Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle povratku fudbalu uzrokovane prekidom zbog Korona virusa naš Entoni Marsijal je igrač sa najviše zabijenih golova u čitavoj Premijer ligi.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Vest Hem pobjedom protiv Votforda obezbijedio opstanak praktično, bitna stvar za nas pred duel u srijedu. S tim da sam siguran da bi Mojes volio da nam se usere u život

      Comment


      • Da li bi uzeli Pocha na kraju sezone, ili ste zadovoljni kako vodi Ole?

        Meni izgleda kao da je Ole prosao pik u Junajtedu, i da se sada oslanja iskljucivo na individualni kvalitet nekih igraca napred.
        Odradio je dobar posao, neki klinci su dobili sansu i pojacanja su se dobro uklopila. Sad je vreme za ozbiljnog menadzera.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Da li bi uzeli Pocha na kraju sezone, ili ste zadovoljni kako vodi Ole?

          Meni izgleda kao da je Ole prosao pik u Junajtedu, i da se sada oslanja iskljucivo na individualni kvalitet nekih igraca napred.
          Odradio je dobar posao, neki klinci su dobili sansu i pojacanja su se dobro uklopila. Sad je vreme za ozbiljnog menadzera.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          Ne smatram da je jos uvijek na nivou Utd ali je dosta napredovao pa me zanima kako si izvukao da je prosao pik i da se oslana iskljucivo na individualni kvalitet? Utd bas djeluje zadnjih mjeseci odlicno na terenu, vide se neke konture sistema koji Ole forsira. Da ne pricam koliko su neki igraci individualno napredovali, najveci primjer Marsijal. Od teskog lelemuda do covjeka koji konstantno vrsi presing, napada protivnicke odbrane. Rasford takodje veliki napredak, posebno u realizaciji. Gol protiv KP prije godinu dana bi raspalio iz prve pa dje ode, sad prebaci sa noge na nogu i rutinski zavrsi. Naravno da ima jos mnogo posla ali ovaj Utd djeluje atraktivno, napadacki i znaju se uloge igraca
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Poketino je neznalica, ako bi se neki "stručnjak" usudio da smeni legendu kluba OGS to bi bila propast za Mančester.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Thiago je navodno sve već dogovorio sa Liverpulom, samo ostaje da se klubovi dogovore.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk
              Da znam, ali nije to ništa što novac ne bi mogao da podmaže. [emoji16]

              Comment


              • Vidi ti Lamparda sto ispaljuje strelice put Utd zbog VAR-a.

                Opaaa stigao i odg od Olea. Zanimljivo[emoji3]

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ocekivao sam odmor za Bruna isto ali dobar tim. Bice zanimljiv mec

                  Last edited by Miki28; 19-07-20, 17:04.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Očekivano Ole meša karte .

                    Sve je ipak podređeno tekmama sa WH i Lesterom.

                    Comment


                    • Ocajna utakmica Utd, svi redom ocajni.

                      I prije povrede Baija, mnogo defanzivno, bezidejno a posle te povrede krecu nevjerovatne greske, kako Lindelofa pa DDG, Wilijamsa itd itd, previse ih je za nabrojati.

                      Sad se okrenuti WH u srijedi, to se mora dobiti i po mogucnosti sa sto vecom razlikom iako su igraci bas umorni
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Očajan United, očajan De Gea, očajno suđenje.

                        Comment


                        • Vazno je da je Lester izgubio. FA Cup zelim da osvajamo onog momenta kad nam taj trofej nece biti neko zavaravanje. Isto tako i Liga Kup.
                          Za sad nam ti kupovi sluze kao kosarkaskom klubu Crvena Zvezda, kad je lozenje islo posle svakog kupa.

                          Bilo koja pobeda u sledecem kolu i bod protiv Lestera u poslednjom kolu, i cetvrti smo.
                          Neka nam je De Gea trenutno rupa. I to je svetao momenat. Muka mi je vise da nam je 7 godina najbolji igrac u timu golman. To je dosta govorilo o nama.
                          Vratice se on, tu je i Henderson da ga motivise i da ga podstakne. Ako se ne vrati, Henderson je odlican. Tako da ono, nema tu brige.

                          Daj da konacno odradimo ovo kako treba. 4 boda u naredna 2 kola i tu smo. A onda novi levi bek, Sanco (ili neko drugo desno krilo) i jos jedan stoper ili veznjak.
                          Pa da se ceramo...


                          Mnogo se oseca umor, ja ne volim kad treneri ne rotiraju, ali u ovom slucaju i ne mogu da krivim Ole-a. Nemamo dovoljno dubokou klupu i dobar squad da se rotiranje ne oseti.

                          Oslanjanje na to da Lingard, James, Fred, Pereira itd krenu od pocetka znaci da prospemo prvih 60 minuta u bezopasnom ritmu, i onda panika da se uradi nesto kad se ubace glavni igraci.

                          Comment


                          • Bolje sad da je došao slab dan i izdanje nego u ključnoj sedmici kada nam mnogo toga zavisi od ogleda sa Čekićarima i Lisicama.
                            Na samo 4 poena smo od plasmana tamo gde smo pre Korona dešavanja bili miljama udaljeni.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Lester ima 7 dana odmora do utakmice. Kad bismo dobili Vest Hem bar 3 razlike onda bismo imali lagodniju situaciju. Ali s obzirom na umor, prije svega nek se uzmu 3 boda.

                              Comment


                              • Ne postoji veća fudbalska prevara trenutno od Viktora Lindelofa sigurno.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X