Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko cu se navici na to Baji iskreno... Od trenutka kada je objavljeno da dolazi ja sam njega zvao Bejli i tako ostalo u glavi. Malo sam tvrdoglav iskreno da menjam sada vec steceno znanje
    sigpic

    Comment


    • AL što ti je znanje ma samo nek on igra, zovite ga kako hoćete...a još kada se opet ovaj komentator pojavi za par kola pa pomene kako mu je Rukavina lično rekao da nije Baji, kao je i on mislio , nego Bajli.. ebi ga Nema kombinacije od 4-5 slova koje nisu upotrbljene...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Baš me neka euforija uhvatila... kako će ova pauza da me izbaci iz takta..piihh

        Mourinho: "I am more than happy to say we won in 'Fergie time'!"
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • A Blindini? Opet Vladana tera da cuti ?
          sigpic

          Comment


          • Gledaj Zlatanov osmeh neprocenjivo

            Comment


            • Eee sada sam se setila da je Vladan ostavio komentar o današnjim imresijama, ali nisam još pročitala ... ček da vidim šta piše...

              EDIT: Ništa V o Blindari bitno da je pomenuo jednu problematičnu situaciju u skoku. Odličan je bio Blind, kao i u svim ovim mečevima do sada.
              Last edited by miloolja; 27-08-16, 20:59.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Marsijal nije tu:

                Muslim fizicki je tu ali mentalno ko zna gde, neverovatan je potencijal i imam utisak da bi "par reci" sa ekstra sportskim psihijatrom poceo da vraca sebe.
                Ona riba unakazi, ko zna kome je sta jos izjavljivala, pricala... vrv. mu "preti" ko zna cime...
                a isto sve su to deca jer kako sada mladom Marsijalu objasniti da nije vise jedina zvezda u timu, da je Zlatan No.1, da je Pogba najskuplji a dosao je kuci... problem 9/11 sve su to lomovi za mlade zvezde a pune love.
                Danas je bio bas los...
                Ali koliko nije prisutan u utakmici videlo se u dve stvari, On i Luke na istim mestima a on recimo slabo trazi prostor! Kao da ne podnosi dolaske Lukea do 16-erca protivnika. Ali Rash kada je usao pa sa lakocom koristio Lukea, bezao i razvlacio ovaj Hull bunker...
                Jebes gol al` kako je Rash inteligentan igrac. Veliki je to vec uzorak pa da kasez lani ga kenjalo...
                Covek je rodjen za nas i nas fudbal kako ga igramo. Sutne krozz 4. protivnicke noge a lopta nadje put da
                urgrozi gol i golmana. To nije slucajno. Dribling 1na1, ni to nije slucajno.
                Evo poce nova sezona, covek udje na 10. min. i napravi darmar.
                Gol je samo posledica darmara.
                Pogba u drugom dosta bolji, imao je onaj odlican odklon i sut u 80` i nekom min.
                Miki isto, zeljan igre i da se pokaze/dokaze malo slab ali bice to sve OK.
                Runi ima srece,uvek se nadje nesto da ga trenerski ne razneses bombom ocajna partija al` jebi ga kume da nije njega gola ne bi ni bilo.
                Mata me nervirao, nisam ni znao sta igra kao ni Runi.
                Sve u svemu:

                Kisa je lila jebo je ...
                Bunker zestok, bas smo se napatili al` prosli. Dobili smo jasne zadatke da moramo raditi odbranu od kontri malo zesce.
                Vidi se da nas svi opet respektuju ali kako bi voleo da Mou malo da po 4-3-3, u ovo je vrlo dobro ako gledamo 9. bodova ali 4-2-3-1 kad protivnik igra bunker-mentalna smaracina, dzaba sto dominiras.
                Posle ulazis u frku sto ga do sada nisi dao.

                PS. Apsolutan kredit Hull-u i nasoj legendi i naravno onaj balon mu NIKADA NIKADA necu zaboraviti.
                Last edited by AIRBORNE; 27-08-16, 21:04.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Sto smaracina? Pa 4 3 3 1 je vrhunska formacija za bunkere, najvise zbog toga sto imas jednog igraca vise od protivnika
                  sigpic

                  Comment




                  • Ono kao...

                    <3
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Da ne kvarim sliku Bejlizu.

                      Ljudi koliko god Runi bio los, on covek ima ili gol ili asistenciju po mecu...

                      Sta bi bilo kada bi igrao kako zna?!


                      ps:

                      Last edited by l1m4r; 27-08-16, 21:21.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Bolji je Blind meni od Baljija poslednje dvije utakmice, ali mi nismo pod pritiskom uopste. Nekako se lako zaboravlja sta bi bilo da je Long iskoristio svoje prilike prosle nedelje, bilo ih je, danas kod centarusuteva problemi, svakako cu mnogo mirniji biti kad Smoling bude na svom mjestu, pa ko god da mu bude partner, a logicno je da je to Balji. Isto tako taj AKN pravi probleme sa pravljenjem tandema. Ali ako radi ne treba popravljati.

                        Iako je vise nego jasno da Blind nema sta da trazi protiv Lukakua, Koste, Rondona, Zirua. Prosli smo to vec, Blind je imao ovakvih utakmica prosle sezone, ali doci ce i one druge, a onda muka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Sto smaracina? Pa 4 3 3 1 je vrhunska formacija za bunkere, najvise zbog toga sto imas jednog igraca vise od protivnika
                          Mentalna smaracina Erik sta da smo ga jos primili onim odbitkom jadan ti Bog, onda bi nam i Antigona dala titulu za tragediju dana.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Zadnja linija nam je super zaista samo jos da nam dodje ekipa koja zna da satera... to ce biti onda pravi test.

                            Al`` kako Eric slucajno pred kraj izu onog Hullasha na ivici 16. rek`o ubi ga i penal za njih, nema veze sto je lopta 5m. od njih dvojice hahahahaha
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Fela dzentlmen





                              Nadam se da ce biti spreman za Siti

                              Mourinho's says Fellaini has a back injury and 'it's bad'
                              sigpic

                              Comment


                              Working...
                              X