Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
    Jeste, mrzim Runija ali kada odigra vrhunski pohvalim ga. Jesu to retke prilike, ali smatram da sam posten.

    Opet ti kazem, moja recenica ima veze sa tvojim avatarom, da ga nisu metnuo ne bih ti ni napisao nista sl. Jos napises (parafraziram): "da mogu da potpisem, da ode kod Klopa da osvoji titulu, bih"

    A ovde kazes da ti je interes kluba najvazniji...

    Nebitno, vrtimo bezveze pricu. Ne vidim potrebu da Junajted isplacuje Svajnstajgeru sve plate kada moze da ga proda. Neko ce ga kupiti sigurno. Kinezi, Ameri, Bajern, Rusi, Indijci, Marsovci... neko ce. Zasto bi klub uopste razmisljao da mu prekine ugovor? Opet kazem dobio je fer tretman, ispunjeni uslovi da odrzava kondiciju, plate mu idu, evo cestitali mu rodj na tviteru... Tek ce da dobije tretman kada se proda, uopste ne sumnjam. Prvi ce Dankan da izadje sa necim.

    Kako je spekulacija kada fazon u isto vreme objavljuju isto Tejlor, Ogden, Lejdimen, onog momenta kada VG dobija otkaz? To su malo provereniji novinari kada je Junajted u pitanju. U tom trenutku je Svajnstajger i dalje clan kluba, nema potrebe da niko laze, tek tako, zato sto mu je antipatican.
    Cak i danas ostajem pri tome, kosmicna pravda bi bila neka da se to desi. ALi ja sam prvi svjestan da se to nikad nece desiti i da ga klub nikad Liverpulu nece prodati. Tako da ne brini. ALi kao sto sam znao da ce nam se zestoko obiti o glavu ono sto smo uradili Blekpulu u poslednjem kolu, tako isto znam da ce nam se i ovo obiti o glavu. Nadam se da kazna nece doci tako brzo samo.

    Moze li? Jer nesto ne izgleda da moze, pa mora prljavo da se igra. A Mancester treba i mora da bude bolji od toga. Umjesto da radi sve da drzi situaciju stabilnom, on pravi ovakav potez i navlaci bez ikakve potrebe gnijev navijaca. Plata bi mu isla i u prvom timu, isla bi mu iako bi imao svoje mjesto u svlacionici ako nista. Ja znam kako bih, a za njega cemo da vidimo.

    Zna se vrlo dobro s cije strane curi, pa ja sam to ovdje postavljao. ALi taj Runi ako to govori, a onda mu cestita rodjendan juce, to ce njemu na obraz. Murinjo ako njega slusa onda je idiot, ti si trebner, pusti misljenja igraca, ako su profesionalci i daju sve na terenu mogu nikad rijec da ne progovore. Ipak cisto sumnjam da cijela svlacionica razmislja kao jedan. Ne postoji kolektiv u svijetu, ni od mnogo manje ljudi dje su svi super i svi se slazu. To nije u ljudskoj prirodi jednostavno. Vec sam rekao sve sto sam imao o senior playersima. Postoje samo dva, a Kerik sam nesto prilicno siguran nije jedan od njih.

    Do sad je Svajni mogao da kritikuje, rijec od njega culi nismo, jesmo od brata. Ali i on je die hard navijac Junajteda isto, kako li se on samo osjeca, jer sigurno nije to postao zahvaljujuci ovakvom ponasanju kluba. Mozda i on predje kod Klopa, kao ja.

    No saznacemo sve, javice nam BBC nesto nekad.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Rekao sam ti ja Vlajko šta će biti sa Murinjom, evo i ti kažeš već dve krize za mesec dana, ja bih tu dodao i Pogbu.

      Čovek pali vatre gde god stigne, to je jače od njega, a nije to više ni onaj trener koji je bio.

      Treću sezonu taj neće dočekati. Ovaj Komuniti Šild mu je poslednja šansa za trofej u Junajtedu.
      Mislis covek osvaja titule gde god stigne?

      Comment


      • Ček ček, imamo dve krize? Da nije prva kriza ono menjanje broja Martialu koje je u stvari bilo napumpano i stvoreno od strane medija? Haha, kako mi nedostaje fudbal bez twittera i ostalih sranja...
        Last edited by Cylokin; 02-08-16, 13:49.

        Comment


        • Originally posted by Avramovic View Post
          Bice to sve dobro kad uzme PL.
          Ovo sam bio ubijedjen da ce se desiti, rekao sam i notu titulu sigurno osvaja u prve dvije sezone, ma i u prvu vec. Posle ovih 15-ak dana ni blizu takav optimizam vise nemam. Bas sam ocekivao nesto sasvim drugo, ali to je na meni i mojoj naivnosti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Cylokin View Post
            Ček ček, imamo dve krize? Da nije prva kriza ono menjanje broja Martialu koje je u stvari bilo napumpano i stvoreno od strane medija? Haha, kako mi nedostaje fudbal bez twittera i ostalih sranja...
            Taj izvor(Muhamed Buhafsi) je mnogo bolji i pouzdaniji od svih ovih vezanih za Svajni krizu. Buhafsi je trenutno najpouzdaniji novinar na svijetu najvjerovatnije. Ispeglalo se brzo, ali Martijal je u odlicnim odnosima s njim, odjednom prestaje da prati klub na drustvenim mrezama i u fokusu mu je devetka. Ali sam jasno rekao mini kriza, jer se brzo rijesilo, iako je Buhafsi prvi rekao da ne namjerava da napusta klub ili nesto slicno, samo je nezadovoljan tretmanom.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Mislis covek osvaja titule gde god stigne?
              Jedna titula u Realu za tri godine i jedna u Čelziju za tri godine. Ni jedno finale LŠ u šest zadnjih godina. I to je tebi uspeh? Real uzeo dve LŠ u tri godine kad je Murinjo otišao.

              I iz Reala i iz Čelzija otišao kao govno. Tako će otići i iz Junajteda, samo mnogo brže. Klub takvog ugleda zaslužuje mnogo bolju ličnost na klupi od Moua.

              Comment


              • Mene je mnogo vise iznerviralo to sa uzimanjem broja Marsijalu na onakav nacin nego ovo. Ovde je mnogo vise stvari u igri nego sto mi znamo i nemoguce je uzeti samo jednu stranu. Meni jeste zao Bastijana i smatram da je ruzno to sto mu se desilo ali ja apsolutno nemam informacije zasto mu se to desilo tako da mislim da ova prica stvarno nema smisla da se nastavlja.

                Tapatalk
                sigpic

                Comment


                • Da se neko drugi zali na malo trofeja u 6 nabrojanih godina ja bi razumeo, ali navijac Arsenala to sebi stvarno ne sme da dopusti. #samokazem

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • To sa brojem 9 je napumpano.

                    Kada je Alan Shearer 1996. godine došao u Newcastle, odmah je dobio broj 9 iako je devetku prethodnih nekoliko sezona veoma uspešno nosio Les Ferdinand.

                    Međutim, kada je Shearer potpisao za tadašnji svetski rekord od £15M, tadašnji menadžer Svraka Kevin Keegan mu je odmah dao broj 9. Les Ferdinand se malo ljutio, hteo da uzme broj 99, PL mu to nije odobrila i Ferdinand je na kraju uzeo broj 10.
                    Last edited by Mags Serbia; 02-08-16, 14:20.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Da se neko drugi zali na malo trofeja u 6 nabrojanih godina ja bi razumeo, ali navijac Arsenala to sebi stvarno ne sme da dopusti. #samokazem

                      Tapatalk
                      Ah, pa simpatizer Arsenala. Potpuno razumljivo onda, jos sam krenuo i da odgovaram.

                      Comment


                      • Originally posted by Mags Serbia View Post
                        To sa brojem 9 je napumpano.

                        Kada je Alan Shearer 1996. godine došao u Newcastle, odmah je dobio broj 9 iako je devetku prethodnih nekoliko sezona veoma uspešno nosio Les Ferdinand.

                        Međutim, kada je Shearer potpisao za tadašnji svetski rekord od £15M, tadašnji menadžer Svraka Kevin Keegan mu je odmah dao broj 9. Les Ferdinand se malo ljutio, hteo da uzme broj 99, PL mu to nije odobrila i Ferdinand je na kraju uzeo broj 10.
                        Naravno da je prenapumpano i idiotska situacija, ali vidiš, to vreme koje spominješ, to je to bilo i neko normalno vreme bez ovih Twittera, Instagrama, igrača primadona i navijača koji hashtaguju svaku glupost koja ima povredi njihova krhka osećanja.

                        Comment


                        • Nebitno od koga je, ali broj trofeja definitivno ne opravdava sumu od 6*15m godisnje=90m plate za tih par trofejcica.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Nebitno od koga je, ali broj trofeja definitivno ne opravdava sumu od 6*15m godisnje=90m plate za tih par trofejcica.
                            A Venger svoju platu opravdava je l' da?

                            Sad mi napisi kako opravdava jer je Arsenal izgradio stadion, imaju novaca itd.

                            Nebitno, necu da ulazim u raspravu oko Murinjo, samo ne mos reci da Murinjo nije licnost za Junajted.
                            Jedan od najboljih trenera i jedan od najvecih klubova, da, nikako ne idu zajedno.

                            Comment


                            • Pa i Wenger nema malu platu, ako me secanje dobro sluzi preko 8 miliona funti, a nije uzeo ni jedan od ovih nabrojanih trofeja u tom periodu, da ne kazem da je proslo i mnogo vise od poslednje titule u prvenstvu dok je LS misaona imenica i dalje za njega, tako da ne znam kako opravdati njegovu platu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne opravdava ni Wenger svoju platu zadnje 3 godine. Ono sto je radio sa raznoraznim Samacima, Denilsonima i Bendtnerima je neprocjenjivo.

                                Niko nije rekao da Murinjo nije za United, vec je sramota ovo sto radi. Opet prosipa svoj egoizam. Poslao bi mu ja jednu vrhunsku knjigu Rayana Holidaya "Ego is the enemy" nedavno izasla, al jebiga moze je sam priustiti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X