Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Kome se izvinjavati, sta je taj Martijel ucinio za Mancester, Rajan Gigs donjeo 13titula i par LS i otjeran iz kluba(neka je i za njegovo i nase dobro) i ovaj sada nesto se ljuti, kada sam ga prosle godine vidio sa brojem 9 paralo mi oci, i kontao sam cim dodje spic, oteti mu, i to se uradilo.
    Puno umisljaju ovi klinci, dobiju pare ogromne i onda se kurobacaju, kada bude doprinjeo osvajanju titule onda ce dobiti postovanje, a ovako doprinjeo plasmanu u LE, Ibra Bog Mancestera!
    A sta je Ibra doneo Manchesteru ? Daj Mando ne pali narod.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • A sta je taj Ibra uradio za Mancester?! A jeste tek je dosao...

      Ovaj mali je bar prelomio ceo Liverpul. Ibra nije ni to..


      Nemoj da kenjas Mandusicu. Nego plati pivo
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Mandusic se ne zajebava, na EURU je AM9 mislio o brendu vise nego o reprezentaciji, Ibra ce njega izvesti na pravi put, neka uzme broj 99, samo sarne narod jos jednu 99 na dres, eto rjesenja.
        Ibra je inace pravi pedagog, ali balkanski
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Kome se izvinjavati, sta je taj Martijel ucinio za Mancester, Rajan Gigs donjeo 13titula i par LS i otjeran iz kluba(neka je i za njegovo i nase dobro) i ovaj sada nesto se ljuti, kada sam ga prosle godine vidio sa brojem 9 paralo mi oci, i kontao sam cim dodje spic, oteti mu, i to se uradilo.
          Puno umisljaju ovi klinci, dobiju pare ogromne i onda se kurobacaju, kada bude doprinjeo osvajanju titule onda ce dobiti postovanje, a ovako doprinjeo plasmanu u LE, Ibra Bog Mancestera!
          Šta je Ibra uradio za Mančester ? Rajan Gigs doneo 13 titula i par LŠ i oteran iz kluba i sad će Ibra da glumi kralja Mančestera ?

          Ibra > Jedinstvo.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ibra je inace pravi pedagog, ali balkanski
            Pazi ako on ne podigne Runija ne znam ko hoce.

            Ali zamisli stari Runi zivotinja i Ibra
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • AKo je neko mislio da Ibra nece da govori JA stalno onda pojma nema ni o njemu, ni o fudbalu. Pa on kad je pricao o sledecem klubu(Mancesteru) rekao je, ja treba samo da pritisnem dugme i ozvanicim transfer. On ga je i najavio, on to tako radi. On bira broj, ja sam izabrao broj 9. Ali naravno da tu ima maske, ne bi uzeo devetku da mu je nisu omogucili, meni cak nije ni problem sto su, klub odredjuje brojeve, ali da niko ne kaze, niko ne pita Martijala je jad i bijeda.
              sigpic

              Comment


              • Mozemo da ga zarakijamo i ponudimo mu matematicku teoremu od coveka koji je nadvisio Pitagoru



                Zezam se al` stvarno bes nikako da me prodje, sta napravise ovi iz kluba pa to je nedopustivo i neoprostivo.
                Neko mora da zaplace... a da to nije Anthony... neki otkaz ili penali u lovi, tj. odbijanje od plate ovima iz uprave... menadzmenta...
                Mozda je sve ovo Boby kao senilni starac podmetnuo Mou a po nalogu Alexa. Ko veli dosao si u moj klub a da ce ti biti lako, NECE
                Last edited by AIRBORNE; 24-07-16, 10:58.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Ibrin i Murinjov dolazak je probudio nadu, to je donjeo, a meni LE ne treba neka je igra, meni treba titula.
                  Ibra je sampion ima muda i harizmu, sto pola ovih nema.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Ibrin i Murinjov dolazak je probudio nadu, to je donjeo, a meni LE ne treba neka je igra, meni treba titula.
                    Ibra je sampion ima muda i harizmu, sto pola ovih nema.
                    Mora sin Serije A da dođe da bi se zaveo red, nema druge, uvek bilo među pegavima tako....

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Mora sin Serije A da dođe da bi se zaveo red, nema druge, uvek bilo među pegavima tako....
                      Koji to sin?! Ranijeri?! On vise dodje kao osnivac Serije A, nego sin. :vinjaksmajli:
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Koji to sin?! Ranijeri?! On vise dodje kao osnivac Serije A, nego sin. :vinjaksmajli:
                        U jbt, kada sam razmišljao o radu, redu i disciplini na njega sam u potpunosti zaboravio....pa, u tom slučaju već se radi o dominaciji očeva i sinova na ostrvu....šta ćeš, mora tako

                        Comment


                        • Aha ti mislio na Kontea...

                          Jbg vinjak brate
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Konte moj brat po starom, plače za pojačanjima, tanku ekipu ima, mora da se čupa na svoje majstorstvo, disciplinu i to.....

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Kome se izvinjavati, sta je taj Martijel ucinio za Mancester, Rajan Gigs donjeo 13titula i par LS i otjeran iz kluba(neka je i za njegovo i nase dobro) i ovaj sada nesto se ljuti, kada sam ga prosle godine vidio sa brojem 9 paralo mi oci, i kontao sam cim dodje spic, oteti mu, i to se uradilo.
                              Puno umisljaju ovi klinci, dobiju pare ogromne i onda se kurobacaju, kada bude doprinjeo osvajanju titule onda ce dobiti postovanje, a ovako doprinjeo plasmanu u LE, Ibra Bog Mancestera!

                              Comment


                              • Juventus trazi 120 neto, a da Mancester plati Rajolu, trenutno im Mancester nudi 110 cisto, znaci nije daleko. Mala je sansa da Pogba ostane. Di Marzio sve ovo donosi.

                                Muzite, muzite
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X