Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ali smo imali drugu odbranu zbog posebnog pristupa. Ipak smo na ovim pripremama primili 6 komada. I ne verujem da ce Mo biti toliko zatvoren kao LvG.
    sigpic

    Comment


    • Ahaaaaa od ovoga ne znam da li bi preživeli
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ja hoću samo onaj Avramov viski što ga pravio pre neki dan, a pošto je živ i zdrav znači da je dobar... jedino što ga možda više nema
        Dodavali secer, bjezi od toga
        sigpic

        Comment


        • Rumenige otvorio vrata Svajniju da se vrati. Sve moze da bude kako treba.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ja hoću samo onaj Avramov viski što ga pravio pre neki dan, a pošto je živ i zdrav znači da je dobar... jedino što ga možda više nema
            Nismo napravili jos uvek, nesto smo se zapricali bili i eto..

            Ovih dana ce biti McAvram whiskey

            Comment


            • Jos samo da se Tom "vrati", tj da odustane od ideje o odustajanju i sve je ok. Ekipa je o5 slozna.
              sigpic

              Comment


              • Vidiš Vladane oni zapravo pojeli šećer zato ga nisu ni pravili. A tolika tvoja radost... ništa zovi ako valja

                Tome javi se na prozivku.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Vec vidjeni Junajtedov igrac, Adam Ounas, ce izgleda preci u Napoli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Vidiš Vladane oni zapravo pojeli šećer zato ga nisu ni pravili. A tolika tvoja radost... ništa zovi ako valja

                    Tome javi se na prozivku.
                    Bas neki dan gledam Moonshinerse i svi donijeli tegle sem dvojica. A ovaj jedan mi opasno poznat, sad je sve doslo na svoje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sutra testimonial i prva utakmica koju cu pogledati u ovim pripremama. Emotivan trenutak za Runija, bice zanimljivo videti reakciju sa tribina. Kuliranje kao na svakoj prijateljskoj ili ce ipak stati uz njega.

                      Hocu da vidim Bejlija konacno,nadam se da Markus nastavlja formu i da postavlja zanimljiva pitanja Zozeu pred Sild.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment




                        • 2:01 pm
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ljudi imaju siroke percepcije zato volim i da dolazim ovde. Naravno sve do onih ozbiljnih granica.
                              Al` zaista je sve stvar duse i percepcije. Evo moj slucaj, obozavalac sam Bastiana naravno jos od pocetaka u Bayernu, kada je dosao u moj klub svrsavao sam. Posle se ta ljubav malcice modifikovala jer realnost mi je pokazivala malo drugaciju sliku. Pre nekoliko dana sam napisao da zelim da mu se da sansa i danas to mislim, medjutim sokiran sam na samog sebe koliko sam ovu jucerasnju vest primio apaticno i nekako bez zelje da se bunim. Jednostavno, hteo sam Moa i sada moram da budem uz njega i kada pravi cudne odluke. Znali smo sta dovodimo na klupu prema tome dokle god tabelarno ne zasere, nasu podrsku bi trebao imati. Ali samo kada se setim koliko me raspalio slucaj "9-ka"
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • http://www.skysports.com/iframe/widg...J7s4TWnUE-nwiC
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X