Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čista klasa, donosi razliku na terenu, nepredvidljiv, maestralan i često spektakularan. Nije mu strano složiti i vrhunsku asistenciju. Jedva čekam vidjeti ga u crvenom dresu

    Godine? Sa onakvom fizičkom spremom apsolutno nikakav problem mu nije izgurati sezonu ili dvije. Prestanimo spominjati taj faktor s obzirom da se radi o jako kratkom periodu.

    Comment


    • Pored toga sto je bolestan fudbaler, on bi donio i mudatost, nesto sto jos samo Felaini ima trenutno. Svajni je rodjeni pobjednik, lider, ali previse dobar momak. Ibra gazi sve pred sobom.

      sigpic

      Comment


      • Tačno. Muda i karakter - pojmovi nepoznanice za United posljednje tri sezone.

        Comment


        • Comment


          • Sa koliko je Pirlo otišao u Juve?

            Gigs sa 36 sprdao sve brže igrače. Skols klasa. I mogu tako još dosta primera da ti dam..

            Klasa je klasa. Plus ne dobija ugovor na 5 godina.

            A fizikalije Ibri nikada nisu bile slabija strana. Tako nisu ni sada.
            Last edited by l1m4r; 04-06-16, 11:57.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Što se tiče Ibrahimovića mislim da ga Mou dovodi više zbog njegove pojave, da digne na početku mentalitet ekipi, nego što nešto pretjerano od njega očekuje na terenu, zna Mou šta radi. Mislim svakako da se može očekivati, ima u Zlatanu još vatre, ali mislim da će dosta i rotirati sa njim i čim mu se otvori prilika za nekim mladjim top napadačem/krilom i dovest će ga, nije bitno u kojem trenutku...

              Comment


              • Murinjo vec sad moze da ide po mladjeg napadaca, Iguain je tu za 80-100 miliona eura, ali je po meni Ibra i dalje apsolutno klasa iznad Iguaina, za dz se dovodi i sigurno u sebi ima dvije vrhunske sezone jos. Koga bih uzeo prije njega, od napadaca samo Benzemu i to iskljucivo zbog godina i sto je brutalan asistent i timski igrac. Mada sto se suvog osjecaja tice Ibra je bolji i od njega. Kejn je nemoguc jos neko vrijeme.
                sigpic

                Comment


                • Neki Alfredo Pedula, nemam pojma ko je i koliko je pouzdan

                  André Gomes, il Manchester United prepara la super offerta: 45+15 di bonus
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Murinjo vec sad moze da ide po mladjeg napadaca, Iguain je tu za 80-100 miliona eura, ali je po meni Ibra i dalje apsolutno klasa iznad Iguaina, za dz se dovodi i sigurno u sebi ima dvije vrhunske sezone jos. Koga bih uzeo prije njega, od napadaca samo Benzemu i to iskljucivo zbog godina i sto je brutalan asistent i timski igrac. Mada sto se suvog osjecaja tice Ibra je bolji i od njega. Kejn je nemoguc jos neko vrijeme.
                    A joj, veliko je pitanje šta se može očekivati od Zlatana u ovim godinama u PL! Stoji da je i dalje fizički spremniji od pola ovih mlađih napadača, ali nije više to taj Zlatan. Brojke iz francuske lige ne mogu biti nikakvo mjerilo, a u ligi prvaka i nema baš neke brojke i ne ističe se baš u jačim utakmicama, ma da njegov doprinos igri i način na koji igra, mirnoća koju donosi ekipi se ne mogu nikako osporiti.

                    Najveću prevagu će vjerovatno donositi baš upravo protiv ovih osrednjih i malih ekipa i realno je očekivati 20 golova u PL ako bude standardan...

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Neki Alfredo Pedula, nemam pojma ko je i koliko je pouzdan
                      Eura pretpostavljam?
                      Last edited by Abel; 04-06-16, 12:20.

                      Comment


                      • Da, eura.

                        Mancester nema problema sa derbijima poslednje dvije sezone, Murinjo generalno nema probleme u derbijima, Mancester gubi bodove i borbu za titulu protiv malih. Upravo ocekujem da Ibra takve rjesava. Da pravi tu razliku izmedju remija i pobjede protiv timova same sredine i donjeg doma

                        Sto se njegovog fizickog stanja tice ne vidim nikakav problem. Covjek bas brine o sebi, maksimalno je spreman, igra po 50 utakmica u sezoni i dalje, ali svakako treba da igra po 70-ak minuta, a da 20-ak dobija Rasford. Isto tako da ne igra u liga kupu, LE, pa i FA kupu sem ako se ne dodje do same zavrsnice, i sve savrseno. 35-40 utakmica u nogama sigurno ima najjaceg ritma.
                        sigpic

                        Comment


                        • To je okej cena kad se prevede u funte, ako ne bude još pumpanja a sumnjam da Juve može mnogo da prati.

                          Comment


                          • Ali Higuain 80 do 100. Daj uzmi Mesija onda. Šta koj k?

                            Evo neka me Saburo stavi u potpis nikada tolike pare za Higuaina. 45m i da se sutiraju u dupe.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Dobar je igrac, previse ga hejtujes. Rasan je napadac, brz je, ako oce sposoban je da igra ludacki presing. Jbg nije Zlatanov rang, ali malo je koji napadac poslednjih 15 godina bio u njegovom rangu. Trziste je takvo kakvo je, Iguain daje mnogo golova dje god da igra, vezan ugovorom, jbg ima taj problem da nestane kad je bitno, nije clutch i ja ne bih imao nista protiv jer meni ne ide iz dzepa, a klub ima pare. Ali ako se bira izmedju njega i Zlatana onda Zlatan bez ikakvog razmisljanja.

                              Zlatan Ibrahimovic to fly to UK to seal Man United switch before Euro 2016
                              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...mplete-8113456
                              sigpic

                              Comment


                              • Ljudi govore kako je slab u LŠ zadnjih godina, a Junajted neće ni igrati ligu šampiona sledeće sezone, uz to Ibrahimović dobija ugovor na 1 sezonu (eventualno posle još 1 godina produženje). Neću da se pravim pametan i da kažem da znam zašto je doveden, ali izgleda da je očigledno da je on igrač koji bi davao golove ovim ekipama iz donjeg dijela tabele, protiv kojih je Junajted posljednje 2 sezone (prije svega u gostima) prečesto ispuštao bodove.

                                Comment

                                Working...
                                X