Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka im je objasnio ovo za mlade igrace i pritom jos pecnuo VanGlavonju.
    sigpic

    Comment


    • Last edited by Mario14; 05-07-16, 11:23.

      Comment


      • Comment


        • Indirektno je objasnio da ne racuna na Blinda previse, mozda on uskoci ako ima nad 4 povrede u 1. timu

          Runi nece u sredini
          Last edited by Ser Gagi; 05-07-16, 11:25.

          Comment


          • Nece biti Runija na zadnjem veznom. Moze biti 9 ili 10, ponekad 9,5 ali nikad nece biti 6.
            sigpic

            Comment


            • Sto uradi covjek, posra se po Van Galu, Hodzsonu, Vengeru i rece da je Gigs htio da bude menazder, ali jbg vlasnici su njega izabrali
              sigpic

              Comment


              • Ali ponio je papir sa mladim igracima, kakav otac
                sigpic

                Comment


                • SAF izabrao Murinja, sve izlgednije mi je to

                  Comment


                  • I Runija je dokacio, i ja imam dobar pas kaze kad nema pritiska

                    Sve u svemu dobar pres da nije kacio Van Gala i Vengera po milioniti put, prema Gvardioli korektno, dobio je tri igraca koja je trazio, je li cetvrti Pogba nemam pojma, ali je jasno da je centralni vezni i da Runi tu igrati nece. Fundamentalna su cetiri pojacanja, kad zavrsi cetvrto disace, a onda ce biti pojacanja u zavisnosti od odlazaka. Ali cetvrto sigurno nece dovoditi 31. avgusta.
                    sigpic

                    Comment


                    • You say Wayne's pass is amazing, even my pass is amazing without any pressure.
                      Ovo je doduše u pravu, da Murinjo bar igra fudbal kao Van Gal možda bi to i prolazilo, držali bi loptu u kružili oko gola pa bi Runi na zadnjem veznom prošao. Ovako ne.

                      EDIT: nisam siguran da li misli na 4 pojačanja ili 4 pozicije. Začudio bih se da ne dovede i štopera, ali moguće da nakon što (ako) damo onolike pare za Pogbu, budemo samo prodavali a ne kupovali više.
                      Inače što se prodaje igrača tiče, navodno niko ne odlazi dok ih ne vidi u predsezoni.
                      Last edited by BorisUnited99; 05-07-16, 11:43.

                      Comment


                      • Doveo je on stopera na kojeg racuna ocigledno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja ne verujem u Runijev fudbal više, drago mi je da ga neće gurati zbog istorije i što je rekao da neće igrati u sredini. Nadam se da neće biti popuštanja. Ako se ne snađe na 9ipo, hvala i ćao.

                          Comment


                          • Originally posted by Abel View Post
                            Ja ne verujem u Runijev fudbal više, drago mi je da ga neće gurati zbog istorije i što je rekao da neće igrati u sredini. Nadam se da neće biti popuštanja. Ako se ne snađe na 9ipo, hvala i ćao.
                            Nije Runi onaj igrač od prije 3 godine kojeg je Murinjo želio, to je sigurno. Očigledno će da leti u Kinu sledeće ljeto ne bude li na nivou. Što je i ispravno jer ima užasno veliku platu i kapiten je pa ga je ostaviti na klupi teško.

                            Comment


                            • Otac.

                              ''Neki ovde nisu titulu osvojili više od 10 godina, a i dalje su tu. Moja poslednja titula je iz 2015. godine. Ja sam došao da osvajam trofeje.''

                              Comment


                              • ^^ Fergi ga je sklanjao redovno kad nije u formi, meni je neshvatljivo da posle niko nije. Jebeš trenera koji gleda istoriju, platu ili bilo šta van forme i time garantuje nastup bilo kom igraču.

                                Comment

                                Working...
                                X