Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by miloolja; 05-08-16, 21:45.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ta pobed nad Arsenalom mi je tako jebeno draga, da to ne mogu da opisem. Mnogo emotivan postane cak i bez vinjaka .
      Gol Sitiju i lomljenje kicme DM je, apsolutno smekerski.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Nzm za tebe ali ja od vinjaka postajem sve samo ne emotivac.....više nalik "Mafija" Nikad taj vinjak, fuj to.

        Nego, hoće li taj Pol Pogba, sutra je sedmi ?

        Comment


        • Jos jednom se dokazalo Brajki da pojma apsolutno nemas. Ti si fuj! Tako reci za Vinjak 5, ili XO, prosto sramota

          Sto pitas nas jel hoce!? Igrac je Juve?! Idi pitaj vase direktore, ti imas direktnu vezu.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Kad god sam se pretukao sa vinjakom pavio sam probleme, a inače nisam konfliktan lik, socijalan sam.....ali eto. Fuj vinjak mrtvi.

            Sutra Pogba dolazi na trening ako ne prespoji let tamo na neku vašu turneju.....mnogo se pisalo o tome i sada kada treba egzekucija, ništa...

            Comment


            • Jbg brate iskustva si bez.


              Mnogo bi mi bilo draze da se "egzekutiraju" 3 druga igraca za te pare. Ali sta je tu je..Ako dodje neka dodje. Ako jbg. Smesna prica se napravi da to nije humano.
              Last edited by l1m4r; 06-08-16, 10:43.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Evoluiraj malo, kakav crni vinjak, pilo se devedestih, teška vremena, rat u Jugi, treba to smetnuti sa uma....

                Evo jedna šmekerska



                A evo ti i malo info za Pogbu

                Pogba will earn close to 20m per year at Man United: 12m/year (basic wages) + 8m/year (bonuses + image rights). #LaStampa
                It had become impossible for Juventus to keep Pogba for a salary of less than 10m/year - which the club cannot offer. #LaStampa
                Pogba will not return Turin. He will have his Man United medical today or tomorrow before signing for the English club. #LaStampa

                Comment


                • Ume vinjak da uguši emocije ako se ne konzumira kako treba
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment




                  • Comment


                    • Ovo Murinjovo pljuvanje po Van Galu tokom svake druge konferencije mi je isto potpuno nejasno. Dalje, Sances je htio u Bajern i tu je kraj svake price, jeste Van Gal je kriv sto nije u Mancesteru, a ne zelja igraca i sto Bajern za pet minuta zavrsi transfer, dok nama treba pet mjeseci. Nevjerovatno spinovanje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sezona nije ni pocela, covek vec trazi izgovore.

                        Samo da ne bude da su drugi krivi. I naravno klub sto nije doveo Pogbu. Ili da bude kako je kasno stigao.


                        kako pricati sa covekom koji ne ceni domaci proizvod?! Kako ga shvatiti ozbiljno?!
                        Last edited by l1m4r; 06-08-16, 12:01.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Pogba ako/kad god stigne stize kasno, jedan od bas rijetkih koji je i dalje na odmoru, a sezona pocinje sjutra. No, mozda za njega ne pocinje, ako ostaje to je onda druga prica.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako mrzim to pljuvanje po prethodnicima, ma koliko loši bili... ali mene to apsolutno ne iznenađuje, kao i još neki gafovi koje je imao a da nismo ni počeli.. prosto čovek protiv sebe ne može.

                            Zlatan on tomorrow's match: "One game, one trophy. I’m used to winning trophies. I didn’t come here to waste time."

                            "That's the first trophy game and that is the first trophy we will bring home."

                            "For me, every trophy is very serious. I've collected 30 trophies and I want to collect more of them."

                            "I came here to win. I believe the philosophy is the same for #mufc, especially a club like this. They're made to win."
                            Last edited by miloolja; 06-08-16, 12:06.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ostaje Pogba ljudi, po koji put moram da vam kazem
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Allegri:"Tomorrow, we will start with Buffon, Alves, Benatia, Rugani, Alex Sandro; Lemina, Pjanic, Asamoah, Pereyra; Dybala, Mandzukic."

                                Allegri:"Pogba replacement? He is still a Juventus player and I expect to see him in training tomorrow"
                                ....
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X