Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sumnjam ja sekunde da se Rajola ugradio najstrasnije, ali ako je od Ibre uzeo 10 miliona, od Mikija 20 i od Pogbe ako uzme 25 tu je onda problem u Vudvordu i Mancesteru, ako ce da uzme 25 od sve trojice to je druga prica, nenormalno i dalje, niko mu to opet ne bi dao sem mozda Sitija i PSZa, ali agent da uzme 50-ak miliona eura jednom klubu za manje od mjesec dana, poraz tog kluba sto se mene tice.

    No Vudvord ce pare vratiti, Murinju savrseno puca kurac, njemu treba igrac, ima neogranicen budzet i to je to. Rekoh vec, puca njima sto je bilo sa SAFom i Rajolom i Pogbom.
    sigpic

    Comment


    • Manchester United offered Pogba €4 million net of taxes more than Chelsea did last summer, that's a Godfather offer to say the least
      Kaze Romano Juventus ga nece prodati ako ne zatrazi da ode. Rajola je to zavrsio cim je agreement in principle reached Bice to Juventusov najbolji posao u istoriji. Doveli igraca za dz, dobijaju rekordnu sumu od kluba od kojeg su ga doveli za dz. Dno.
      sigpic

      Comment


      • Ma ne vjerujem da je 50,ali jedno 25/30 sigurno jeste...

        Ovdje kvalitet igraca nije sporan,ali jako je lose sto ti jedan agent sumnjive prirode ima potencijalno 3,4 igraca u prvoj postavi i ako nije po njegovom klub nije bas u dobroj poziciji.Da je neko drugi u pitanju sumnjao bih,ali u Di Marzia ne mogu...ne bi mi bilo mrsko da je dosao u Real,ali ovo mi je previse nekako i kad se vec bahati volio bi neka druga imena da dodju
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ako je Watzkeu stolice bacao, Maroti ce stakla porazbijat po ofisu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Siledzija, njegovi klijenti ga obozavaju, nije im ni cudo posto im uvijek nadje najbolje placen posao
            sigpic

            Comment


            • Evo i Tankredija, koji sve pogadja za sad inace, zona sumraka

              All confirmed: Manchester United reached agreement with Pogba for 13m€ wages per year and will bid 120m€
              sigpic

              Comment


              • Dobro bi se ja s njim slagao, jer ga boli kurac generalno i fura svoj fazon. Jest da kad bi morao neki deal odraditi s njim, poludio bih, pa bi se gadjali stolicama, al meni on super gotivan

                Iako me nervira sto je zajebo Arsenal.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Boli i Mendesa kurac pa opet ima stila. Ne voli Venger nijednog u svakom slucaju, SAF se odlicno sa Mendesom slagao, rekao je svojevremeno to je najbolji i najprofesionalniji agent na svijetu. Ono sa Bebeom je misterija i dalje i o cemu se tu radilo

                  Znaci Zoze je identifikovao cetiri fundamentalna pojacanja, od toga su trojica Rajolini klijenti, krv ti jbm.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moje licno misljenje je da je ovo adidas finansirao jedan dio ovog deala, da ubace svog igraca u najjaci brend koji imaju. 70m funti United, ostatak Adidas, bez problema to vidim da je tako odradjeno, posebno sa drvenim na celu pregovora.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • E da, najbolja pjesma za Mikija, gej verzija

                      A gdje si ti, tu nisam ja, kraj tebe taj Mikitarijan
                      sigpic

                      Comment


                      • Ima jos

                        Note: if Manchester United finalise the deal, then will break any record paying Pogba 145m€ (120 to Juve + 25 to agent)
                        Pogba wages at Manchester United would be approximately treble than what he earns at Juventus
                        Odbij Juve, dje da ostanes bez najboljeg igraca, bruka bi bila
                        sigpic

                        Comment


                        • Nemoj jebat 25m eura samo za ovaj deal
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znaci Zoze je identifikovao cetiri fundamentalna pojacanja, od toga su trojica Rajolini klijenti, krv ti jbm.
                            Ali pazi, shortlist kranje realan. I kod mene je tako izgledalo sem odbrane a pojma nisam imao da imaju zajedničkog agenta. Ko zna, možda bih i u odbrani zabo ovog ludaka.

                            Straobalna cifra, ne znam šta da mislim. Nije zdravo. Žoze ga očigledno targetira kao City De Bruynea proletos - kao igrača koji odlučuje titulu. S razlikom da je Juve veća zverka za poštovanje što se zadržavanja igrača tiče.
                            EDIT: S razlikom da Žoze nije Pele.

                            Originally posted by Vladan View Post
                            E da, najbolja pjesma za Mikija, gej verzija

                            A gdje si ti, tu nisam ja, kraj tebe taj Mikitarijan
                            Šta je original, biće da nisam u žanru?
                            Last edited by Abel; 06-07-16, 23:56.

                            Comment


                            • Originally posted by Abel View Post
                              Ali pazi, shortlist kranje realan. I kod mene je tako izgledalo sem odbrane a pojma nisam imao da imaju zajedničkog agenta. Ko zna, možda bih i u odbrani zabo ovog ludaka.

                              Straobalna cifra, ne znam šta da mislim. Nije zdravo. Žoze ga očigledno targetira kao City De Bruynea proletos - kao igrača koji odlučuje titulu. S razlikom da je Juve veća zverka za poštovanje što se zadržavanja igrača tiče.
                              EDIT: S razlikom da Žoze nije Pele.



                              Šta je original, biće da nisam u žanru?
                              Ma nije problem da se preplati igrac, takvo je trziste, ali ovo je suludo krajnje. Jos istorija sa Pogbom, ako je Kiz u pravu da mu je prvi izbor bila Barsa dovodis uigraca koji ce opet biti nezadovoljan vrlo vjerovatno i traziti da ode za godinu do dvije.

                              Ne znas zenu stariju od Stojanke? Au kakva sramota

                              sigpic

                              Comment


                              • Ako ima iole šanse da mu glava bude kao Di Mariji, neka preskaču. Ali nema šanse, ne bi AdM izgledao onako pod Murinjom, što nikako ne pravda onakav luzerski stav na terenu.

                                Suluda je cifra, nema diskusije. Jedino što mi je i tu pozitiva je to da Murinjo restartuje istoriju. Okej je što ne jebe šta je pre bilo sa Pogbom i prati svoje želje.

                                Ma kakva Stojanka, ne smem da pustim.

                                Comment

                                Working...
                                X