Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Kakva je sramota napisati ovako nesto za Fergija, jos uvek ne verujem sta sam procitao, jeste samarali su Fergija i Junajted svake godine. I jos ga uporedi sa Duskom Vujosevicem.

    Zamolio bih te da prestanes trolovati po temi.
    Kazi mi sta sam trolovao,jer nije imao najveci autoritet kod sudija i u Engleskoj,jer nije vodio najveci klub u Engleskoj,jer nije uzimao najbolje igrace u Engleskoj ko Vujosevic u KKP

    Jer nisu tacne cinjenice o trofejima koje je osvajao i u kojoj konkurenciji

    E sad sto kazem vas sve boli kad vam neko cacne u Boga i iznese realnu sliku i odmah se bunite i ponasate ko svete krave na forumu ne svi,ali postavljate se iznad drugih forumasa koji ne nevijaju za MU,sta ja da radim

    Ja sve to razumem jer ste te odrasli uz njega i njegovu vladavinu,a i nigde nisam reako da je los trener cak naprotiv samo poredio izneo svoje misljnjenje,ali ocigledno na ovom forumu ne sme ni slovo da se napise lose o Fergusonu,ako mislis da trolujem ili krsim pravila,slobodno me odmah kazni
    Last edited by 61563; 12-12-17, 17:35.

    Comment


    • Jel

      Comment


      • Volim Murinja ali nije on ni do koljena SAFu.
        sigpic

        Comment


        • Cekaj ti stvarno ocekujes da ti ja sad nabrajam stvari sta je sve SAF napravio u svojoj trenerskoj karijeri i kako je vodio klub, kao tebi je do konstruktivne rasprave a ne namernog trolovanja. I opet spominjes Duska Vujosevica, samo ti jos fali kako je i drzava pomagala u osvajanju titula. .

          Idi bre procitaj nesto korisno, ostavi se stvari koje ocigledno ne razumes.
          sigpic

          Comment


          • O konkurenciji je suvisno ista pricati, kad je PL bila na vrhuncu njen vladar je bio SAF. U LS iz sezone u sezone pucanje na titulu, ne samo Manchester, vise klubova iz PL. To je nezamislivo za engleski fudbal, a ova konkurencija o kojoj se sad prica je smijesna, engleski klubovi ne postoje u LS, nebitni su.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Kazi mi sta sam trolovao,jer nije imao najveci autoritet kod sudija i u Engleskoj,jer nije vodio najveci klub u Engleskoj,jer nije uzimao najbolje igrace u Engleskoj ko Vujosevic u KKP
              Cenim te i volim da čitam tvoje postove na ovom delu foruma ali izvini - ja veću glupost odavno nisam "čuo".

              Comment


              • Ako sam na nešto alergičan, to je to praznoglavo poredjenje vujoševića i Fergusona.

                To nisu babe i žabe, to je mešanje mušmula i Jupiterovih satelita...

                Comment


                • Fiksni brate ja mislio da se ti razumes u fudbal kad ono prc, prazna glavica.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Cekaj ti stvarno ocekujes da ti ja sad nabrajam stvari sta je sve SAF napravio u svojoj trenerskoj karijeri i kako je vodio klub, kao tebi je do konstruktivne rasprave a ne namernog trolovanja. I opet spominjes Duska Vujosevica, samo ti jos fali kako je i drzava pomagala u osvajanju titula. .

                    Idi bre procitaj nesto korisno, ostavi se stvari koje ocigledno ne razumes.
                    Nema potrebe da mi nabrajas ,jer sam dobro upoznat sa svime i gledao sam recimo tu PL i SAF-a dok jos ni nisi ni fudbal pratio ,malo je falilo i da otpuste na pocetku MU karijere,u zivotu nisam trolovao niti mi pada napamet.izritiralo me je samo uspesnost dva menagera u 21 veku i tad sam reagovao i napisao post u temi gde je Murinjo bolji,nisam ih poredio kao menagere kroz celu karijeru,cak sam i napisao da o tome moze da seprica kas Murinjo ode u penziju.

                    A ovo tvoje,bezobrazno pisanje o tome u sta se ja razumem ili ne i perfidno teranje sa teme,slanjem na citanje knjiga, je krajnje bedno,pogotovo sto dolazi od strane moderatora

                    Licno zabole me ne moram rec vise da napisem na temi MU ,jer cim god neko nesto napise,a da vam nije po volji skacete ko opareni tako ste i Sandugp napali kad se radovao oko Sitija,odo ja vi zivite u vasem svetu bajki i mislite o vanzemljcima koji igraju u MU,ali jebe vas bezmudi menager

                    Bici,bzvz je samo tako da napises prazna glavica,i kao onako ispadnes smekercic u drustvu,a nista ne argumentujes,kao ono ja sam fazonu mag ja sve znam nema potrebe nista da objasnjavam,iz svoje prepune mudre glave,lepo sam napisao Bog,sveta krava,i nerealno posmatranje situacije
                    Last edited by 61563; 12-12-17, 18:14.

                    Comment


                    • Ja se ipak za njegovo dobro nadam da troluje, inace je mnogo veci problem.
                      sigpic

                      Comment


                      • U pravu je Fiksni, Murinjo je masu uspesniji od Fergusona u 21. veku.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Jeste SAF svasta uradio za klub ali Fiksni ima poentu. Mnoge stvari nisu bile do njega, tako se poklopilo.
                          Da je veliki trener jeste, al sto kaze Fiksni, ko zna sta bi bilo da je imao posao i u nekom drugom klubu.
                          Mislim, tesko da moze neka normalna rapsrava o tome da se vodi u ovoj temi, emocije preovladavaju, ali onaj ko nije navijac utd-a bi mogao sigurno da se slozi s nekim vec pomenutim cinjenicama.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Kazi mi sta sam trolovao,jer nije imao najveci autoritet kod sudija i u Engleskoj,jer nije vodio najveci klub u Engleskoj,jer nije uzimao najbolje igrace u Engleskoj ko Vujosevic u KKP

                            Jer nisu tacne cinjenice o trofejima koje je osvajao i u kojoj konkurenciji

                            E sad sto kazem vas sve boli kad vam neko cacne u Boga i iznese realnu sliku i odmah se bunite i ponasate ko svete krave na forumu ne svi,ali postavljate se iznad drugih forumasa koji ne nevijaju za MU,sta ja da radim

                            Ja sve to razumem jer ste te odrasli uz njega i njegovu vladavinu,a i nigde nisam reako da je los trener cak naprotiv samo poredio izneo svoje misljnjenje,ali ocigledno na ovom forumu ne sme ni slovo da se napise lose o Fergusonu,ako mislis da trolujem ili krsim pravila,slobodno me odmah kazni
                            Kao prvo porediš 2 totalno drugačije vrste autoriteta. vujošević je autoritet vazda bio neoformljenim igračima, nikad legit zvezdama, zato što psiho militantne metode ne prolaze kod nekog igrača koji ima neki već formiran status. To ne prolazi kod igrača koji su najbolji u svom poslu na Svetu, a Fergi ih je manage-ovao.
                            Ferguson je otac svojim igračima, i pored tog fen tretmana, uvek je imao odnos sa igračima takav da je brinuo o njihovim privatnim životima, bio je blizak sa njihovima roditeljima. Kao što Vidić kaže "ZNao je on uvek sa kojim igračem kako, kog treba da grdi a sa kojim mirno i polako"
                            Ferguson je dokazano čovek kome je stalo do Uniteda i koji je živeo svoje momente kao menadžer kluba sa filozofijom "Moj posao je da svi shvate da niko nije vazniji od Uniteda, prvi korak u tome je da igraci shvate da je United vazniji od mene, da bi mogao da im prodam pricu da oni nisu vazniji od mene"
                            Fergusonu United nije bio povratak nazad posle nekog neuspeha i čekanje da te neko ponovo pozove.
                            Ferguson je napravio pravu instituciju a ne kvazi instituciju, koja da stvarno jeste institucija ne bi morala da moljaka državu i vučiće da im se srede sponzori.


                            Od te priče kako se u drugom klubu nije dokazao jedino je smešnija ona o sudijama i to misteriozno i paušalno "hauardvebisanje".
                            Ovo prvo je smešna priča, slična onoj sa Gvardiolom. Zašto bi on morao da ide negde da bi se dokazao kao trener. U Unitedu je imao dovoljno prepreka pa se dokoazao.
                            A ovo drugo... pa recimo da sam na drugom forumu zbog tog paušalnog smaranja "FA, sudije, howard webb, kenj kenj"
                            počeo da vodim evidenciju o greškama na štetu i u korist Uniteda po sezoni. Svako se tu i tamo izleteo oneliner-om "Ma njima da nije Howard Webba i sudija", na šta sam ja odgovarao konkretnim situacijama, i kad je i kako bio oštećen United, u kojim mečevima i kako, a kad je bilo u njihovu korist.
                            Naravno nikad nisam dobio argumentovan odgovor u korist te paušalne, bezobrazne i neodgovorne priče oko FA i sudjenju za Man Utd.
                            To je samo jebeni mit. Mit koji se kukavički koristi jer dodješ na virtuelni prostor, opališ to, znaš da će svi navijači drugih timova sinergijski da se slože sa tim, date medjusobno podršku jedni drugima, i nadate se da niko neće da vas smara da objasnite to konkretnim dokazima. Jer to se vama kao podrazumeva i što više vreme prolazi, lakše vam je da opalite to paušalno "druga su to vremena bila kad pomagale sudije Fergiju" jer je ljudi i mrzi da se mačuju da objašnjavaju da nije tako, plus što više puta se ponovi, to više verujete da je to istina.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Jeste SAF svasta uradio za klub ali Fiksni ima poentu. Mnoge stvari nisu bile do njega, tako se poklopilo.
                              Da je veliki trener jeste, al sto kaze Fiksni, ko zna sta bi bilo da je imao posao i u nekom drugom klubu.
                              Mislim, tesko da moze neka normalna rapsrava o tome da se vodi u ovoj temi, emocije preovladavaju, ali onaj ko nije navijac utd-a bi mogao sigurno da se slozi s nekim vec pomenutim cinjenicama.
                              Dobro ti si jos sinoc pricao da ne razmisljas tako da u potpunosti razumem ovo tvoje nasumicno nabadanje tipki na tastaturi.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Poklopilo se SAFu, nije se poklopilo Murinju jbg, tu LS u Portu uzeo iz ofsajda

                                Milsim, postujem ja Murinja, i posle SAFa mi je najbolji, ali brate SAF, pa 10 mesta praznih, pa Murinjo, Pep i ostali...

                                Dovoljno je samo, SIR Alex Ferguson, nista vise

                                Comment

                                Working...
                                X