Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misliš da će Gigs da nas ubaci u četvorku?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ed Woodward did not discuss Louis van Gaal's future at a meeting in London today. [M.E.N]
      Ed Woodward attended a commercial-related discussion at United's Mayfair office. [M.E.N]
      It is believed several MUFC players still enjoy working under LvG and has not explicitly lost the dressing room like David Moyes did [M.E.N]
      Last edited by srdjan_sl; 22-12-15, 20:19.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Misliš da će Gigs da nas ubaci u četvorku?
        Gigs tesko, ali mu dajem malo vece sanse za to nego Van Gaalu, dok za Murinja to je vec rutinsko obavljanje posla. Stim da ne smatram da je Gigs veci strucnjak ili nesto slicno od Gaala, nego jednostavno mi izgleda da je ovaj totalno izgubio kompas i da ne zna sta radi vise, i svakim danom smo u vecem i vecem kanalu zbog toga.
        sigpic

        Comment


        • U ovom momentu Gigs ima vece sanse za to.

          It is believed several MUFC players still enjoy working under LvG and has not explicitly lost the dressing room like David Moyes did


          Bas se vidi na terenu koliko izgaraju za trenera, bas ga vole.
          Last edited by Ser Gagi; 22-12-15, 20:23.

          Comment


          • Možda Gigs napravi neki bum, da svi ovde, dobro većina barem nas..pojede svako slovo koje smo napisali protiv, možda napravi pravo čudo, možda je rođeni menadžer i doživotno ostane na junajtedovskoj klupi .. ali to je toliko veliki rizik, toliko neozbiljno, hazarderski i amaterski da nemam reči.
            Da se ja pitam nikada ne bih rizikovala toliko, plus bi trebalo da vadi neke fleke i da popravlja stvari. Deluje mi kao mission impossible. To što je bio naša legenda znate sigurno da ništa ne znači, a da ne pričam da se ni on neće dobro provesti sa navijačima ako bude suprotno... da li mu je to potrebno sada, a da tako reći nije ni počeo? Mislim da ne.

            Pa zar nas van Gal prošle nije uveo u top 4? Zašto mislite da ne bi i ove? Loše je trenutno da, ali prosto mnogo se toga loše i poklopilo, nije nikakav smak sveta, niti nešto nedostižno...da se ispravi mislim.

            Znači sada smo došli u situaciju.. daj šta daš samo da Holanđanin ode?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Veliki je to rizik slazem se, ali kad vidis da ovaj nema vise sta da ponudi, da je igra losija iz mec u mec. Navijaci su besni, ovoliko nisu bili ni na Mojesa ako se dobro secam... ne svidja im se nikako ovaj fudbal, a rezultati su bili, i vise ih nema, a i sumnjam da ce ih biti jer izgubili su samopouzdanje... zasto ne probati drugo ako vidimo da ovo ne vodi nikuda? I da, bolje bi gledao neuspeh Giggsa nego neuspeh nekog tamog Holandjanina koji je dosao da se okusa o PLu pred svoje karijere.

              6 utakmica bez pobjede, pa nije ovo WBA...
              Last edited by Ser Gagi; 22-12-15, 20:43.

              Comment


              • Pa ako ima igrace i svlacionicu iza sebe onda mozemo govoriti o njegovom mogucem popravljanju trenutne situacije, ali ako ih je izgubio a mislim da jeste onda ti Gigs zapravo i nije nikakav rizik , jer jedino sto on moze napraviti jeste da trgne Junajted iz ove agonije, posto gore od ovog tesko da moze. Ne smatram da treba uzeti Gigsa za neko trajno resenje nego iskljucivo kao prelazno resenje dok ne dodje neko drugi, u ovom slucaju Murinjo ili Pep posto ne vidim neku trecu varijantu da je realna.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Znači sada smo došli u situaciju.. daj šta daš samo da Holanđanin ode?
                  Da..

                  Gigsara može da dođe u pitanje samo ako pregovori sa Pepom ili Murinjom ne budu uspešni.. Jbg nekada trebaš rizikovati..

                  Comment


                  • Ne kažem da nema istine u tome što pišete ili da niste u pravu, naprotiv.

                    Samo nije baš Gigsov posao da ih diže i trza iz agonije, da stoji kraj aut linije (što je apsolutn pozitivno i često neophodno), pljeska rukama i viče...ajde, ajde.. idemo!... motivator je danas skoro svako, a mislim da je njemu potrebno mnogo više, ono što nije iskusio još uvek... A prelezni period je onda do kraja sezone, znači svakako se odričemo ove?

                    Što bi reko tuta...mense čini da nema ništa ni od Žozea ni od Pepa na leto.

                    Aleksa, preveliki smo i prebogati da bi se igrali i bili tim za vežbanje budućim trenerima bez ikakvog iskustva. Meni on nije rešenje i biću baš razočarana ako njega postave, ne zbog samog Gigsa, nego mi to deluje da nemaju pojma zapravo šta rade.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nego da razbijemo malo priču, ne znam koliko su ovi sa Mozzart Sporta merodavni, ali mi je bio interesantan ovaj tekst od jutros o Pepu

                      PRELAZZI: Brižni baštovan
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Postaje smesna kampanja umanjivanja Pepovih velicanstvenih uspeha, Pepovog doprinosa fudbalu, pre njega nezabelezenog stila igre i trofeja koje je osvojio. Jos je smesniji apologetski stav prema svemu sto je kontra njegovom shvatanju fudbala. Ono sto nije smesno, vec zalosno, jeste plast lazne objektivnosti iza kojeg se pojedini kriju.

                        Najvise gube klinci i nove generacije, njih niko ne sme da tera da izaberu jednu stranu price.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1453595

                            Kasnis Vlajko

                            Comment


                            • Originally posted by S.B. View Post
                              Postaje smesna kampanja umanjivanja Pepovih velicanstvenih uspeha, Pepovog doprinosa fudbalu, pre njega nezabelezenog stila igre i trofeja koje je osvojio. Jos je smesniji apologetski stav prema svemu sto je kontra njegovom shvatanju fudbala. Ono sto nije smesno, vec zalosno, jeste plast lazne objektivnosti iza kojeg se pojedini kriju.

                              Najvise gube klinci i nove generacije, njih niko ne sme da tera da izaberu jednu stranu price.
                              Ne znam što si toliko rezigniran, nije mi bi ocilj da nipodaštavam njegov uspeh, niti da ga umanjim ni za mm, a ni tekst nisam tako shvatila... već na tu priču gledam malo drugačije, dok msilim da si ti prilično subjektivan.
                              U svakom slučaju Pep je mlad čovek, svašta uzbudljivo je pred njim.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne znam što si toliko rezigniran, nije mi bi ocilj da nipodaštavam njegov uspeh, niti da ga umanjim ni za mm, a ni tekst nisam tako shvatila... već na tu priču gledam malo drugačije, dok msilim da si ti prilično subjektivan.
                                U svakom slučaju Pep je mlad čovek, svašta uzbudljivo je pred njim.
                                Ni u kom slucaju nisam ciljao na tebe, vec na autora teksta. Zao mi je sto si pomislila tako nesto. Cak si ti napisala da ne znas koliko su merodavni ovi sa Mocartovog sajta i ja pozdravljam taj prilaz.

                                Mislim da sam ovde napisao dovoljno postova da se dodje do zakljucka da barem, za razliku od pojedinaca, tezim objektivnosti. Svakako da sam naklonjen jednom pristupu, ali nikada, nikada nisam rekao da je on taj koji treba negovati.

                                Comment

                                Working...
                                X