Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Varela izgleda ide u Ajntraht na pozajmicu. Steta, dobar je bio do Kutinja, koji mu je zapecatio bilo kakvu nadu o Junajtedovoj karijeri. Jos sa ovim pricama oko Fabinja, plus Mensa, jasno kao dan da je way below pecking order.

    Vilson nikakvo iznenadjenje, klasican spic kakve Murinjo NE VOLI, na stranu sto je tu i Rasford. Nije on jos ni za PL, prosle sezone vrlo nekonstantno u Brajtonu. Recimo prodali smo Eslija Flecera koji je em imao daleko bolju pozajmicu em je tip spica kakve Mo voli. Nadam se da decko nece u kos sa Pogbom, ali mu svakako zelim sve najbolje.

    Steta sto Rash nece igrati, radujem se Tuanzebeu, Pereiri i naravno TFM.
    Last edited by ExEric; 19-07-16, 13:55.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Porez u Engleskoj je 50% valjda, tako da Runi koji je do ove sezone imao 300 000 funti nedeljno primi pola od toga, ali sad mu je smanjena plata po automatizmu jer nema LS.

      15 miliona funti godisnja plata u Junajtedu nije nista neobicno, ali da neko primi cisto 15 miliona funti, e to nema sanse, toga nikad nije bilo u Junajtedu. Mozda ce Pogba biti prvi, ali do sad definitivno toga bilo nije.
      Ili je na 47%, kod italijana je 46, kod spanaca 54%, a francuzi su oko 50%, a spominjalo se da im povecaju na 75% kad je onaj lik iz Monaco pomislio da mu je upala kasika u med sto se tice poreza

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ili je na 47%, kod italijana je 46, kod spanaca 54%, a francuzi su oko 50%, a spominjalo se da im povecaju na 75% kad je onaj lik iz Monaco pomislio da mu je upala kasika u med sto se tice poreza
        Moguce, ja sam nedje davno citao da je Engleska na 50%, Spanija na 56%, ali da Real i Barsa drugacije regulisu plate svojim igracima, oni su na sebe prihvatili obaveze prema drzavi, dok to u Engleskoj nije slucaj, zato su i plate u Realu i Barseloni prilicno smijesne prema Englezima.
        sigpic

        Comment


        • Sta vam je ljudi boziji imas platne razrede i olaksice i odbitke. Pa nisu budale da daju 50% poreza ko sav normalan svijet. Prosjecna stopa poreza za sportiste je negdje oko 44%, na osnovu toga sam racunao onu gore neto platu.

          Nije to ko kod nas na balkanu imas jedinstvenu stopu od 10% i uzivaj. Kod njih se to racuna drugacije i ljudi racunovodje imaju da im sracunaju poreze.

          Meni ujak u Americi doktor i daje covjek firmi da mu svedu poreze i plate sve zajebancije da ne bi imao problema sa poreznom ko Messi.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • A ti si platne razrede i olaksice kao i odbitke izracunao i lupio da je 300K bruto=210k net

            Comment


            • 2x Nema teorije

              Nema teorije da ovaj transfer gura samo Manchester kao klub... ovde i Adidas debelo gura citavu stvar i sigurno je neki deo kesa njihov.

              Nema teorije Erik da Rash ne igra... dobro nece svaku (ocekivano je to, bajka se zavrsila i sada ide onaj momenat kada mora zivi realan zivot) ali sigurno nece biti zapostavljen. Jos je on premlad, vreme radi za njega. Drugo, bude li Runjavi na "shit modu" eto opet sanse. Miki 10. a Rashko na desno... tako reci desno krilo.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Pogba ako dojde igramo 4-3-3?

                Comment


                • Air

                  Mislio sam na turu.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Boli Murinja kurac, on se vec ponasa kao da je Pogba igrac Junajteda





                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        A ti si platne razrede i olaksice kao i odbitke izracunao i lupio da je 300K bruto=210k net
                        Nema sta da lupa. Zna se matematika . Samo aki ne zna da računa. Pa i ja bih aki uzimao firmu da mi radi porez kada bi zaradjivao milione. Tj kad počnem da zarađuje. Uzeću je.

                        Lepo nam je ne igranje LS sredilo plate. Zato se sada razbacujemo.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Erik
                          Ja sam mislio, da si ti mislio na sezonu... Ok Ok Ok
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • According to @DiMarzio, Juventus won't sell Pogba unless he asks for it. Raiola is trying to take him to United, Juve trying to keep him.
                            Di Marzio says this tug of war has been going on for 20 days between Juve and Raiola. Pogba would have to ask for a transfer himself.
                            Mendes je zlatan za Rajolu
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              A ti si platne razrede i olaksice kao i odbitke izracunao i lupio da je 300K bruto=210k net
                              Ne brate, nego je stopa 44%, otvoris zakon i vidis da maksimalna stopa poreza u Britaniji je 47%. Pomnozis 210k neto sto je gore pisalo sa 1.44 i dobijes bruto platu.

                              A 44% sam stavio zato sto on zaradjuje ispod 50m godisnje, tako da ga ne kvalifikuje najveca stopa poreza. Ljudi imaju razrede po primanjima i po tome ovracunavaju porez.

                              On tu osnovnu stopu ce onda polako smanjivat u iznosu njegovih izdataka i mogucnosti kvalifijacije za neku olaksicu ili odbitak.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Evo i Hirsta, tesko da moze pouzdanije sa Mancesterove strane

                                Woodward skips flight to China as he tries to seal £100m deal for Pogba

                                Ed Woodward has decided to skip the first part of Manchester United’s pre-season tour as he looks to conclude a world-record transfer for Paul Pogba, the Juventus star.

                                Woodward, United’s executive vice-chairman, was due to fly to China this afternoon with José Mourinho, the manager, and his 25-man squad for their week-long tour, which will take in Shanghai and Beijing.

                                But he has now decided to pull out of the trip in order to try to put the final touches to a deal for Pogba that would exceed the £85.3 million fee Real Madrid paid Tottenham Hotspur for Gareth Bale…
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X