Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo Murinjovo pojacanje, cetiri ili pet to go. Ako dodju Ibra i Gomes i dovede jedno rasno desno krilo imamo prelazni iz snova.
    sigpic

    Comment


    • HB vreme će pokazati bracala .

      Inteligentni Crnac u odbrani milina. 😂😂

      Aj neka je sa srećom.

      I da HB. Ja sam ubeđen da bi on Prekucao Avgust i septembar ali sredinom oktobra najkasnije novembra pada u depresiju i ode sve u k.. :vinjaksmajli:
      Last edited by l1m4r; 04-06-16, 20:05.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Seen reports that Villarreal have confirmed Bailly to MUFC, but can't find evidence of that
        http://www.mirror.co.uk/sport/footba...m-eric-8115714

        12. maj

        Signing Eric Bailly in the summer transfer window could turn Chelsea into genuine title contenders
        http://metro.co.uk/2016/05/12/signin...nders-5876664/

        26. april

        Villarreal defender Eric Bailly (22) is an alternative for Marquinhos and Laporte. Scouting reports are positive. Would cost 20-25M. [md]
        14. april oko toga da ga Pep zeli i vrhunski clanak o njemu

        http://www.fourfourtwo.com/features/...bBa6gbbbvTq90A

        Statistika

        https://www.whoscored.com/Players/24...ow/Eric-Bailly
        sigpic

        Comment


        • Pominjao se on kao meta Barselone ali nije to bilo nesto ozbiljno, mada su ga sigurno pratili kao i mnoge druge.

          Da sam na vasem mjestu bio bih zadovoljan ovim transferom, jeste ogroman novac ali dobijas igraca za 10+ sezona.

          Comment


          • Ja sam ipak za još jednog štopera, nekog iskusnijeg. 2 štopera, vezni, krilo, napadač. . 5 pojačanja, prodamo Roha, Felainija, Matu.

            Comment


            • Pošto volim da pratim statistiku kluba za koji navijam, i generalno meni zanimljivih klubova evo malo o nama... Nadam se da nije bilo

              Ovo je statistika samo za Premijer Ligu.

              Odigrali smo 38 utakmica, 19 kod kuće, 19 na strani.
              Osvojili 66 bodova, 41 kući i 25 u gostima.
              Završili smo na 5 poziciji.
              Imali smo 19 pobeda, 12 kod kuće, 7 na strani.
              Na 9 utakmica igrali smo nerešeno, 5 kući i 4 u gostima.
              Izgibili 10 mečeva, 2 kući i 8 u gostima.
              Postigli 49 golova, 27 kući i 22 u gostima.
              Primili 35 golova, 9 kući i 26 u gostima.
              Na 18 utakmica nismo primili gol, mreža mirovala 12 puta kući i na 6 gostovanja.
              Najviše golova smo dali u periodu od 45 do 60 minuta, 12 golova.
              Najmanje golova smo dali u periodu od 0 do 15 minuta, 5 golova.
              Najviše minuta na terenu proveo Smoling, 3150.
              Najmanje minuta na terenu proveo Weir (od igrača koji su ulazili, izvinjavam se ako sam pogrešio)
              Najviše utakmica odigrao Mata, bio je na terenu na svih 38 utakmica.
              Najviše utakmica u startnih 11 počeo Smoling, 35 utakmica.
              Najviše puta sa klupe ušao Depaj, 13 utakmica.
              Najviše teren napuštao Mata, 15 utakmica.
              Najviše puta sedeo na klupi Romero, 33 utakmice.
              Najviše golova postigao Martial, 11 golova.
              Najviše asistencija imao Runi 6, a ako bi penale računali u asistencije imao bi ih najviše Mata, ukupno 7.
              Najviše žutih kartona dobio Darmian ukupno 8.
              Najviše parnih kartona na jednom meču dobio Mata, dva žuta i crveno protiv WBA.
              Direktan crveni karton niko nije dobio.
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • https://streamable.com/9lt5?t=13.9

                Ovaj čovek nije normalan. Publika obožava kad on ima loptu. Uživa dečko dok igra.

                Comment


                • Murinjo danas engleski menadžer na Soccer Aid 2016. Za Ostatak sveta nastupaju Berba i Stam, Fil N. za Englesku.

                  Robbie Fowler, Jamie Carragher, Phil Neville, Sol Campbell, David Seaman, Jermain Defoe, Danny Murphy and Kieron Dyer.


                  The international legends stepping up to suport Unicef under Ranieri are Ronaldinho, Cafu, Jaap Stam, Dimitar Berbatov, Edgar Davids, Samuel Eto'o, Fabio Cannavaro and Dida.

                  Comment


                  • Ali kako lomi kicme Marsijal. Majko moja mila.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Manchester United have agreed a fee of €35m with €18m up front and €17m in add-ons for Eric Bailly. [Villarreal Radio]
                      Talks are still ongoing but the deal is expected to be done within 48 hours. Eric Bailly is to sign contracts by the end of the week. #MUFC
                      Ovo ispade bolje nego sto sam mislio.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Gledam ovaj Oljin klip, i dodje mi da se zapitam sta igra ovaj batica?!

                          Te na levom beku, te na desnom, te kao holder, a u stvari stoper?!

                          Reklo bi se da ima opasnu tehniku. To sto nema koncentraciju, ima 22 godine, ta vrsta koncetracije i smirenosti dolazi. Ali po klipovima izgleda stvarno kao zver.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • AS Roma midfielder Miralem Pjanić could be a Manchester United player before July. [La Repubblica]
                            Jesu li pouzdani uopste?
                            sigpic

                            Comment


                            • Previse se Pjanic spominje da bi bila neka suplja prica, ali mislim da nam je on rezervna varijanta u slucaju da ne uspemo dovesti Gomesa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad` je Mou tu samo ti treba daljinski...

                                Kao navijac si vec predplacen na najboji paket kanala.
                                Do sada nije spomenuto ni jedno ime za koje nema rezona da dodje. Sve gradi kako treba, naravno nista nije garancija ali covek radi ono sto je do njega.
                                Tako ce i da daje otkaze, ko nije za "long and exciting journey".
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X