Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Timbo i Skoti u prvih 11. Valjda krenu ozb od starta

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Od 63 pogodaka Uniteda napadački dvojac Rašford i Marsijal zajedno postigli čak 34.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Bravo, bravo, sad se odmarajte za nedjelju, trebaće snage

        Sad je +28 gol-razlika, Lesterova +31, mora pobjeda protiv Vest Hema i po mogućnosti sa 3,4 razlike, njima neće biti lako sa Totenhemom, valjda nas Murinjo ne ukanali

        Comment


        • Čini mi se sad 19 mečeva bez poraza ukupno... dakle dokaz da onaj period prošle sezone kada smo tukli i PSŽ nije bio slučajno.

          Ne tako leprsava igra danas, ali bilo je par lepih akcija. Pogotovo kod oba gola.

          Šteta sto Bruno nije dao, ovo mu je vrv uz prošlu i najlosija utakmica otkad je došao. A opet je učestvovao kod oba gola čini mi se.

          Jasno je samo da Mek ne može da igra kada se igra protiv timova kao sto je Palas... Matic je tu znatno bolja opcija.

          Mora uz krilo, stopera i ozbiljan veznjak da se dovede.

          Ne znam kakav je Kessie, vidim da solidno igra u Milanu.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Ne možemo se ovakvom igrom nadati pobedi protiv Lestera na strani. Nema šanse. Napad fino i funkcionise kad se otvori lepa akcija, ali odbrana i sredina jako teško iznose loptu.

            PSG je u onom prvom mecu markirao Pogbu, jedinog igraca koji moze da odigra pas izmedju linija. I tako su nas lagano dobili u prvoj. Isto to je uradio Sautempton u prosloj i posteno nas namucio, isto to je pokusao Palas veceras ali oni nisu imali igrace da to isprte. Resenje je da se Bruno vrati po loptu.

            Na kraju se dobro zavrsilo s obzirom da nam se ta desna strana odbrane raspala. Van Bisaka je davao previse prostora Zahi, Lindelof nedovoljno jak, žustar, ceka gresku protivnika, los prvi dodir, da bi oduzeo loptu.


            Umorno izgleda ovaj tim, ja bih izbacio drugu postavu protiv Celsija u nedelju.

            Grinvud se previse forsira trenutno, umoran je.

            Marsijal izrasta u lidera i ubicu. Preporodjen je.

            Comment


            • Romero, Dalo, Baji, Megvajer, Vilijams, Matić, Fred, Dzejms, Mata, Lingard, Igalo.

              S tim da stavljam Megvajera jer ne znam koga drugo. Pa ako šta urade urade ako ne nikom ništa

              Comment


              • S obzirom da je iskoristio samo 2 izmjene sinoc, vjerujem da ce izaci sa drugim timom protiv Celzija. Jednostavno su igraci preumorni, tu posebno mislim na Bruna i Greenwooda.
                Sad se vidi koliko skup kiks protiv Sotona, da se to dobilo moglo se kalkulisati u prvenstvu a sad vec nema sta, najjaci tim mora da igra u prvenstvu. Lester nece dobiti Totenhem, u to sam ubijedjen. Koliko god ne volio Portugalca, ne vjerujem da ce se skloniti. Uhvatili su formu, 2 lijepe pobjede protiv Arsenala i Njukasla
                Last edited by Miki28; 17-07-20, 06:37.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Jedno zapazanje od sinoc, Skoti jos nije na nivou koji je potreban za poziciju koja mu je namijenjena. Bas sam gledao njegovo kretanje, previse juri za loptom, neodlucan je kad je ima u nogama, ne otvara se dovoljno ali dobro, valjda ima neko u klubu da radi sa njim na tim stvarima ( Kerik i Matic ).
                  Nebo i zemlja kad je Matic usao, koliko to sve djeluje povezanije, non stop se otvara da uzme loptu i odmah daje pas dal Pogbi, dal stoperima ili Brunu ali ne komplikuje previse mada je bila jedna situacija kad je zadrzao duze loptu i odmah je zbog toga kaznjen, oduzeli je igraci KP ali odlicna intervencija Megvajera.
                  Legao bi nam igrac kao Tijago ko budali samar mada kojoj ekipi ne bi? Steta sto nismo zainteresovani
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    S obzirom da je iskoristio samo 2 izmjene sinoc, vjerujem da ce izaci sa drugim timom protiv Celzija. Jednostavno su igraci preumorni, tu posebno mislim na Bruna i Greenwooda.
                    Sad se vidi koliko skup kiks protiv Sotona, da se to dobilo moglo se kalkulisati u prvenstvu a sad vec nema sta, najjaci tim mora da igra u prvenstvu. Lester nece dobiti Totenhem, u to sam ubijedjen. Koliko god ne volio Portugalca, ne vjerujem da ce se skloniti. Uhvatili su formu, 2 lijepe pobjede protiv Arsenala i Njukasla
                    Sve se bojim da onaj gol Obafemija u 96. nije presudio

                    Makar meč u kupu gledamo opušteno ako izvede rezervni tim.

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Jedno zapazanje od sinoc, Skoti jos nije na nivou koji je potreban za poziciju koja mu je namijenjena. Bas sam gledao njegovo kretanje, previse juri za loptom, neodlucan je kad je ima u nogama, ne otvara se dovoljno ali dobro, valjda ima neko u klubu da radi sa njim na tim stvarima ( Kerik i Matic ).
                      Nebo i zemlja kad je Matic usao, koliko to sve djeluje povezanije, non stop se otvara da uzme loptu i odmah daje pas dal Pogbi, dal stoperima ili Brunu ali ne komplikuje previse mada je bila jedna situacija kad je zadrzao duze loptu i odmah je zbog toga kaznjen, oduzeli je igraci KP ali odlicna intervencija Megvajera.
                      Legao bi nam igrac kao Tijago ko budali samar mada kojoj ekipi ne bi? Steta sto nismo zainteresovani
                      Ma on ne moze da igra tu poziciju iz prostog razloga jer nema fudbala u nogama. Nema on tehniku i znanja za to. Fizicki je jak, cak je to jedina prednost koju ima, te fizikalije. Ali tehnika, snalazenje u prostoru, pas, su mu za 2 koplja ispod onog sto je potrebno. Moze on da uci od Matica i Kerika, ali nikad nece biti ni jedno ni drugo. Mora se na toj poziciji uloziti novca. Bas na toj DMF. Ostale pozicije na sredini su pokrivene.

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Ma on ne moze da igra tu poziciju iz prostog razloga jer nema fudbala u nogama. Nema on tehniku i znanja za to. Fizicki je jak, cak je to jedina prednost koju ima, te fizikalije. Ali tehnika, snalazenje u prostoru, pas, su mu za 2 koplja ispod onog sto je potrebno. Moze on da uci od Matica i Kerika, ali nikad nece biti ni jedno ni drugo. Mora se na toj poziciji uloziti novca. Bas na toj DMF. Ostale pozicije na sredini su pokrivene.
                        Upravo to, Mektominej je odlican igrac za derbi utakmice primer.

                        Ndidi bi bio pravo pojacanje, trebalo bi da je dostupan. Mada Lester nas je odrao posteno za Megvajera, ali dobro on je Englez.

                        Thiago ako ide iz Bajerna bi nam legao kao budali samar, ali skeptican sam zbog njegove povrede.

                        Comment


                        • Znači štoper, lijevi bek, zadnji vezni i desno krilo?

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Ma on ne moze da igra tu poziciju iz prostog razloga jer nema fudbala u nogama. Nema on tehniku i znanja za to. Fizicki je jak, cak je to jedina prednost koju ima, te fizikalije. Ali tehnika, snalazenje u prostoru, pas, su mu za 2 koplja ispod onog sto je potrebno. Moze on da uci od Matica i Kerika, ali nikad nece biti ni jedno ni drugo. Mora se na toj poziciji uloziti novca. Bas na toj DMF. Ostale pozicije na sredini su pokrivene.
                            Koga dovesti za tu poziciju? Moramo da imamo i dobru klupu, ogromna je razlika izmedju prvih 11 i klupe. Matic ne moze iznijeti cijelu sledecu sezonu, em povrede em je neminovan pad forme u nekom trenutku.

                            Skoti je borben i sve ali sto kazes bas mu manjka tehnike za ovu poziciju. Pogba se bas unervozi pored Skotija, nema tu sigurnost kao kad je Matic pored njega.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Zato je Skoti dobar kao klupa, za ne daj Bože situacije, nikako kao starter, ili neko na koga bi mogli da se oslanjamo. Fred je takodje mnogo divalj i nedisciplinovan za tu poziciju. Stvarno ne znam ko bi mogao da bude taj zadnji vezni. Da ima spoj fizikalija, discipline i tehnike. Thiago je odličan, iako mu fali ovo prvo, ali povrede ga zezaju. Stvarno ne znam.

                              Comment


                              • Thiago je navodno sve već dogovorio sa Liverpulom, samo ostaje da se klubovi dogovore.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X