Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stouns, Matić, Silva, Ibrahimović moji glasovi... Stouns nije baš tip štopera kakve lično volim ali mislim da bi uz Varana (najbolje bi bilo da dođu i jedan i drugi ) od ovih igrača koji se pominju bio najbolje rešenje.

    Matić bi doneo čvrstinu koja je potrebna, ljubitelj sam fizički dominantnog veznog reda tako da bih se baš radovao njegovom dolasku.

    Silva, za njega sam glasao jer nekako mi deluje najrealnije da on dođe.

    Ibrahimović ima taj neki ludački pobednički mentalitet koji je imao Kantona, mislim da bi bio pravi pogodak i da bi bio baš motivisan jer nije igrao Premijer Ligu a čini mi se da može bar još sve godine da igra vrhunski fudbal. Tu je Vardi koji je trenutni hit ali po meni turbo folk hit, odnosno slušaće se jedno leto i to je to. Ne kažem da ne može da ponovi ovakvu sezonu ali mislim da on u klubu kao što je Mančester ili bilo kom drugom vrhunskom klubu koji ne igra na kontre nema šta da traži.

    Ikardi kada bi namestio glavu, odnosno kada se ne bi često indijanisao mogao bi da postane miljenik navijača ako dođe, u svakom slučaju mislim da bi svako iz te grupe sem Vardija i Obamejanga bio veliko pojačanje, Obamejang je po meni dobar igrač ali ga nekako ne vidim u Mančesteru.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Favoriti smo za dovodjenje Andrea kaze Di Marzio
      Šljaka anketa ko car.

      Comment


      • Milan president Berlusconi:"Ibrahimovic? He has costs like Monopoly, so impossible"
        Zlatan ne igra prijateljsku sjutra, ako Murinjo ide po njega dobro bi bilo da se to zavrsi pocetkom nedelje.

        I jeste San raspali ali se nadam da su u pravu

        Jose Mourinho wants @rioferdy5 to return to #MUFC as part of his backroom staff. Ferdinand yet to make a decision, say The Sun.
        sigpic

        Comment


        • Mogao bi se i Kulibali dodati u anketu.

          Comment


          • Originally posted by Abel View Post

            Kostas.
            Manolasa ne bih birao kao prvog pika u konkurenciji, ali kao partnera Smolingu da. Kad zamislim Smolinga i Stounsa jednog kraj drugog nekako mi deluju previše čačkalasto. Glasah za Manolasa najviše zbog staromodnog vajba koji mislim da bi Murinjo dobro koristio za one mečeve gde prepuštamo posed.
            Tomo, a šta ćemo sa onim mečevima tj većinom mečeva gde nećemo prepuštati posed?

            Comment


            • Kulibali se nije povezivao sa Mancesterom cini mi se, jeste sa Arsenalom.

              Inace Roma nudi Manolasu novi poboljsani ugovor da bi ga privoljela da ostane, ponovo Di Marzio.
              sigpic

              Comment


              • Jeste sa Arsenalom i postoje neke indicije, ali sam se ja zbunio totalno oko Benatie i Manolasa da veze nemam sta se desava na tom polju.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • HBa ako pitas bolji Kulibali od obojice. Benatija staklen u pm, stalno je povrijedjen u poslednje vrijeme.
                  sigpic

                  Comment


                  • Čini mi se da se povezivao nešto pa smo ga komentarisali.

                    Otići će Benatija za siću izgleda, ali ne znam koliko je on dobra opcija s obzirom na to koliko je podležan povredama tako da bih Kulibalija uzeo uvek ispred Manolasa i trenutnog Benatije. Da se radi o onom Benatiji iz Rome ne bih se sekunde razmišljao koga bih izabrao.

                    Sto se tice Manolasa, ako se proda pre 1. septembra 50% ide Olimpijakosu, ali moglo bi da se sredi to sa pozajmicom sa obavezom na otkup.

                    Comment


                    • Rio i Vidic je govorio da je Murinjo pravi izbor za razliku od vecine SAFovih igraca, a on je vec ambasador kluba, mogao bi i on da bude dio strucnog staba.

                      sigpic

                      Comment


                      • Koga god da uzme ja prezadovoljan... Bas bi recimo voleo Ria i Gerija.
                        Nicky Butt-a ne dirati, neka nastavi.
                        Samo se pozdraviti sa Giggs-om na neko vreme...
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            šta ćemo sa onim mečevima tj većinom mečeva gde nećemo prepuštati posed?
                            Šta drugo.

                            Spoiler

                            Comment


                            • Hahahah, to, to.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X