Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurno lakse da radi u Sitiju nego u trenutnom Junajtedu pod Vudvordom/Glejzerima.

    Najveci smeker bi ispao da je otisao u Arsenal. Tu bi dobio stabilnost, dobar kadar, pare u banci ()... Ovako u Sitiju ce imati unlimited sredstva i rezultati moraju doci jer on nije duduk.
    sigpic

    Comment


    • Mada meni je Murinjo svakako bolji strucnjak od njega. Ja uopste nemam dilemu ako moze da se bira, problem je ako ne moze i ako smo osudjeni na Gigsa
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • A koliko je pouzdan info da Pep uopste ima ponudu Junajteda jer citajuci sve i svasta sticem utisak da ima formalne ponude Celsija, Junajteda, Sitija, Arsenala i da pregovara sa svima pa on sada treba da odluci gdje ce.

          A kako da u Arsenal ode jer barem iz ove perspektive Venger planira jos nekoliko sezona da ostane kao trener, barem ja nisam vidio neke naznake njegovog skorijeg povlacenja.
          Last edited by ognjen; 22-12-15, 15:51.

          Comment


          • Ja vise onako pricam. Ali pretpostavljam da ako vec ide na kraju sezone da bi logican potez sva 4 kluba bio da se polome oko njega. Kapiram sve oko Vengera ali pretpostavljam da im je on idealan kandidat za naslednika.

            Izgleda da su Siti/Celzi u trci, 100% sam siguran da ga je i Junajted kontaktirao ali cim se spominje samo Murinjo pretpostavljam da nas je Pep odbio.
            sigpic

            Comment


            • Gde zuris,tek sarmu izneli...
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ah izvini odgovorio si... ali nije to ono što me interesuje.. nego šta više sastanče od 14h, kada su već imali preliminarne i sl. dogovore....?
                Pa još dok nešto procuri, ako ne izađu sa zvaničnim saopštenjem, a neće...
                Last edited by miloolja; 22-12-15, 16:22.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Comment


                  • Menadjeri, samo da vas podsetim

                    Comment


                    • Uskoro...

                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Mislim da je ovaj Varela neki lazni nalog.
                          sigpic

                          Comment


                          • [VINE]iKEdJDYZWU6[/VINE]


                            Last edited by Ser Gagi; 22-12-15, 16:46.

                            Comment


                            • Gomila ljudi na twitteru kaze da je LvG otpusten i da je Giggs njegova privremena zamena. Oficijalno veceras u 7 ili najkasnije sutra ujutru. Mada sve su to spekulacije, ali pratim celo vreme twitter do sad nije bilo ovoliko glasno... eto vidicemo, sa nama uvek zanimljivo

                              EDIT: Suspendovano je kladjenje, ne mozes se kladiti da je LvG otpusten
                              Last edited by Ser Gagi; 22-12-15, 17:32.

                              Comment


                              • Last edited by Ser Gagi; 22-12-15, 17:58.

                                Comment

                                Working...
                                X