Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svajni spreman i pocinje veceras izgleda. Nadam se da ce ocitati Pogbi lekciju
    sigpic

    Comment




    • Raspored za prvih sest utakmica sezone, nema ni jedne utakmice subotom u 16h tako da ce za sve utakmice verovatno sto posto biti direktan prenos.
      Last edited by srdjan_sl; 07-07-16, 11:59.
      sigpic

      Comment


      • Ne vjerovatno nego sto posto
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Balag kaze jos Real nije sve rekao sto se Pogbe tice. Prodaju Moratu i eto para za transfer, e ovo za platu i Rajolinu isplatu treba vidjeti sta i kako, no ako Pogba bude zelio u Real, a izgleda da su mu prioriteti Real ili Barsa onda ce tamo i otici vjerovatno. Uzdam se sad u Real, mada nije mi on za njih toliko, rekoh vec Verati je nekako idealan za Real, ali Zidan voli svoje.
            sigpic

            Comment


            • Ja sam ubedjen sa ce on reci: "Zelim u Real".
              E da, cestitke Mikiju na dolasku...
              Last edited by AIRBORNE; 07-07-16, 14:27.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ovo mi je sve cudno... Di Marzio javlja da smo se dogovorili sa njim, znaci da on hoce da dodje u Junajted, sada Real kaze da nista nije gotovo, pa Pogba hoce kod njih, a pre neki dan imali smo informaciju da Pogba zeli u Barcu, ko koga jebe ovde

                Comment


                • Daj Veratija i Kantea i Bog da nas vidi. Jbt navijam da ga kupe Real ili Barsa.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Pa i da pokusamo kupiti Veratija ne bi bio nista jeftiniji od Pogbe a pri tom ne verujem da bi ga PSG pustio ni za tih 120 miliona.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jeeeeste sada svaki igrač 100m. Koj vam je jbt..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Veratti u Februaru potpisao novi ugovor do 2020, ne smem ni da pomislim koliko bi PSG trazio ako uopste nema nekakva klauzula u njegovom ugovoru, a i da ima 100% je preko 100 miliona.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Ovo mi je sve cudno... Di Marzio javlja da smo se dogovorili sa njim, znaci da on hoce da dodje u Junajted, sada Real kaze da nista nije gotovo, pa Pogba hoce kod njih, a pre neki dan imali smo informaciju da Pogba zeli u Barcu, ko koga jebe ovde
                          Spoiler
                          Bastijan Anu


                          Verati je bolji igrac ,i nesto sto bi bolje leglo i nama i Murinju ,ali ovih 120m sada izgleda skupo ,sto i jeste ,ali markentiski bi bilo dosta isplativo ,i brzo bi se vratilo to kroz kupovinu dresova .
                          Ja iskreno nisam da se ovolika suma daje za jednog igraca,iako je Pogba odlican igrac ,ali u neku ruku ima rezona da se upustis u ovakav poduhvat ,jer mozes brzo vratiti ulozeno .

                          Comment


                          • preko 36h čekam listu.

                            Comment


                            • l1m4r
                              Jeeeeste sada svaki igrač 100m. Koj vam je jbt..
                              Corriere dello Sport suggest the Red Devils are preparing a £79m bid to sign the Italy international, with Jose Mourinho believed to be a big fan.
                              Ovo se pisalo pre nekih mesec dana stim da verovatno nije ni bilo istine u ovim pricama ali svejedno nema sanse da bi PSG pustio Veratija za neku sumu koju ti imas u mislima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Abel View Post
                                preko 36h čekam listu.
                                Preko fona i dalje. Biraj dvojku iz ATM,Verati, Gundo,.Vidal...

                                Jedna na oci gledam dosta ti je. Ne mislim da su oni bolji/gori od njega pričamo o ljudima koji mogu da igraju. A i ajde da ne mogu kao zašto ne bi uzeo Kantea i Krosa? Bzv primer.

                                Zašto se ne pusti Mensa? I onako je zverina.
                                Zašto se pravi kao je on poslednji igrač na svetu?

                                Neka ostane u PsGu za te pare...
                                Last edited by l1m4r; 07-07-16, 15:44.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X