Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada skontate da je Blind sigurno u Mancester stigao zbog tate, mozda ce vam biti lakse.
    E druga stvar je enigma, Van Gal je otisao, Murinjo je stigao. Covek ne racuna na neke igrace i odrekao ih se (cak i javno) a na Blindica racuna!?!? To je pitanje svih pitanja. Da nije i Zoze u odlicnim odnosima sa Denijem Blindom? Mada cisto sumnjam da kod njega ima po babu i po stricevima. Vidi nesto Murinjo u njemu sto obicni smrtnici ne vide
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Pa kad ga volim. Volim ga, osjecanja ne treba da se kriju. Volim Dejlija Blinda i zelim da to svi znaju. Imam neki osjecaj da cu ga jos vise voljeti. Volim njegovu pouzdanost, stabilnost, sto je uvijek na pravom mjestu, sto rijetko grijesi. Ima sve sto stoper treba da ima, plus taj dugi pas koji prodje jednom u sezoni, juce je prosao isto ali bio ofsajd jbg. Ali taj pas nekako sve sto lose radi ispravi, ostavlja bez daha.

      Pa ja ne znam sta da ti kazem, ja tebi nista uputio nisam, nisam te prozivao, niti bilo koga drugog, niti cu. Pokusavam fino svakome da objasnim ono sto imam i argumentujem, ko oce fino dobice fino, ko nece, mozemo i drugacije. Ja s tobom nemam nikakav problem, nikad. Ali isto nikad nisam ispravljao nikoga i prevaspitavao, sta je ruzno, sta je lijepo i sl. Niti cu.
      sigpic

      Comment


      • Pa radiš ti to.. ispravljaš (iako te nisam ispravljala ništa), prevaspitavaš (a nisam ni ovo, bože sačuvaj!!), govoriš šta je lepo ili nije na mnogo finiji način i bolje reći drugačiji.. ja sam bila samo iskrena i direktna ništa drugo, niti nešto više od toga.
        Generalno, zaista je nebitno za ovaj forum šta ja mislim, samo sam bila isprovocirana nečim što je čisto preterivanje (ti si to nazvao ljubav, ja sam rekla da ti to omaloavžavanje prosto ne stoji, ma koliko se trudio)...nažalost nisam uspela da ignorišem/iskuliram... tako da više ne bih da samram i naravno sledeći put sigurno neću ništa reći.
        Last edited by miloolja; 11-09-16, 21:23.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Šteta što ne igra Kerik nemam koga da pljujem. Vladan preuzeo primat nad Blindom.

          Jeste previše sarkastican ali ga razumem skroz.

          Svako ima nekoga ko mu baš bode oči jer se jednostavno ne trudi dovoljno a dobija šansu. I jeste Olja u pravu, krivi su Mo i LVG što ga drže u ekipi. Ali je kriv i on što ne daje 100 % sebe. Sto se opet vraća na to zašto ga drže u ekipi?

          Videćemo još koliko će biti na toj poziciji. Samo cu se prisetiti kada je TMF prekucao na stoperu a Blind bio pojeden. Tada sam se skroz razočarao i u njega i u LVG. A uskoro cu i u Murinja ukoliko nastavi da me jebe u mozak.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Juce me je Ibrahimovic propisno razocarao, pokazao sav svoj egoizam i sebicnost, pa nijednom nije razmisljao za pas, odma je sutirao,jeste da su bile neizgradjene situacije, ali bas zbog toga, smiri loptu, imas tehniku sto si i pokazao do sad, ali sta ces... Najvise mi je zao zbog one prilike kad je sutirao glavom, iz mrtvog ugla skoro, a mogao je lagano vratiti loptu na pet metara.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Najvise mi je zao zbog one prilike kad je sutirao glavom, iz mrtvog ugla skoro, a mogao je lagano vratiti loptu na pet metara.
              Sta tek reci za sansu koja je usledila par minuta kasnije.Kapiten bi za takav promasaj bio razapet na ovom forumu.

              Comment


              • Samo Blind. Prototip štopera za englesku ligu Ne zna se je li veća prevara on ili njegov otac u trenerskom poslu, mrtva trka. Nastavi li igrati u prvoj samo da poželim još poraza i neko 4-5 mjesto, bolje se ne zaslužuje.

                Comment


                • Zaskuzivace se Noto, samo neće biti moguće. Velika razlika.

                  Radulov, Gagi

                  Niko nikada neće biti razapet kao Runi. Njemu nogu da polome on bi bio kriv.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • U pa i nije samo na temi Arsenala zanimljivo,moje misljenje da je Blind los tj. nije za Junajted i nece igrati startnog stopera i tu je jer je tanka pozicija,ali opet mi nije jasno da se ne dovede jos jedan solidan DC,jer ovo je kockanje sa Bajlijem i Smolingom,prakticno bez izmene,da se moli Mou bogu da se ne povrede,mada verovatno ce u januaru dovesti nekog,sad sreca je sto je Celzi ispustio glupo pobedu,a i tek je 4 kolo,a Mcfc juce nebi pobedio samo da nije pocela ona startna postava za Junajted.U Mcfc ne verujem, deluje sad da su ubdeljiv ali i uz prilicno lak raspored oni jos nisu sacuvali mrezu,pasce u toku sezone

                    Comment


                    • Ajojj kakva patetika.. i da mu slome nogu (bože me oprosti!) bio bi kriv.

                      Eto, a po mom skromnom mišljenju nikada nije dovoljno kritikovan za sve loše partije koje je davao poslednjih godina, pogotovu nije bilo nikakve hajke iako je čak i to zaslužio više puta.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ajmo ovako... Sacekao sam dva dana da me malo otpusti od derbija, subota je bila dan za lesenje, sto Junajteda, sto mene Nije bio vinjak, al' je bilo crno vino sinoc sam nastavio u istom ritmu danas ipak otreznjenje i mora se raditi, a i napisati par recenica za utakmicu koju smo odigrali u subotu.

                        Iskreno poceo sam da volim sto De Gea prima golove, a sad cete cuti zasto. Poslednje tri godine (jel tri ili dve?!) on je nas igrac sezone. Znaci to da su nasi ostali igraci suplji bili odnosno ocajni. Sad konacno mozemo imati igraca koji nije golman ove sezone da nam bude igrac godine. Mnogo jaca sredina i posebno unapredjen napad.

                        U odbrani Valensija (kojeg ja iskreno ne mirisem neko vreme, a jos vise od onog kada nas je ukopao protiv Arsenala kada su nas oni pobedili). Ima covek ocajne centarsuteve i da nije Ibre koji moze od bilo kakvog centarsuta da umuva loptu u mrezu, ovaj ne bi imao nijednu asistenciju. No ove sezone i kako je krenuo coveku mogu da skinem kapu, do kiksa nekog njemu svojstvenog ili kad krenu ocajni centarsutevi, a ni Ibra ne bude mogao da ga mune. Ja bih iskreno voleo da imamo nekog drugog na toj poziciji, ali ajde nije nam to bilo primarno za ovaj letnji prelazni. Odigrao je solidno ovu utakmicu, da ne tupim mnogo.

                        O Sou necu puno da duzim izasao iz strasne povrede (nekad tako opasne i po karijeru (pogotovo kada je u pitanju mentalni sklop)), a mali nastavlja da kida gde je stao.

                        Beji je imao gresaka, brzoplet je nekada, ne razmislja, zato je i takav kakav je sada, a nadam se da ce napredovati u glavi prvenstveno. Za sada mu preovladjuju dobre strane, dokle god je tako, ja sam zadovoljan. Iako bi vise voleo Fontea, ali ovaj "klinac" je isto za neku buducnost.

                        Blindara. Da li da ga krivim ili ne? Podeljeno je misljenje, pa cak i u meni. Krivicu mogu da svalim na njega, jer on je vec dosta odigrao utakmica kao stoper i morao je bolje da reaguje kod drugog gola, kada nije izasao i napravio zajedno sa linijom ofsajd zamku, a kod prvog gola mogu da ga krivim zato sto je sporo reagovao. Ako je vec inteligentan kao sto pricaju (mislim meni fudbaleri i nisu nesto posebno inteligentni, ali to je vec neka druga tema) zasto nije uspeo da izadje na vreme i napravi ofsajd i zasto nije krenuo na loptu i presekao da KDB ne dodje do nje. Moje misljenje je da on nema puno agresivnosti, vise je mlak onako igrac, dok je Beji sirovina koja ce pocistiti igraca. Tu se njih dvojica dopunjuju. Steta samo sto je lopta bila ka Blindu, a ne Bejiu, jer mislim da bi ovaj pocistio i KDB-a i loptu, izvadio i busen trave, dobio karton i sve 5. Druga strana medalje je da ne mogu da ga krivim, mogu menadzera da krivim. Zasto mu on igra pre Smolinga? Sta Smoling nije dovoljno dobar? Ne pokazuje nista na treninzima? To su sve neka pitanja za Murinja, na koja bi trebao da ima odgovor.

                        Pogba. Igrac od 100 miliona. Da li sam zeleo da dodje? Jesam. Da li on vredi tih para? Za nas vredi, jer nam je trebao takav igrac. Neko da povuce loptu, da bude lucidan. Samo sto izgleda on bas i nije bio takav u subotu, tj. bio je, ali samo na neke trenutke. Mislim da on i nije bas DLP, on je za ofanzivniju rolu, gde moze vise da doprinese. Juve realno nema konkurenta i lako je bilo igrati u takvom timu. U PL je malo drugacije i moras se oznojiti, a moras znati i da se branis. Nisam razocaran sa njim kao igracem koji je placen 100 miliona, pa sad ocekujem svaku partiju da pokida, razocaran sam kao i svakim igracem koji je placen bilo 10 miliona, 50 ili 100. Jos vise sam bio razocaran, jer je on trebao da bude X faktor, pogotovo u mancesterskom derbiju.

                        Fela je od dolaska Murinja procvetao jos vise i u inat nekolicini navijaca igra dobro. Solidno je i odigrao ovu utakmicu, verovatno je mogao i bolje, ali spor je bio za prebrze igrace Mancester Sitija.

                        Miki... Mnogo ocekivanja od njega, a ono... Bolje Mata da je igrao ili pak Rasford. Sta mu se desilo? Ne znam. Igrao je derbije u Bundesu, nemoguce da mu je ovo prva velika utakmica. Puno nervoze, gresaka, usporio je nekako, pasovi i brzina koja su ga krasili, kao da je nestalo. Kao da smo dobili Matu v2 iz proslih sezona, s tim sto je Mata poceo da kida kod Murinja.

                        Lingard? Zasto je on ubacen? Zasto nije Memfis? Mislim da bi cak Memfis bolje odigrao. Zasto nije Marsijal? Verujem da je Murinjo mislio da je srcaniji od ove dvojice, ali izgleda je pogresio. Mozda mu jednostavno i nije bio dan, steta sto se to desilo u mancesterskom derbiju. Po ulasku Rasforda videlo se da je to to. Klinac je stvoren za velike utakmice, he has balls!

                        Runi je za divno cudo odigrao dobro. Mislim gledajuci njegove utakmice protiv Sitija, on je uvek tu kidao. Jedna utakmica ne cini prolece, tako ni kod njega, kojeg zelim da vidim sto pre van Mancestera, jer Miki, Mata mogu da pokidaju na toj poziciji, a onda se lepo otvori krilo za Rasforda, Marsijala ili pak Lingarda, Memfisa.

                        Ibra je imao prosecnu utakmicu. Prvo prosecnu dao je gol, a onda je imao takve dve sanse, za igraca njegovog kalibra, trebao je to da da. No nekad ti se ne da i nece da udje. Ne moze nijedan igrac da ima 100% procenat sutevi/golovi, pa tako ni Ibra, ali drago mi je sto se stvaraju sanse, a on na svakoj utakmici dadne po gol (dobro nije dao protiv Hala), nekad dva.

                        Verujem da ovo bio dobar test za Murinja da vidi kako stoje stvari, sta moze da uradi jos sa timom, da se to utegne.


                        Sto se tice utakmice iz neutralnog ugla, pravi spektakl. Konacno imamo utakmicu gde prsti sa svih strana, a bez onih prljavih stvari, nego je sve bilo unutar terena.



                        Da li smo mogli nereseno da odigramo, da li smo mogli da dobijemo? Odgovor je potvrdan u oba slucaja, ali tek je pocetak, nek budemo u prva tri mesta i ja sam zadovoljan.
                        Last edited by Ser Deni ®; 12-09-16, 13:47.

                        Comment


                        • Kod prvog gola je vise kriv Bailly nego Blind. On je trebao da nadskoci Ihenacha, i ne bi ni doslo do te situacije. Medjutim on nije ni pokusao da udje u taj duel, vec krenuo u nazad totalno nejasno. Blind je imao mnogo malo vremena da reaguje, zato sto je lopta isla prebrzo i plus se odbila pravo u noge KDBu, koji je sprintao ka golu, a Blind je ostao ukopan u mestu. Daleko od toga da hocu da ga branim, ali nije samo njegova krivica, cela igra se raspala u prvih 40min, posle to sve izgledalo bolje.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • PSV scout Roy Beukenkamp will immediately move to Manchester United, according to claims in the Dutch media. Beukenkamp has been a scout with PSV since 2015.

                            Voetbal International have confirmed Beukenkamp has joined the Premier League side, and will head the first team scouting in the Netherlands. Manchester United are looking to reform their scouting network in the country, and believe Beukenkamp’s credentials from his time with PSV will be beneficial to the club.

                            Speaking to Voetbal International Beukenkamp said he was happy in his role with PSV, but in the end he couldn’t turn down the chance to join a club like Manchester United. The 48-year-old revealed he will start straight away in his new job.

                            “I was very comfortable in my work with PSV. This is an opportunity that might never come (again). I start immediately,” said Beukenkamp on his appointment

                            Since retiring from football the former goalkeeper has been involved in scouting, and his first role was with FC Twente in 2009. He joined PSV’s scouting staff last year, but only on a one-year contract.

                            Voetbal International say Manchester United have reformed their scouting system this year to give the talent spotters a greater say in which youngsters the club signs, rather than leaving it down to the manager.

                            ....
                            sigpic

                            Comment


                            • Commercial revenue breakdown
                              Commercial revenue for the year was £268.3 million, an increase of £71.4 million, or 36.3%, over the prior year.

                              Sponsorship revenue was £160.1 million, an increase of £5.2 million, or 3.4%, over the prior year.
                              Retail, Merchandising, Apparel & Product Licensing revenue was £97.3 million, an increase of £65.7 million, or 207.9%, over the prior year, primarily due to the commencement of the new agreement with adidas from 1 August 2015, which included a step-up in minimum guaranteed revenues and the contribution from several business previously operated by Nike.
                              Mobile & Content revenue was £10.9 million, an increase of £0.5 million, or 4.8%, over the prior year.
                              For the quarter, commercial revenue was £65.2 million, an increase of £19.3 million, or 42.0%, over the prior year quarter.

                              Sponsorship revenue was £37.6 million, an increase of £2.3 million, or 6.5%, over the prior year quarter.
                              Retail, Merchandising, Apparel & Product Licensing revenue was £24.9 million, an increase of £16.6 million, or 200.0%, over the prior year quarter.
                              Mobile & Content revenue was £2.7 million, an increase of £0.4 million, or 17.4%, over the prior year quarter.
                              Partnerships galore
                              14 Sponsorship deals announced during the fiscal year:

                              6 global sponsorship partnerships
                              5 regional sponsorship partnerships, and
                              3 financial services, MUTV and telecom partnerships.

                              Wage bill
                              Total wage bill now reaches £232.2m. A busy summer will do that...

                              2017 expected to be better

                              United expect revenues for 2017 to be between £530m and £540m.
                              ....
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad bi sjutra ovako nesto izveo bilo bi idealno.

                                De Hea

                                TMF Smoling Dzons/Roho Darmijan

                                Snajderlin Kerik

                                Mikitarjan Erera Memfis

                                Rasford
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X