Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Abel View Post
    Izvor?
    Ne smem da ga imenujem


    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Nemoj to da radis Zoze

        http://www.sundayworld.com/sport/soc...fer-to-man-utd
        sigpic

        Comment


        • Gerijeva ekskurzija u Valensiji je veca nego biti pomocni Moesu i LVG.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Van Gaal: I WILL be at Manchester United next season!

            "I knew it would be like this. That’s why they hired me and we spoke about it," he told reporters.

            "We always knew that the process would take three years. I wanted to sign only for two years.

            "The club wanted me to sign for three years, not me. I signed for three years – so next year you will see me again.


            Same journalist who said RVP would leave 2 months before he did now saying Memphis is finished at United....Embarassing by the club #MUFC
            Memphis Depay has deleted everything to do with United on Instagram 😴 including unfollowing the players
            I'll be absolutely gutted if Memphis leaves Man Utd this summer. Handled ever so badly from LvG and deserves a second year. Only 22.
            Izgleda da ovi nasi u klubu stvarno nisu normalni, pa zasto bi se odrekli velikog talenta koji je ujedno jos uvek veoma mlad.
            Sa druge strane to mi mirise na van Galovu odluku, a ako postoji i promil sanse da tog idiota ostave na klupi i sledece godine onda i zasluzuju da budemo novi Liverpul pa cemo lepo da se radujemo kada obezbedimo opstanak u ligi ili eventualno da iznajmljujemo bus za paradu kada osvojimo neki cipiripi kup.


            Memphis is in the Manchester United squad today. [M.E.N]
            Ashley Young's absence again is odd. Seems to have been punished for his manager's error in playing him up front. #mufc [Luckhurst]
            Last edited by srdjan_sl; 01-05-16, 10:48.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Lingard, Blind, Roho i Erera duboka rotacija, mnogo smijesan nivo.

                Kraj za LS, moze Murinjo da se ozvanici ako ih LS sprjecava da se to ostvari uopste.
                sigpic

                Comment


                • Danas su ok bili i Blind i Roho.
                  Roho imao 100 centarsuta, nije to za njega. Samo im zamjenis pozicije i to izgleda ozbilnije, Blind ima 3 puta bolji centarsut. Ali dzaba kad je ovako cele sezone, covek hoce da izmislja fudbal i to je to

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                  Comment


                  • A cega druze, jesi li vidio kako Smoling cuva Huta kod prekida, a kako Roho Morgana. Svaki, ali svaki put mu je Morgan pobjegao i imao loptu na glavi. Pritom Blind po automatizmu kod prekida cuva imaginarne protivnike. A da ne pricam na kraju koliko je taj mocni paser lopti u bunar poslao, ali cak ni tu nije najgori, ono sto je igrao Erera od kad je usao je strasna sramota. Kako i zasto Lingard stalno igra od pocetka je najveca misterija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slazem se da obojica trebaju biti u rotaciji, ali danas su bili ok, imali su ispadi kao uostalom i svi, ali generalno ok.

                      Memfis uradio vise za 5 minuta nego Lingard za 3 utakmice, neverovatno je ovo forsiranje...

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kog primljenog gola, da je bio neki štoper umjesto Blinda ne bi ga onako preskočila lopta, a on mlati rukama nakon primljenog gola. Na početku drugog poluvremena prodaje loptu i ostaje rupa na njegovoj poziciji, čista šansa za gol a on na ničijoj zemlji, slične situacije su se desile bezbroj puta ove sezone. On ne može igrati štopera nigdje u Engleskoj, šprdnja za klub kakav je Manchester.

                        Teško je kriviti Blinda što ne zna, zna se ko ga forsira bukvalno svaku utakmicu i nije mi jasno šta još traži u klubu.

                        Ne ozvaniči li se uskoro Mourinho klub će uspostaviti kontinuitet loših rezultata i svako 4 mjesto će biti zadovoljavajuće. To je nivo Wengera, onda neka njega dovedu kao dugoročno rješenje

                        Comment


                        • Od 1 do 10 koliko smo loši bili?

                          I jel mi vredi da gledam celu tekmu ili samo prvih 20 min?
                          Last edited by l1m4r; 01-05-16, 16:39.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Dobra je utakmica bila, gledaj prvo svakako.

                            Hahahahahaha ovaj covjek je nenormalan, suvo zlato su njegove izjave, seks mazohizam ahahahahahahahahahaahahahahahaha

                            sigpic

                            Comment


                            • Свака му дала

                              Comment


                              • LVG - pola covek, pola doktorat na temu "reakcije ljudi na cupanje kose".

                                #out

                                Comment

                                Working...
                                X