Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prostora previse, ali iskreno nisam razocaran, ne bezi od lopte. Hoce da je kod njega. Mozda i previse. Verovatno gori u zelji za golovima i asistencijama. Ali nije razocarao.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Runi je npr. danas bio vise nego korektan, ali nama on generalno pravi problem, jer Pogba da igra desetku imali bi mnogo veci balans. Do njega moze da se dodje cak i zamjenom mjesta Runiju i POgbi, ali Runi kod Murinja nikad nece biti centralni vezni.

      Rasford mora da igra od pocetka isto. Martijal desno nema sta da trazi.
      sigpic

      Comment


      • David McDonnell
        As well as City played they were aided by Mourinho's poor team selection in starting with Mkhitaryan and Lingard #MUFC
        Kako me nerviraju ovakvi komentari, prije meča svi hvalili što počiju Lingard i Miktarijan, sad neka druga priča. Generali posle bitke.

        Comment


        • Ma pusti ljude. Uvek ce oni da kenjaju. Sada ce da se velica Pep, da je izgubio ne smem da pomislim sta bi mu uradili.

          Isao covek na trkace sa Sitijem. Koliko je razumljivo toliko i nije. Nije proslo, izmene na poluvremenu, koje su bile dobre. Jbg nije dobar rezultat, ali nisu nas pregazili. Ja sam ocekivao da nas pregaze. A to se nije desilo. Da ne bese glupih gresaka, ko zna sta bi bilo.

          @Vladane,

          Nece Runi nikada biti problem ako igra kao i danas. Tj bar da ima zelju da igra. A to je dosta i do Murinja.
          Last edited by l1m4r; 10-09-16, 15:13.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ali je suludo da neko vrijedi 105 miliona eura, a da ne moze da igra sa dva u vezi. Porazavajuce.
            sigpic

            Comment


            • I jeste i nije. Nemoj da gledas repku, ali ako se ne varam u Juveu je uvek igra sa trojicom!? A pri tom klinac je i on jos uvek 23 godina. Plus promenjena liga.
              Morace da se navikne sto pre. Ali daleko od toga da je ocajan.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Mourinho says Bravo should have been sent off and United given two penalties.
                sigpic

                Comment


                • Ma drugaciji je fudbal na ostrvu i na cizmi, nije to do formacije. Jednostavno vise se trci u PL i dosta se ostrije igra. Pogba je sa Juventusom mogao da radi sta pozeli, jer retko kada je Juve bio u podredjenoj poziciji, a Pogba je imao dovoljno prostora da uradi sta hoce. Pricao sam vec da ce tesko Pogba da se snadje u PL, pogotovo nemojte ocekivati previse od njega u ovoj sezoni, ali zato u sledecoj ce biti sigurno mnogo bolji i pokazati znanje to sam siguran.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • @bice,


                    Meni on djuska za sada sasvim ok. Mora i on i cela ekipa da nadje balans, ne mogu svi da odu u napad i kada izgubi loptu da nema nikoga. Moraju igraci da se pokrivaju. Isto tako i on mora da pokriva igrace. Nece on biti flop, ali bi za njega bilo dobro da zavuce neki gol da se opusti. Dolazi on na svoje, sledece godine ce pregaziti sve redom, pitanje je koliko ce ove uspeti to.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Istog smo misljenja baki
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja sam zadovoljan igrom, posebno pocetak drugog poluvremena. Morali smo do 2-2, Erera od kad je usao bili smo bolji za bar 5 puta od prvog. I da, necu vise da branim Blinda, nevidjeno kako je gresio danas. Bejli solidan, imao je neke kikseve, ali ajde on je prvi put u ligi, prvi derbi. Za ovog nema opravdanja, ili sredina ili klupa nadalje. Smoling i Bejli u prvoj.

                        Ibrahimovic je za mene razocarenje danas, jeste dao gol, ali svaki put kad je uhvatio loptu je sutirao, mnogo lose danas.

                        Penal i crveni za Claudija su bile pod moranjem, to je cela utakmica. 50' minut, iz penala 2-2 i imas igraca vise, to je pobeda, ali sta da se radi.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Penal i crveni za Claudija su bile pod moranjem, to je cela utakmica. 50' minut, iz penala 2-2 i imas igraca vise, to je pobeda, ali sta da se radi.
                          Meni nije jasno kako ovo nije bilo dosudjeno i kako neko moze da kaze da nije penal+crveni, apsolutno je nebitno da li je prvi dosao do lopte ako je dotican start krvnicki i moze da izazove prelom.

                          Comment


                          • Blinda na klupu zakucati.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Jbg, griješe sudije u PL ko i svugdje, ali i bez tog nedosuđenog penala (pa možda i onog gdje Otamendi igra rukom) mi smo trebali izjednačiti. Ni Siti ni Junajted nisu još blizu maksimuma, duga je sezona pred nama i biće još uspona i padova. Ono čega ne fali je zalaganje igrača, a ja sam uvjeren da će rezultati doći. Jeste da sam 15 dana čekao ovu utakmicu i da su me jedini oborili na kladionici al' šta je tu je

                              Comment


                              • Zalaganje je falilo u prvom poluvremenu, u drugom je bilo ok. U prvom su bili premekani, a Pepovi igraci su ulazili u duele agresivno i sa vise zelje, otuda i dominacija u prvom Sitija.

                                Comment

                                Working...
                                X