Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On iskljucivo trazi prostor po levoj strani, gledao sam ga toliko puta. Moze u 4 3 3, ali u vezi sa 2 vezna on je inferioran. Igrali su jer je Kante bio suspendovan ako se ne varam, evo cim se on vrati on ce ili levo ili na klupu, zavisi sta Desamp odluci da uradi sa formacijom. Mator brate. Isti mi je kao Ramires, jedino sto je efikasniji od njega, eto .
    sigpic

    Comment


    • Na klupu sigurno nece, Pogba je bio ostavljen, Kante je izlazio, Matuidi se ne dira. Meni je i Ramires kad je tek dosao bio premocan, ali propade, slab mentalitet. Dje mator 29 godina, u zenitu jbt

      Za 25 miliona eura nikakav rizik, a mozemo masu da dobijemo. Bolji za klasu igrac od Snajderlina.
      sigpic

      Comment


      • U svakom slucaju on sigurno nije bekap za Pogbu, jer su totalno drugaciji igraci. Ako dodje, to ce biti za sirinu.
        sigpic

        Comment


        • Po meni nama najvise treba BTB, nije on svestran kao Pogba, ali kosta sto miliona eura manje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Bolji za klasu igrac od Snajderlina.
            Totalno su mi drugaciji. Niti Matuidi moze da igra ovo sto igra Morgan niti obrnuto.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Po meni nama najvise treba BTB, nije on svestran kao Pogba, ali kosta sto miliona eura manje.
              Mozda zato sto je 100 puta losiji i 100 god stariji
              sigpic

              Comment


              • Matuidi mi izgleda kao zamjena za Snajderlina. Iako se meni onaj Snajderlin iz Sautemptona mnogo svidja izgleda da Mou nema bas poverenja u njega.
                sigpic

                Comment


                • Garantujem da ce prije Pogba flopnuti nego Matuidi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ali Morgan bi recimo mogao kao DM pored Pogbe (ajde bzv njega spomenuh,moze biti i neki drugi btb pojacanje).

                    Matuidi ne moze. Pre bih rekao da je on zamena za Svajnstajgera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jedino kul kod njega je sto ima vrhunsko ime. Kada bih snimao neki SF, pogotovo sajberpank, svog glavnog lika bih nazvao tako
                      Last edited by ExEric; 05-07-16, 22:27.
                      sigpic

                      Comment


                      • Uz Erika sam oko viđenja Matuidija i formacija.

                        Matuidi odličan igrač u sistemu ali ne ono što nam treba dok nemamo nekog sličnog Pogbi. Pogba je razbijač/pojedinac koji može da promeni utakmicu, ovaj prvi nije. Za Murinjov fudbal ne mogu se porediti po značaju.
                        Matuidija može da zameni neko iz našeg rostera (bar na dovoljno sličan način), Pogbu ne može.

                        Marli, daj spisak deset igrača koji menjaju Pogbu po poslu. Ozbiljno, ja ih ne vidim. Daleko od toga da tvrdim da ne postije drugačija (taktička) rešenja, da se ne priča o sumanutom novcu i sl., ali s druge strane klub poseduje toliko keša da je nebitna cena dok se povlači potez koji cementira sigurnost. Važnije je karakterno-psihološki proceniti Pogbu, predvideti da li je karakter za pritisak koji cena nosi. Ako jeste, bolje spržiti keš na njega nego opet promašivati par puta sa 45 miliona igračima kada su svakako svi precenjeni u svom rangu.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                          Ajde da mi neko kaze kada je Matuidi igrao kao vezni u formaciji sa 2 u vezi?

                          On je levi vezni maskiran u centralnog, jer PSZ igra 4 3 3 varijaciju, ali on svakako nije CENTRALNI igrac. Pritome je najobicniji trkac bez tehnike, nikakav kreativac, vec obican motor kao Ramires. Bukvalno preslikan igrac, samo levonog. 29 godina. Neka. Hvala.

                          Daleko mu lepa kuca.
                          Samo gurne glavu u zemlju i trči ko bik, ni ja ga nešto ne bih voleo kod nas.

                          Comment


                          • Ne može se na osnovu toga gledati, ali jedina utakmica gdje sam ga gledao je protiv nas prošlo ljeto u predsezoni i bio je za mene igrač meča, baš se najviše istakao. Ali osim toga nemam pojma, mada očigledno je dobar čim igra za PSŽ.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Ja ocekujem iskreno 2 vezna, iskusnog stopera i Drakslera. Sada mi je jasno, kada je Mo pricao da je Runi 10 (9, 9,5) da ce i dalje igrati 4 2 3 1 i da mu Runi svakako nije zagarantovan starter. Draksler ce biti njegova dugorocna zamena, siguran sam.

                                Lozano i da dodje, kapiram da ide odmah na neku pozajmicu jer ovi sto ga prate kazu da je vrhunski talenat ali jos sirov i svakako ne spreman, fizicki i takticko-tehnicki, za Junajted.

                                Inace MEN kaze da smo confident on Pogba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X