Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od njih se nista ne ocekuje, oni igraju za malu fudbalsku zemlju, ponosni, su, daju sve sto imaju na takvim takmicenjima. Od ovoga se ocekivalo da bude lider, ispao je mis. Tacnije nije ni mis, nego bas taj limit kao Valensija, te ne odgovara mu sa dva, te sa tri igraca u vezi. Zajebi ti to, on kosta 120 miliona eura, ocekuje se da sve zna i sve moze. I da ne zavisi od sistema.

    Mada meni je cudno kako tebi nije nikakav problem sto je Pogba radio Mancesteru i SAFu, a Runiju zamjeras mnogo manje stvari, pritom je covjek stalno tu, a ovaj se pokupio i otisao prvom prilikom. Posle toga srao po klubu i SAFu i sad bi se lagano vratio. A postovao je HB i kakve je nebuloze sve izjavljivao, jedne godine jedno, druge drugo. To je nas poraz kao kluba, eno i FI je postavila odlicno pitanje.
    sigpic

    Comment


    • Ne znam sta da ti kazem. Kada pogledas sa ove perspektive Pogba je bio upravu. Da nije dobio sansu tada, u najgorem setu veznjaka ikada u klubu (nije hejt prema Flecu/Keriku, prosto je sitacija bila ocajna), a nije je dobio samo zbog Fegusonovog ega, tvrdoglavosti. Kaze Pogba "play me and you will see that i am ready". Ovaj naravno nece dopustiti da mu klinac odredjuje, iako sam vidi koliki je talenat. I decko ode. Ode u klub koji tada ima elitne vezne igrace i za sezonu upada u prvu postavu kao nezamenljivi deo iste.

      Pogba je hteo da igra, Feguson ga je drzao u rezervama. I ja bih otisao. On naravno nije iz Mancestera, nema nikakvu emotivnu povezanost sa klubom.

      Runija smo vec razglabali 100 puta, ne bih da se ponavljam. On je tu jer ima masan cek godinama unazad a ne jer mu je nesto stalo do kluba. Pritom je tezak kancer po ekipu i najsrecniji cu da budem kada mu konacno istekne ugovor.

      Inace hejt na relaciji Pogba-Ferguson me iskreno ne zanima nesto preterano. Hejtujem i ja Fergusona, mislim da smo bili zaslepjeni silnim uspehom pa nismo videli njegovo pravo lice. Sreca pa se sada ono malo pomalo otkriva.
      sigpic

      Comment


      • Ja ne mogu nikako da hejtujem covjeka koji je stvorio ovaj Junajted, jedan od najvecih klubova na svijetu. Mogu da kritiujem, da mi nesto smeta, kao sto mi i smeta i smetalo mi je, ali da ga hejtujem, nema sanse. Sad kad bi htio da se vrati ne bih se sekunde dvoumio, stari klupa Murinjo pedala, iako svi dobro znaju koliko cijenim Murinja. Stari je najveci, bez starog Mancester bi vjerovatno bio na nekih 10 titula, jednoj LS i marketinske moci jednog Norica. Ako je on mislio da nije spreman onda je to legitimno, jer je SAF i sa takvom sredinom bio ili sampion ili je gubio titulu na gol razliku. O cemu vise da pricamo, nema preispitivanja njegovih odluka, kaceno je ovdje sta je izveo protiv Volfsburga onomad i taj tim je pjeske dobio, covjek je mogao iz svakog da izvuce nevjerovatne stvari. Nema logike da Daren Gibson i Tom Kleverli prave razliku i da sa njima ti juris ili osvajas titulu, ali su je pravili. Ves Broun jbt, tu je kraj. Znas kad bi neko drugi uspio da drzi kormilo tako nemilosrdno kao on. Sutirao je iz kluba legende kad bi se samo malo zaljuljao brod i uvijek smo izlazili jaci. Covjek je za 26 godina stvorio takvu imperiju da to nije normalno. To sto je on uradio za tih 26 godina neki klubovi nece nikad u istoriji. Da nije bilo SAFa sad ne bi bilo ponuda od 120 miliona, stari je to omogucio, sanjali bi Ibrahimovica, a dovodili Beraina i najvise bi mogli da potrosimo 30-ak miliona na igraca.

        Ode Ronaldo dovede Valensiju i opet osvoji titulu i opet je u LS faktor. Najveci.

        Svi grijese, svi promasuju, ali sa Pogbom nije pogrijesio. Ne moze neko deriste da govori najboljem treneru svijeta sta da radi. A da nije htio da ga zadrzi je nonsens. I da nije htio da mu da sansu.

        Sujetan, ego manijak, moze mu se jbg.
        sigpic

        Comment


        • Sve se slazem, samo oko Pogbe nije bio upravu jer prosto je njegova bila poslednja. Ali ostaje pitanje na kraju da li je sve to radio iz neke ljubavi prema klubu? Ili ga je vodila ludacka pohlepa i ambicija za Bozanskim statusom. Nakon penzije je pokazao koliko je njemu zapravo stvarno stalo do kluba. Kao malomajnstajnu otprilike.

          Tako da uvek Bezbi ispred njega iako su mi uspesi bili manji i ako nisam nikada gledao taj Junajted .
          sigpic

          Comment


          • Iskreno zabolje me koga sta gura u zivotu. Ako ga je gurala bolesna ambicija i pohlepa neka je, opet je bio najveci, opet taj status i ove pare klub ima zahvaljujuci njemu i donosio je samo dobro, zajebao je sa Mojesom, nije htio Murinja ali eto i to je rijeseno. Ne mislim svakako da mrzi klub, stavise, mislim da je control freak i kad je vec otisao u penziju da je trebao da ode potpuno u penziju, da se ne mijesa u posao vise. Ali 26 godina je cudo, kakvi su tu korijeni pusteni ne smijem ni da zamislim. I razumijem svakako da mu se ne svidja moderni fudbal, ovo nikad nije bio njegov put, iako se fudbal promijenio i toliko se mijenjao dok je bio na klupi Junajteda, a on uspijevao da drzi klub na vrhu.

            Ali nema sanse da iko moze u Mancesterovoj istoriji da bude i blizu SAFa, on je apsolutni broj jedan.
            sigpic

            Comment


            • Jeste osvajao je Fergi titule sa O Sejem Dzonom, Andersonom, Kleverlijem, Dji Su Parkom, ali tad klubovi nisu nesto bili. Tad su se menjali Arsenal i Celzi i dosao je kasnije Siti da se bori. Sad kad je ovakva liga kad srednji i mnogo manji klubovi mogu da izdvoje para i para za igrace, ne znam da li bi Fergi mogao da dobije i osvoji ligu.

              Na stranu sto je najveci, ali on je trebao da se resi Runjavog. Nama bi bilo lakse, ne bi se Mojes bojao da ga se resi, a on mu ponudi bolji ugovor. Sad bi imali i vijali neku klasnu desetku koja bi trcala i koja bi dala vise nego sto ce Runi ikad vise dati. Njegovo vreme je proslo i ovaj kad je trebao da ga proda, nije.

              Comment


              • Ne svidja mu se moderan fudbal u kom smislu? Pa sve je on to isto radio. Uzimao igrace rivalima,obarao rekord za rekordom u placanju transfera. Samo nije bilo tvitera, mislim i ranije i kada je dosao zabranjivao je igracima. I on je surovao sa agentima, dobro nije Raiolom jer mu je oduzeo Pola ali sa Mendesom svakako. A on je simbol na neki nacin modernog fudbala. Slazem se da je numero uno, zato ima statuu, tribinu i sta vec sve. Ali da se ne radujem potencijalnom dolasku jednom od najboljih mladih igraca na svetu zbog Fergusona, zabole me bas ona stvar (da izvines na recniku).
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  Jeste osvajao je Fergi titule sa O Sejem Dzonom, Andersonom, Kleverlijem, Dji Su Parkom, ali tad klubovi nisu nesto bili. Tad su se menjali Arsenal i Celzi i dosao je kasnije Siti da se bori. Sad kad je ovakva liga kad srednji i mnogo manji klubovi mogu da izdvoje para i para za igrace, ne znam da li bi Fergi mogao da dobije i osvoji ligu.

                  Na stranu sto je najveci, ali on je trebao da se resi Runjavog. Nama bi bilo lakse, ne bi se Mojes bojao da ga se resi, a on mu ponudi bolji ugovor. Sad bi imali i vijali neku klasnu desetku koja bi trcala i koja bi dala vise nego sto ce Runi ikad vise dati. Njegovo vreme je proslo i ovaj kad je trebao da ga proda, nije.
                  Ma da, tada PL klubovi uopste nisu faktor u LS za razliku od danas kad Englezi drze monopol u Evropi. Oh wait.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    Ne svidja mu se moderan fudbal u kom smislu? Pa sve je on to isto radio. Uzimao igrace rivalima,obarao rekord za rekordom u placanju transfera. Samo nije bilo tvitera, mislim i ranije i kada je dosao zabranjivao je igracima. I on je surovao sa agentima, dobro nije Raiolom jer mu je oduzeo Pola ali sa Mendesom svakako. A on je simbol na neki nacin modernog fudbala. Slazem se da je numero uno, zato ima statuu, tribinu i sta vec sve. Ali da se ne radujem potencijalnom dolasku jednom od najboljih mladih igraca na svetu zbog Fergusona, zabole me bas ona stvar (da izvines na recniku).
                    U smisli da se trose nenormalne pare. Vec sam pricao o prodaji Bekama i koliko je trazio za njega, zacepio cijenu od 25 miliona funti, pa to je i tada bilo presmijesno, u knjizi sav ponosno kaze kako nisu htjeli da ga puste za manje od toga. Berbatov mu je bio najskuplji transfer, mislis li stvarno da bi on danas slao ponudu od 120 miliona? Nema sile.
                    sigpic

                    Comment


                    • Deni

                      Da je Ferguson ostao prodao bi Runija. To sto je Mojes bio beskicmenjak pa nije mogao niti jednu bitnu odluku, rez da uradi to je njegov problem. Msm, jeste ga Ferguson izabrao but still. Novi ugovor ide Mojesu na dusu. Pretpostavljam da VG ili nije mogao da ga proda ili se istripovao da moze da ga preokrene, ko zna.

                      Murinjo se jeste ranije lozio na Runija ali to je bio drugi igrac. I da, mislim da bi Ferguson i sada osvojio titulu. Ne lagano, morao bi da potrosi ozb kes ali bi je osvojio. Pa noko je ne zna bolje pd njega.
                      sigpic

                      Comment


                      • Agresti

                        #Juventus and #MUFC will meet to discuss #Pogba. Paul has said yes to @ManUtd.
                        If #Pogba leaves #Juve, 2 midfielders will come in, their list is: #Brozovic, #Witsel, #Matic, #Sissoko and #AGomes.
                        sigpic

                        Comment


                        • More Pogba claims. Il Messaggero: Pogba to Man United now €125m, €13m/year over the next five years + bonuses
                          Tuesday was a bit of a crazy day for the Paul Pogba to Manchester United stories, with all of Italy convinced Mino Raiola was set to meet with Juventus to make the Premier League club’s first offer for the 23-year-old Frenchman.

                          The Dutch super agent seemed affected by all this, to the extent where, contacted by Goal Italia, he slammed what was being reported in the press, calling it ‘bullsh*t’.

                          Il Messaggero on Wednesday, however, seem to think the deal is ‘in the pipeline’, and that mediations between agent and clubs have already happened.

                          They report that the two clubs are ‘one step away’ from agreeing a €125m deal for the young midfielder after the Serie A champions acknowledged that personal terms between Pogba and United have already been sorted.

                          The former Manchester United youngster is reportedly set to make €13m/year (£210k/week) with bonuses on top for the next five years.

                          They also state the (possibly final) ‘sprint’ took place on Tuesday night, with Mino Raiola managing to negotiate himself a 20% commission.

                          Such a deal would, of course, be the biggest ever undertaken in the history of football.

                          With the agent already sending two of his other clients to United, the 2016 transfer window will forever be remembered as ‘the summer of Raiola’ were the Pogba transfer to go through.
                          ....
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma dolazi 100% pa cak je i Agresti potvrdio...meni je bilo jasno onog momenta kad je Florentino rekao NE
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Bice zanimljivo videti na pocetku sezone kako ce delovati trio Miki-Martial-Ibra ,mozda se pored njih i Rooney malo trgne pa zaigra na svom nekadasnjem nivou .

                              Verujem da dovodimo i Pogbu i Matuidia ,za ovog prvog je Murinjo bas zagrizo ,smeta mi samo sto ce nas Juventus odrati ,evo sada postavio @Vladan za 125m evrica, "kume ,mnogo je za jednog igraca" ,a ovaj drugi mi je bas njegov tip igraca .
                              Gomesa iz Valensije ne bih dovodio ,ne svidja mi se.

                              Valensija samo moze beka da igra ,on za krilo nije .Kao bek moze jer ima prvo telo i konstituciju da moze pokriti celu stranu , za krilo je limitiran tehnicki ,jedino na brzinu nesto sto bi prolazio ,ali ne ide da ga drzis na krilu samo zbog brzine ,kad je kao bek daleko bolji i ucinkovitiji za tim.

                              Bez obzira na Valensiju i Darmiana kao opcije na desnom beku ,ja bih pojurio nekog , a vidim spominje se Fabinjo.Iskreno nisam ga gledao toliko,pre svega Monaco i Francusku ligu ,pa ne bih mogao da kazem sa sigurnoscu kakav je igrac .
                              Moje zelje za desnog beka su bile Vrsaljko (otisao u Atletiko) i Bruno Perez iz Torina (mada on ce izgleda u City) .

                              Za kraj ,bice zanimljivo videti i ko nas napusta , moji tipovi - Felaini,Mata,Rojo,Januzaj i nekako mi deluje Bastijan (nije vise za ozbiljan fudbal,pogotovo sto je vec sklon povredama)

                              Comment




                              • Adidas izgleda upire svim silama isto, Mancester i Real im daleko najvise donose
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X