Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala su picke ovi iz Juventusa sto nece da plate okruglog. Jebiga obecali su mu 20% i sad nesto zajebaju.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ipak to je As, spanski San
      sigpic

      Comment


      • To se apsolutno slazem. Coveku je toliko obecano i hoce svoje pare, ali ja da sam na mestu Drvenog iz principa nikad ne bi platio tih 20% umesto Juventusa.

        Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • Nema potrebe da United to placa. To Juve treba da plati, a oni hoce da struktuiraju deal tako da se ukljuci tih 20%, odnosno oni neto da dobiju 120m, i 25m okruglom.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Marotta "Higuain? The documents speak for themselves. Everything has been registered. Pogba? We'll see when everything is over."
            Juventus CEO Marotta: "Pogba to United? We'll see. Right now everything has stopped"
            sigpic

            Comment


            • Eto Vladane mozda ti se na kraju i ispuni zelja.
              sigpic

              Comment


              • Tesko, vjerovatno je to odavno zavrsena prica. Bas sve lici na Bejla i Real, natezali se kao cijelo ljeto iako se znalo da su ga uzeli, Totenhem se pojacavao i zestoko trosio pare, ako je Vudvord spreman da plati 120 miliona, platice i jos 25 preko, pare mu nisu nikakav problem. Jos sad zavrsio masivni ugovor sa Tag Heuerom. Jedini problem moze biti Real ako odluci da se ukljuci u pricu.

                Princip je druga prica, ali nemaju ga cim idu po njega, tako da ce sve platiti. Zele Mancester i Adidas veliku zvijezdu, da ucvrste marketinsku moc.
                sigpic

                Comment


                • Meni je ta provizija trn u oku, pa ne mozes dozvoliti sebi da te tako zajebavaju, sasvim je svejedno da li je 25 miliona ili 25 eura, jednostavno mi je to nedopustivo.

                  EDIT:
                  Fabrizio Romano
                  Marotta has said: "We are still in the same situation", nothing stopped for Pogba. Keep calm. Talks ongoing. #MUFC
                  Last edited by srdjan_sl; 26-07-16, 17:28.
                  sigpic

                  Comment


                  • Smorili su sa Pogbom više, očigledno je da dolazi već duže vrijeme a nikako da se završi. Svako ljeto ove smaračke sage, od onog ljeta kad je Mojes došao uvijeko neko: Alkantara, Fabregas, Vidal, Ramos itd.

                    Comment


                    • Evo updatea

                      Romano

                      Meeting today between Raiola and Juventus for Paul Pogba to Man Utd: NO agreement yet between clubs and for Raiola's %. Mino was nervous.
                      Vrijeme da Rajola baca stolice
                      sigpic

                      Comment


                      • Cim je Juve dao 90 milke za Iguaina znaci da je sa Pogbom sve zavrseno. E sad da li dolazi kod nas ili drugde treba samo sacekati objavu. Ali da je smaranje veliko jeste. Cenim da Juve izeo pare za Iguaina plus Rajolu sto bi bilo oko 110,15 milki...

                        Comment


                        • Buhafsi

                          Still no agreement between Man United and Juventus. Juve discussed this afternoon with Raiola. Negotiations continue !
                          sigpic

                          Comment


                          • Procitao Vudvord da su dali vec pare za Iguanina i dao ponudu pa neka se kolju sa Rajolom...

                            Comment


                            • Ja bih sad nudio 75 za njega .

                              U dve rate naravno
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X