Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladan promenio glas sa Murinja na Gigsa.

    Comment


    • Vjeruj mi da moze nekako danas da se rijesi da Svajni predje kod Klopa i da uzmu titulu apsolutno bih bio za taj scenario, sad bih ga potpisao

      Pustice me vjerovatno do ujutro, ali meni ovo bas dno dna i mislim da nikako ne moze na dobro da izadje. I Murinjo izgleda ne zna vise dje udara. Nazalost. Previse je ovo problema, i sa Kasiljasom, i sa Ronaldom, ma cijelim Realom, sa Evom, ono prosle sezone sto se desilo i sto ga prodaju igraci, i sad ovako rano ovo sto radi. Nije dobro, ne, ne. Nadam se da ce se smiriti.

      Imam taj dres Svajnija barem u Mancesteru, i to je nesto.
      sigpic

      Comment


      • I onda se narod cudi sto ga prodaju igraci nakon 2-3 godine.

        Njega je opet izgleda strah curenja informacija sa treninga pa sve na koje ne racuna salje sto dalje od tih treninga. Kakav paranoik.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Dolazi vam Pogba koga realno boli uvo za Svajnstajgera?

          Jeste Aki, bice da je bas to.

          Comment


          • Kakav je stvarno me ne bi cudilo da je to.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Avramovic View Post
              Dolazi vam Pogba koga realno boli uvo za Svajnstajgera?
              I ja pokusavam da shvatim isto...ali mi ne ide.
              sigpic

              Comment


              • Svajni pojeo Pogbu za uzinu na Euru da ima u sebi 70 minuta svake nedelje u nogama bio bi sigurno i dalje za klasu bolji fudbaler. Kako ce da flopuje Pogba svjesni niste. Uzivacu.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam, meni on nije nista posebno igrao u Junajtedu. Ono koliko sam ja pratio. Kuburi stalno sa nekim povredama, nije to to vise.

                  Sad ce on da vodi nasu Anu malo po Amerikama sco da ne.

                  Comment


                  • Inace na rcu postavljali statistike Pogbe protiv Barklija i Vicela, ova dvojica bolji ako iskopam postavicu
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post
                      Ne znam, meni on nije nista posebno igrao u Junajtedu. Ono koliko sam ja pratio. Kuburi stalno sa nekim povredama, nije to to vise.

                      Sad ce on da vodi nasu Anu malo po Amerikama sco da ne.
                      Znas kako, ja bih radije i takvog Svajnija nego tu izdajicu cirkusantsku koja je pljuvala po klubu i SAFu. Isto kao sto bih uvijek radije Balaka, Lamparda, Skolsa sa 32+ godine nego njega sa 23. Cisto fudbalski.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Znas kako, ja bih radije i takvog Svajnija nego tu izdajicu cirkusantsku koja je pljuvala po klubu i SAFu. Isto kao sto bih uvijek radije Balaka, Lamparda, Skolsa sa 32+ godine nego njega sa 23. Cisto fudbalski.
                        Kontam te skroz ali sve ce to proci, a buducnost Junajteda ce biti Pogba i drugari. Tako da.. navikavaj se sta da ti kazem.

                        Comment


                        • Naravno da nece, dvije godine i pali za Spaniju, vidis kakav haos pravi ovih dana, kakav ce tek da pravi za par godina, a i Torino je bas dobro mjesto za fudbal, mancester je malo drugacija prica, pritisak je mnogo veci, novinari i navijaci satiru, drugaciji je to pritisak potpuno, posebno na mladog i ne bas prebistrog cirkusanta ala Baloteli
                          sigpic

                          Comment


                          • Švajni se ugledao na suprugu, više optimističkih izjava nego treninga. pobeda dana

                            Comment


                            • Ovaj slučaj Švajnštajger ne treba komentarisati, jer ne znamo o čemu se radi i šta je razlog. Možda ga je bolila neka stvar za klub i nije izvršavao obaveze, ako je tako i treba ovo uraditi što je Murinjo uradio, ma da su mu 3 rođendana danas, nije on Skols pa da je u klubu 20 godina i da ima autoritet i prostor, ovaj je došao prošlo ljeto. Ima i ogromnu platu.
                              Kažem možda je to razlog, ako se ispostavi da jeste Murinjo je u pravu 100%.

                              Comment


                              • Sve o čemu se prica jeste o šansi... ne znam kak ljudi to ne mogu da skapiraju? 2 min 2 min...

                                Koje veličanje Kerika majko moja mila... jedva čekam kada bude krenuo da deli popreke u noge i kada ga Kante sa 162 dobije u skoku. Ali bitno da ima on dugu loptu to što može 40min max da igra to nema veze. Ako nam je Kerik najbitniji ili Svajni za titulu daj da se ugasimo.
                                Koliko se on precenjuje ovde (a precenjuje se previše) toliko se Svajni spustio.
                                I sad ce opet kako mrzim čoveka i bla bla..


                                A sve je počelo sa osvajanjem kupa..

                                A i totalno je nejasno da imaš već sada 5 ili 6 igrača koje bi samo po pripremam mogao da probaš ali ovaj ne dobija šansu? Tanka priča previše...
                                Last edited by l1m4r; 02-08-16, 05:57.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X