Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve pare je imao Mojsi, nije doveo dva igrača, od toga Felainija ako se ne varam.

    Igrače ? Potrošena šampionska ekipa sa Vidićem polumrtvim i Rio Ferdinandom isto tako na štoperma, i RVP-om iza najbolje sezone u karjieri potrošen do zla Boga, sa Runijem koji odavno nije Vejn Runi i redom. Da ne iznosim svoje mišljenje o Keriku i sličnim fudbalerima, čim je došao ozbiljniji vezni igrač u klub i ozbiljniji trener njega nema ni blizu terena, mada i u godinama je.....

    Mojes možda jeste tanka karika, ali uopšte nije poenta u igračima, parama i čemu već....jednostavno nije trener kalibra Junajteda. Niko na svetu ne bi sa onom ekipom napravio neki rezultat, potrošeno i emotivno ispražnjeno, bez prave motivacije. Ono je možda bio i neki plafon.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Murinjo je jedini menadzer Junajteda koji je dobio prve cetiri zvanicne utakmce. Covjek je hodajuci rekord jbg
      Ali vidjelo se da je atmosfera mnogo losa. Ibrahimovic koji se nije radovao jer je gol dao Rasford, svlacionica je izgleda u bas losem stanju. Pitanje je kad ce puci i kad ce usilijediti strmoglav pad i borba za opstanak. Gotov je Murinjo. Ibra isto.
      Bas mu cakle oci i verujem da mu je iskreno drago za 'Fergie time' kao da je ponosan na sebe!

      Izmedju ostalog...



      Ovom velikom smekeru dugujemo mnogo a ima multi razloga za to al` onako generalno dok je bio na Pirinejskom poluostrvu, svakodnevno je zracio, sejao je "seme" ostrva i pricao. Alexa je mnogo postovao kao i obrnuto, imali su sjajan, inspirativan medjusobni odnos... i kao protivnici a i kasnije. Ima nesto u tom pelceru, Barca je uvek dizala obrvu na Manchester sa postovanjem. I sad` ko je "okrznuo" Bobbya nema teorije da mu Ostrvo i Manchester nije VAUUU. Kud ces vece mogucnosti da se zarazis nego biti pomocni trener Tako je Mou postao "zarazen". Ta neka opsesija Fergijem, Trafordom, navijacima...
      Evo sada hvali protivnicke trenere na press k ., hvali klub, svima daje kredit aka. pohvale/zasluge... bas onako deluje ispunjen. Razultati svakako doprinose jos vise ali vidljivo je drugaciji van terena.



      P.S.
      Molim zajedljive da ne krenu sada pisati kako je to vec sve vidjeno i da kada krenu porazi Mou pravi pakao klubu... mislim znamo to vec
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Potrosena ili ne to je sampionska ekipa.

        Fergi da skupi nas sa foruma bio bi u top4. Potpisujem.

        A Mojes sa sampionskom ekipom i sa svojim najboljim igracem to ne uradi. Otisla cela ekipa Fergijevih ljudi, ok ne verujes im, ali nisi doveo adekvatne trenere. Poredis Vidica i Ria sa Jagjelkom?! Pritom, ne zna da iskoristi Felainija. I u januaru se cimaju Gil i Fergi da se dovede Mata.
        Najveca Fergijeva greska za celu kariju je Mojes. I to je cinjenica. LVG je dosao kada je otisla maltene cela odbrana. Da se Kerik nije povredio ne bi doveli Blinda, koji je bas lepo djuskao tada. Prva Galova sezona bila je skroz ok, uglavnom lutanja, ali je ok. Najveca greska sto je posle 2 tekme odustavo od 352.
        U drugoj sezoni, doveli sta je hteo, i umesto da digne Ereru na novi nivo, ovaj se raspao. Runi takodje, Memf isto. Mata koji pas odigrao unapred. Nije doveo stopera 2 sezone. Najvecia greska je sto je imao ekipu da napadne titulu, i dok je igrao ruznu i dobijao 1:0, to se nije svidjalo navijacima. Cim je promenio malo, izgubio se skroz. Tj mozda ga je pojeo pritisak ili sta god ali sam je sebe zajebao.
        Mou je lepo krenuo za sada, da ga ne ureknem, ali je i dalje rano pricati bilo sta. Aj da sacekamo bar 1 Januar za neke ozbiljne zakljucke.
        Last edited by l1m4r; 28-08-16, 13:33.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Kakve pare je imao Mojsi, nije doveo dva igrača, od toga Felainija ako se ne varam.

          Igrače ? Potrošena šampionska ekipa sa Vidićem polumrtvim i Rio Ferdinandom isto tako na štoperma, i RVP-om iza najbolje sezone u karjieri potrošen do zla Boga, sa Runijem koji odavno nije Vejn Runi i redom. Da ne iznosim svoje mišljenje o Keriku i sličnim fudbalerima, čim je došao ozbiljniji vezni igrač u klub i ozbiljniji trener njega nema ni blizu terena, mada i u godinama je.....

          Mojes možda jeste tanka karika, ali uopšte nije poenta u igračima, parama i čemu već....jednostavno nije trener kalibra Junajteda. Niko na svetu ne bi sa onom ekipom napravio neki rezultat, potrošeno i emotivno ispražnjeno, bez prave motivacije. Ono je možda bio i neki plafon.
          Pa to sam i rekao. Nije trener kalibra Junajteda. Dzaba njemu sve pare sveta kad ne moze da dovede nikog. Na sve to treba da ima i viziju i kako treba tim da izgleda i da zna sta hoce od njih. A ne on dosao izjavio zadovoljan timom jurio Fabregasa celo leto i na kraju doveo samo Felainija. Dao preko 40 miliona za Matu koji nista nije odigrao kod njega kao ni Felaini. Ako se jurio Fabregas znaci da je para bilo ali jednostavno nece top igraci kod njega i to je to. On nije imao nikakav bekap pa makar i talente da je doveo, nista, 0...

          Comment


          • Mojzi je sam rekao da ima neogranicen budzet i moze da dovede koga god oce, samo sto niko nije htio da dodje kod njega nije mogao svog Bejnsa siroma' da dovede

            Van Gal je dosao do top 4 sa njegovim igracima maltene
            sigpic

            Comment


            • Ne vjerujem u tu priču da mu je Mojes bio prvi izbor, mislim da je problem što su Murinjo, Anćeloti i Gvardiola se već dogovorili sa novim klubovima, kao što se desilo i ove zime sa Gvardiolom i Anćelotijem. Tako da je Mojes bio rješenje kao četvrti ili peti izbor. Ipak je Anćeloti potvrdio da se već dogovorio sa Realom pa nije otišao u Junajted. Uklapa se u priču.

              Mojes jeste imao istrošenu i prosječnu ekipu realno, ali je za to i sam dijelom kriv. Garaj je bio dogovoren, odustao je od njega, Bejnsa i Felainija mogao početkom jula završiti, Tijago Alkantara bio praktično Junajtedov pa Gigs odlučio da se ne dovodi, Fabregasa jurio pola ljeta a jasno bilo da od toga nema ništa, ona bizarna situacija sa Ererom pred sam kraj prelaznog roka. Jeste da nije trener za veliku ekipu i da ga ni to ne bi spasilo, ali olakšao bi Van Galu.

              Comment


              • Ako se ne varam Pep, Klop, Anceloti, Mrinjo nije ni bio pozvan, Mojes. Zna Vladan tacno,
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Nije Zoze bio u prici, nije se uklapao u Junajtedovu filozofiju i duze staze kao Pep i Klop po SAFu, a Vudvord je zelio Ancelotija, ali kad je Mojzi dobio otkaz, medjutim Karlo nije htio da napusti Real iako bi dobio 15-ak miliona funti po sezoni. SAFov je izbor Mojes, zato je i dobio sestogodisnji ugovor i prodao pricu Glejzerima da je najbolji na duze staze i da ce nastaviti tradiciju Mancestera. No na kraju je sve dobro ispalo, najvaznije je da je Murinjo tu, Murinjo je meni broj jedan i jedini koji moze starog na pravi nacin da zamijeni.

                  I juce kaze Zoze, cilj je samo jedan, titula u PL. To niko drugi nece reci otvoreno.
                  sigpic

                  Comment


                  • I'm told U18 manager Kieran McKenna has left Spurs for Manchester United. #THFC #MUFC
                    Cim zavrsi karijeru da se vrati u klub i postane ambasador!



                    8:2 prije pet godina, kako prolazi vrijeme jbt, cak mi je na kraju bilo malo i zao Arsenala
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      .

                      Noto Zivkovic kaze Jermenin™
                      Ko je Živković?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kruzi netom i Djavoli se smeju, car je zaista...

                        Obrati paznju na 2:39 - to mi je najbolji ugao = Eric Bailly
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ko je Živković?
                          Vladimir, zar on juce nije radio prenos?
                          sigpic

                          Comment


                          • Aaaa "Rukavina"... ma zboravila kako se covek zove iako znam ko je.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Oko Fabinha ne smije biti spora, i sad protiv PSG-a igra doktorski, 30-35 miliona je ništa, može na više pozicija i mlad je. Fonte krizira zadnje utakmice, za njega mi je svejedno, svakako je Smalling rezerva

                                Comment

                                Working...
                                X