Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze bas 200 m jos potrositi, al moze sasvim solidno.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ali i prodace barem 3-4 igraca
      sigpic

      Comment


      • Izasla je neka prognoza da planiraju zaraditi na Pogbi 40 miliona u prvoj godini, znaci lagano u plusu sa obaranjem rekorda, to moze samo Drveni...

        Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • Hvala svima na odgovoru vezano za dovođenje štopera. Pitao sam prvenstveno jer sam negdje pročitao da je Pogba posljednje pojačanje, a da ćemo dovoditi još nekoga ako bude odlazaka. Vjerujem da je Murinjo vidio da Džons i Roho nisu kvalitet (odnosno Džonsa su ubile povrede može se reći) i da će ih prodati pa dovesti nekoga iskusnog, npr. Fontea ili Garaja.
          Što se tiče formacija, ja sam za 4-3-3, Erera bi u toj postavci sigurno bio daleko bolji nego u 4-2-3-1, a i Pogba. Ali bojim se da ćemo igrati 4-2-3-1,gdje bi se Runi nalazio iza Ibre.

          Comment


          • S tim sto ih proda, samo ce pokriti njihovu amortizaciju, jer sanse nema da dobije istu vrijednost za koju su kupljeni. Ako uracunamo kes rezerve koje morate imati jer ste na berzi i zbog poprilicnog duga koji jos uvijek postoji, ocekujem maksimalno da United moze da potrosi jos 100-120m.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mag je Vudvord nema price, Martijal je kostao 50 miliona eura, 30 miliona eura odma, i naredne cetiri godine po pet, a tu su bonusi koji je pitanje oce li biti isplaceni Monaku. Juventus ce zato sigurno dobiti jos tih pet miliona eura.
              sigpic

              Comment


              • Znači ipak transfer na kraju iznosi 105 + 5 bonuse. Nije ni 120, ni 130, već 105 u tri rate. Kako to obicno ide, novinari uvek dodaju tu nekih 15-20 miliona.

                Dobro dosao nazad, Pogbaš.

                Comment


                • A potrosice jos samo na nekog iskusnog stopera, znaci max 20 mil.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    A potrosice jos samo na nekog iskusnog stopera, znaci max 20 mil.
                    Ali ako proda Darmijana npr, moze se desiti da dovede Fabinja, ako ode Felaini ili Erera sigurno ce dovesti vezistu, ako ne vjeruje Lingardu(sumnjam, mislim da ce ga obozavati) ili proda Matu vjerovatno ce dovesti krilo. Sad ce vec od prodaja dosta toga zavisiti. Ova cetiri sigurna + iskusni stoper nisu zavisili od prodaja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tih 105 ja mislim da ne ukljucuju agent fee koji se odmah isplacuje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Inace bilo bi sjajno kad bi prodao Dzonsa i Rohoa i ubacio u prvi tim Tuanzebea i Vilijamsa. Nece se desiti, ali bi bilo presjajno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Opet ne bi igrali. Vilijamsu je bas rano, dok ce Tuanzebe onako da balansira izmedju U21 i prvog tima.

                          Ne verujem da ce biti mnogo prodaja - Roho, Bastijan, mozda Adnan i rekao bih da je to to. Lingard Mata Memfis i Jang rezervne opcije, naravno sa Rasom.

                          Takodje mislim da je Felaini siguran za ovu sezonu, rekao bih i Erera.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali ne vidim ni da ce se Dzons i Roho naigrati sve i da ostanu. Jos ako dodje neki iskusni stoper oni su peta i sesta opcija. Znaci liga kup par utakmica i ako bude povreda i suspenzija. Vilijams drzao cas Dzonsu na nekim utakmicama U21.

                            Jang mi je misterija vec, sta ce igrati, lijevog beka?
                            sigpic

                            Comment


                            • Krpice sta treba, krilo,beka,nebitno. Necemo stici da prodamo sve,ovaj prelazni rok je prioritet bio kicma, tj popunjavanje u prvom timu. Sledeci (letnji) ce prioritet biti prodaje i popunjavanje sirine dobrim igracima,koji mogu lepo da iznesu tu ulogu. Itd...
                              sigpic

                              Comment


                              • Verovatno sve sto bude trebalo, odnosno oba beka i oba krila po potrebi ali nigde nece biti zvanicna druga opcija.
                                Zaboravljate Blinda kao opciju za stopera u rotaciji, tako da ocekujem tog iskusnijeg stopera samo u slucaju odlazka Roha ili Dzonsa.
                                Nego mene najvise brine Runijeva forma i koliko dugo ce se to tolerisati, danas je bas los bio. Takodje danas mi je bas cudno bilo da Miki skoro pa nije ni dobio sansu.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X