dominira i napada stavi Fela inija u postavu. Svaka njemu čas za skok i defanzivu ponekad, ali kolko je čovek operisan od pas i napadače igre, to je strasno. Ono sinoć je bilo bas mučenje gledati, valjda ga Murinjo ne vidi kao standardnog prvotimca, inače vam se ne piše dobro.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ja stvarno ne znam zasto Kerik/Snajderlin ne dobijaju sansu u ovakvim utakmicama, pa cak i Memfis.

                    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                    Comment


                    • Moram novi post

                      http://gfycat.com/WebbedElaborateBubblefish

                      Vidi Runija kako igra presing 20 minuta nakon sto je usao, i Zlatanovu reakciju...

                      EDIT: https://streamable.com/cpgz

                      A evo i fantasticnog osecaja za pas...
                      Last edited by Ser Gagi; 30-09-16, 10:42.

                      Comment


                      • Tuga da tako velik i nekada fenomenalan igrač igra kako igra posljednjih godina. Što je najgore, nije da se ne trudi kad igra, jednostavno kao da ga je toliki broj sezona u PL istrošio. Neki igrači traju i 15, 20 sezona, ali rijetko kad igraju svaku utakmicu, jednostavno ni fizički ne mogu iznijeti. Runi je još 2002. sa svojih 16 godina u Evertonu dobijao dosta šansi i igrao, 14 godina kasnije teško je ostati na i dalje na visokom nivou u najtežoj ligi za igranje vjerovatno.

                        Nikad se neće poništiti sve što je dao Junajtedu pa koliko god očajan bio trenutno, ali neka sporedna uloga (ako će već ostajati do kraja ugovora) bi mogla funkcionisati. Palo je na Murinja da riješava šta će sa njim, Van Gal je samo produbljivao problem, Fergi znamo šta bi uradio da se nije penzionisao.

                        Comment


                        • Sigurno, Van Gal je kriv sto je Mojes dao Runiju ugovor do 2019. Murinjo ce s njim isto sto i Van Gal, to je bar jasno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cudo od igraca, bas cudo

                            sigpic

                            Comment


                            • Ko je rekao da je Van Gal kriv što je Mojes dao novi ugovor Runiju? Što se tiče tog ugovora, treba dodati i da je Runi 2013/14 još bio igrač kojeg bi svkao od nas poželio u ekipi, sjetićete se. I sjetićete se koliko je većina nas slavila taj ugovor, koliko god bio velik, djelovalo je Runi da ima u sebi još 3,4 godine bar.
                              A Van Gal - Ja samo kažem da je produbljivao problem time što je Runija napravio nezamjenjivim, taj nije igrao samo ako nije povrijeđen. Murinjo prvi pravi neke konkretne korake po tom pitanju. A bude li radio kao Van Gal po tom i po svim ostalim pitanjima, proći će kao on.

                              Šta god pričali, ja sam uvjeren da Runi neće sigurno biti standardan kod Murinja ako nastavi ovako, pa nije ga stavio ni protiv Zorye sinoć u prvih 11 u mrtvoj ligi Evrope, i kad je ušao prvo asistirao Ibri za gol tako što je ofulao loptu pa mu se od koljena odbila (valjda jedna od srećnijih asistencija zadnjih godina), a posle usrao kad je mogao asistirati Pogbi za 2-0, poslao prejaku loptu i za Rašforda koji je bio na krilu, da ne pričamo o Pogbi. Sa njim, Felainijem, Rohom i sličnim igračima u ekipi mi se možemo nadati ishodu kao prošle sezone. To su sve, unajboljem slučaju, neloši igrači koji mogu odraditi zadatak ok, Felaini nekad i besprijekorno, ali to je to, ništa više. Igrači za maksimalno klupu svakog top kluba, a vjerujem i našeg od ove sezone.
                              Last edited by BorisUnited99; 30-09-16, 13:44.

                              Comment


                              • Vilijams i Taunzebe treniraju sa prvim timom.



                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X