Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zapravo ne mora da potrosi toliko ali covek zapeo za Pogbom pa to ti je! Daj Veratija za 60 plus Marez i Matuidi... Ala se bacamo igracima i ciframa, barem su slatke muke u pitanju. 😁

    Comment


    • Za 60 miliona mozes da dobijes jednu Veratijevu nogu, mozda ni toliko. PSZ ga nikad nece dati.

      "Juventus keep on negotiating with Manchester United regarding the transfer of Paul Pogba to the Old Trafford. The Piedmont’s club Chief Executive Giuseppe Marotta has accepted the player’s request to leave, and he is ready to reduce the amount of the transfer fee needed, but not less than €120 million.

      In the last days, the Red Devils have offered €110 million plus bonuses, but the Serie A defending champions have refused. Meanwhile, the English club is also in talks with the Mino Raiola, trying to understand the percentage required by the Italian-Dutch agent himself.

      Mourinho would like to obtain the French midfielder before the end of the month, so a definitive answer is expected between today and Tuesday."
      sigpic

      Comment


      • Ja iskreno verujem da bi oni odbili i 140.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          WC igraci, 2009 ih je bilo vise, pre svega zbog Scholes-a, Ronalda i Teveza.
          Proto, tebi Giggs nije WC igrač? Marli bi lagano kao WC igrača stavio Kerika tu nema sumnje..

          Comment


          • Šta sam sve ovde pročitao smeh, pa taj Juve isterali iz fudbala 2006.godine, a te godine u finalu SP iamo 11 igrača, doveo Ibru, Vijeru, mogao da dovede koga želi....i baš taj Juve se vrati i sada plati napadača 94 miliona.

            To je moć, da ne dužim.....retko uporediva institucija.

            Evo ako vam je za utehu, Junajted je slična, pobeda DNK, uvke sam to govorio.

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
              Proto, tebi Giggs nije WC igrač? Marli bi lagano kao WC igrača stavio Kerika tu nema sumnje..
              Ma jeste za mene, al zbog godina rekoh da ga ne spominjem

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Ma jeste za mene, al zbog godina rekoh da ga ne spominjem
                Te 2011. godine samo je Runi bio 100% wc igrac. Sar, Rio, Vidic i Evra su bili tu nedje doduse. Vidica su pocele povrede da unistavaju iako je jos te sezone licio na sebe i to mu je poslednja sezona na top nivou, poceo da gubi fizikalije i ni sijenka nekadasnjeg igraca taman oko 30, on je bas rano poceo da propada, Rija ledja unistavala ali je nevjerovatno drzao odbranu iako u velikom opadanju, Patris je bio cudoviste ofanzivno ali vec je defanziva pocela da popusta, to mu je mozda bila poslednja godina zenita, jedna od poslednjih svakako iako je on fizicki uvijek bio prespreman i davao maksimum. ALi eto jos te sezone je ta legendarna odbrana bila na top nivou. Ali da je to na papiru bio neki monstruozan tim, pa i ne bas. Ipak mogli su se drzati protiv svakoga, samo sa Barsom ne, Siti je nesto kasnije sa svojim tehnicarima pravio iste probleme kao barsa.

                kakav Gigs wc igrac u tom trenutku, nema sanse.
                sigpic

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Cadena SER: Pogba wants Real Madrid but his agent Mino Raiola is pushing for a Manchester United move.
                    Matteo Moretto (from Sky Italia on Cadena COPE tonight): "United's latest offer for Pogba is €120m. He is definitely leaving."
                    Moretto also works alongside Gianluca Di Marzio, I believe. Not 100% sure, but I believe his name has popped up once or twice before.
                    And those of you still asking about Real Madrid; Marca do not have any mention of Pogba at all on their front page for Monday.
                    MATTEO MORETTO: "La última oferta del @ManUtd por POGBA es de 120 millones. Se irá seguro".
                    ....
                    sigpic

                    Comment


                    • Gigs je bio posebna klasa sa 37 pretrčavao bekove 10 godina mladje...
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ja bih definitivno odustao od Pogbe... Taj ce za godinu dve da kuka kako hoce u Real!

                        Comment


                        • Otkazan derbi zbog katastrofalnog stanja terena i nesnosne vrucine.

                          Moram reci vrhunska turneja. Proputovali smo pola sveta da bi nas naguzio Dortmund. Jedan avion nam je imao problema sa sletanjem, Murinjo je zbog nemogucih uslova morao da drzi pres konf napolju, teren vrhunski drenaziran i tako... Ostaje jos samo Galata i testimonijal pred ulazak u sezonu. Kakav god da je Zoze cudotvorac, sa ovakvim shamblesom od priprema ne moze da uradi mnogo. Nismo jos fizicki spremni, pola igraca fali, dobar deo igraca ce otici/doci... Nece se to ukombonovati na vreme lepo. Top3 ja prezadovoljan, sl sezone ciljaj titulu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Je l' to otkazan mec danas ili sta?

                            Hahaha Koja verovatnoca

                            Comment


                            • Bolje je bio organizovan onaj intervju Strajnica i ne znam koga na JNA (valjda) na koji je uleteo onaj car i vikao "Vucicu pederu"...
                              sigpic

                              Comment


                              • Gigsi nastavlja da diže trofeje

                                Comment

                                Working...
                                X