Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mourinho se pokazao kao još jedna greška na klupi nakon sir Alexa... Trebali su Giggsa ostaviti kao trenera.

    Comment


    • Jel ide odmah ban kad je prvi post, prva poruka na forumu?

      Comment


      • Dajli Blind. Volim ga. Volim tog covjeka. Vjecno budi startni stoper majstore.
        sigpic

        Comment


        • Balans mora da se nadje, Pogba ne smije da ostavlja kilometre prostora, Smoling mora da igra jer su Balji i Blind osjetno ispod njega, danas nisu znali dje udaraju. Bekovi su nam top, Lingard i Miki razumijem zasto su igrali, oni su radnici ali danas radili nisu. Ne moraju oni samo bekove da stite, Sou i Valensija su svakako sami sposobni da cuvaju svoju stranu, ali mogli su da pomazu sredini barem. U ovakvim utakmicama kad treba citanje igre i kontrola treba 4-3-3 i sa jednim DLPom, Kerik, Blind, otpisani Svajni, nebitno je.

          Onih 40 minuta katastrofe posle je bilo bolje iako daleko od idealnog jer je ostavljeno mnogo prostora, previse.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Dajli Blind. Volim ga. Volim tog covjeka. Vjecno budi startni stoper majstore.
            Bio je odličan protiv Hulla. Trebaće vremena da klub ozdravi od takvih mediokriteta, Mourinho je razočarao.

            Comment


            • Pogba ostavlja prostor zato sto jednostavno nije takav igrac za poziciju gde ga Murinjo stavlja, igrao je mnogo ofanzivnije u Juventusu, u reprezentaciji su ga isto stavili da igra nekog zadnjeg veznog i opet je bio los, Pogba je odlican igrac, na poziciji koju je u Juventusu igrao, nije on freaking Roy Keane tip igraca.

              Valjda ce Mourinho to da shvati vrlo uskoro.

              Comment


              • Malo razocarenje jer nije dat gol u drugom ali sta je tu je. Prvo poluvreme jako lose. U drugom je bilo mnogo bolje ali eto nije se moglo do gola. Runi danas licio na profi fudbalera, Baji i Blind ne mogu u ovakvim tekmama zajendo. Smoling pod hitno nazad. Lingard katastrofa vidi se da mu je prvi mec, Mikitarjan takodje los ali vrv je trema ucinila svoje, bice bolje. Zlatan standardno. Sou dobar. Najbolji na mecu Valensija ubedljivo a posle njega Felaini i uveo bih ban ovde svakome ko se sprda s njima. Generalno nije lose ali tandem stopera pod hitno da se resi i uigra sa Smolingom. Domaci teren je domaci teren i nije smelo da se izgubi ali sta je tu je.

                Comment


                • Vazno da je jedan od najboljih stopera lige na klupi, srecom tu je Blind da nam poboljsa pas igru. Znao sam ja da ce on danas igrati, ali mi je nedje i milo sto je Murinjo mogao da se uvjeri kakva je to stoperska prevara. Ni zere povjerenja covjek ne smije u njega da ima. To sto je stoper moze da zajhvali Smolingu jer ga je spasavao masu puta, svakako ne treba da se tripuje da je svojom inteligencijom stoper. Da je inteligentan ne bi bio pogresno poziciniran svako malo. ALi kad napravi gresku i nece da trci tacno bih pustio Felainija da ga pretuce i rekao da se povrijedio u poluvremenu
                  sigpic

                  Comment


                  • Mnogo smo haoticni!

                    Kako prestane to u glavi, mi znamo do igramo. I videlo se danas to. Iz dve greske primimo dva gola. Ajde prvi gol i da opravdam (a necu), ali drugi. Pa ide naklon za Blinda. Ti stojis metar ipo iza linije, koj moj ti tamo blejis?!

                    Cak i pored tog haosa koji je bas bio prisutan u prvom, mi nismo igrali lose. Najvise lopti izgubili kada smo vracali pas unutra. : S. Miki jednom krenuo napred izgubio loptu i od tada covek u grcu. Opusti se, imas 90min. Isto tako i Pogba krene svaku tekmu, grc maksilni. I tek u drugom poluvremenu se opusti. Sta vam je jbt?! Ander Erera rodjen za ovakve tekme. Njega je milina gledati u ovim tekmama. So i Valensija, majko moja, koliko su njih dvojica jaki! Bejliz i ovako agresivan je premocan. Mora SS da se vrati u odbranu. Jednostavno mora. Steta sto je Ibra omasio ono sranje, ali dobro desava se. Vratice se. Lingard prelos. Bas nelogican potez Moa. Rasko standardno lomi sve redom.

                    Koliko su svi otpisivali Felu, a covek kod drugog novog menadzera je najjaci jebeni igrac! Koliko god da je limitiran sa pasom, driblingom, pregledom, covek ostavlja srce, muda, i jos 200% svih svojih mogucnosti. I burazeru ziv ti meni bio, ne bih te se odrekao dokle god tako igras! <3

                    Kapiten.

                    Kada hoce to je jebena hodajuca legenda! Steta sto nema ovaj stav u svakoj tekmi. Steta. Ovakav Runi danas (sa ovom borbenoscu) ispred svih bi mi bio u ekipi.

                    I da poraz.

                    Uopste nije problem sto smo izgubili. Ili da nas je Pep tj Siti nadigrao. Ali budimo iskreni nije. Dobili nas, na nase greske. U drugom poluvremenu smo svesno im davali kontre. Ali nisu oni nista specijalno bili danas bolji od nas. Haoticni i oni. Lakse bi mi bilo da su nam dali 3 komada iz 3 akcije. ALi toga nije bilo. Jesu imali dve stative, ali bas tokom celog drugog poluvremena sam imao osecaj, ma stizemo. Vide i ovi nasi da nisu nista spec. Ali nisu uspeli. Greota. No, valjda ce se iz gresaka nesto nauciti.
                    Ovakve idiotske greske nikada vise da se ponove.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Nije ovo bilo lose na nivou meca, ko bi ocekivao da cemo ovako otvoreno igrati s njima, bilo je zabavno i neki drugi dan bi bio barem remi. ALi je Murinjo definitivno pogrijesio kod Lingarda, to je bio igrac manje. Rastao je tokom meca, izmjene su bile dobre, evo kaze on je menadzer i on je kriv. Nema skrivanja, nije parkiran autobus, znam ja da je htio kontre ali kontre ti zavise od sredine, tu Pogba nije odradio posao, vjerovatno on i ne moze da odradi posao u ovakvoj formaciji. Sve u svemu cetvrto je kolo, bolje bi bilo da nije izgubljeno ali sansi ima, stvaraju se, mali moraju da se dobijaju, Van Gal je najbolji u ligi bio u derbijima pa smo bili udaljeni od titule svjetlosnim godinama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovdje mogu pohvaliti bekove, naročito Šoa. Vezni red je zakazao maksimalno, ja opet mislim da se protiv velikih treba igrati 4-3-3, sa Kerikom (npr.) kao zadnjim veznim. Lingard i Miki pogubljeno odigrali ono što su odigrali, Lingard se još malo i popravio pred kraj poluvremena.
                        Jeste poraz i jeste 3 boda zaostatka, ali optimističan sam, neće Murinjo dopustiti da se onakvih 40 minuta zadugo ponove. Čekamo sledeći vikend i gostovanje Votfordu. Ovo mi se rijetko dešava ali ovaj put jedva čekam sledeću utakmicu posle nekog poraza.

                        Comment


                        • Ne bih se slozio Vladane da Pogba nije odradio. Iznosi je bas kako treba, samo cesce tj brze da je se oslobodi. Sasvim pristojna tranzicija nam je bila danas. A moze to mnogo bolje. Ako cemo tako da igramo onda Fela i Erera (primer) iza Pogbe moraju da budu. Zakazao je danas sa oslobadjanjem lopte, ali veruj mi da je bio Smoling danas tu, on bi delovao skroz drugacije. Jbg moraju stoperi nasi da citaju i da igraju malo i za njega tj za sredinu. Da znaju kada da pridju, kada da se povuku.

                          Jbg racunao je da ce se vratiti u onu formu u kojoj je bio pre povrede. Realno morao je Mata da igra, ili Erera od pocetka. Ali daleko od toga da je Lingard izgubio mec..
                          Last edited by l1m4r; 10-09-16, 15:02.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Moram samo da pohvalim Andera, par vrhunskih stvarcica je pokazao u drugom pouvremenu.
                            Moze on biti top igrac, kapiram da ce Jose izvuci to iz njega.

                            Inace, Pogba stvarno raznosi oko sebe igrace ko sline...ali nakon toga ne zna sta ce. A i svima je jasno da za sada ne moze da igra u ovoj formaciji.
                            Sta znam, ogromne su to pare da bi mogao da igra samo 4 3 3.

                            Comment


                            • Nije odradio pasom, u drugom poluvremenu je Erera igrao holdera, Felaini bio neki kombo desetke/desnog krila, a Pogba je isao mnogo naprijed i mnogo prostora je bilo kad je gore jer kad izgubi loptu rupa je, sam Erera, ne moze to tako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad se sve sabere i oduzme Siti je zasluzio pobedu stim da smo kojim slucajem izjednacili svakako ne bi bilo nezasluzeno. Ovo je tek pocetak sezone i jedan poraz ne znaci nista, tako da danasnji gubitak bodova me i nije nesto narocito pogodio. sa druge strane ono sto me razocaralo je to sto je Pogba ocajan, na stranu sto su Lingard i Miki bili gori od njega ali od ovog sam ocekivao da izdominira na sredini terena a on u najmanju ruku bio najslabiji od svih veznih igraca. Blind je kad tad morao ovo napraviti, to smo svi znali, sad se bar nadam da od danas gledamo dve stene u odbrani u vidu Krisa i Erika, uz ovakva dva beka ne bi trebalo da bude problema u odbrani ove sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X