Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feguliju istice ugovor. On je free
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Dobra tehhnika ali nema brzine, po pricama Murinjo zeli bas brzo krilo.

      Treba vidjeti i sta ce biti sa Bertom, dolazi li i ostvara li se to mjesto sportskog direktora.
      sigpic

      Comment


      • Mata po meni moze da ide, Ereru ne bih dirao. Daj samo da ozvanicimo Murinja, ako ostane Van Gal jos 1 sezonu...

        Comment


        • A da, vidio sam to za Banegu, pa ne bi bio skup kako god okrenes. Sances i Gomes ispod 80-100 miliona eura nista.

          E Barkli bi vec bio prava Murinjova desetka i prava zamjena za (pravog) Runija generalno. Jak kao bik i izgara na svakom dijelu terena.
          sigpic

          Comment


          • Banega je cini mi se free agent na letu ko sto ja znam?

            EDIT: Ustvari bila je ta klauzula u dogovoru, na odredjeni broj nastupa produzava mu se +1 godina.

            Ali svakako ne bi kostao kotnam iznad 20 miliona. A isplati se svakako.

            Comment


            • Pazi kada bi smo uspeli da uzmemo Barklija i Grizmana primer. Rekao bih prodaj Runija odma kao i Matu, Felainija. Ali se to nece desiti. Barkli prosle godine nije napredovao bar ne ocekivano. Ove godine pokazuje da je i dalje tu. Zivotinja. Bas podseca na Runjavog. tj Pravog. Tako da bih rado voleo to da vidim.

              Sad bas gledam neku statistiku klinaca krila.

              Dembele na 19 tekmi 10 golova 5 asis (Ren)
              Diogo Jota 25 tekmi 9 golova 8 asis (Passos Fereira)
              Isaas Succes 28 tekmi 5 golova 4 asis (Granada)
              Mikel Oyarzabal 14 tekmi 3 gola (Sosijedad)

              Jel mozda pratio neko ovu 3cu tj jel cuo, gledao?!

              Ok ali zasto bih uzimao njega kao DLP a imas vec 3cu u ekipi?! I plus ti verovatno nece trebati DLP ako dodje Murinjo
              Last edited by l1m4r; 31-03-16, 16:45.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Tog Jotu/Hotu/Zotu je vec zavrsio Atletiko cini mi se
                sigpic

                Comment


                • Imas u sredinu tima dobrog Morgana i Ereru, istrosenog Kerika i Svajnstajgera, i Felainija (nemam komentar za njega, nije fudbaler ). Imas sansu da dovedes Banegu, ne smes je propustiti po meni. Sances se moze dovesti, onda i Banegu, a tek onda Gomes je plus.

                  Comment


                  • I zaboravio si Blinda. .

                    Uopste ja ne mislim da je Svajni istrošen. Samo je čovek navikao na drugi nivo fudbala. Čim mu se igrači budu kretali više on će baš gaziti. Sto se dalo videti ove sezone. U nekim trenucima naravno

                    Pre bih Krosa uzeo

                    Morgan, Erera, Svajni. Ostaje Blind verovatno. I SAD Benega? Ne vidim razlog zašto njega dovesti. I da daješ 20 m? Bolje se otvori za zverinu neku. A pare im nisu problem.
                    Last edited by l1m4r; 31-03-16, 16:57.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Nisam mislio istrosen fudbalski, ustvari i jesam u nekim segmentima je opao, sto je i logicno naravno

                      Ali fizicki je unisten vidimo, evo vec 2-3 sezone zaredom ne moze spojiti 2-3 mjeseca, uvek neka povreda

                      Comment


                      • Ma nema sanse da cemo dovoditi tri vezna igraca, dva ako dodju od starih ce prezivjeti Svajni, Morgan i Erera/Blind
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa kako da bude zdrav kada se povredi i igra povredjen?
                          Oporavi se ode u Repku povredi se.. jovo nanovo
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Generalno mislim da je i zbog povreda pusten iz Bayerna, pa nisu oni budale da tek tako puste takvog majstora i legendu kluba, a da je jos na nivou kao pre 5 godine nprm

                            Svejedno, ja sam za Banegu i Sancesa Banega moze lagano i 10 da igra. Od krila platio bih koliko treba vec za Mahreza. Mane je fizicki monstruozan takodje za Murinjov sistem petka. Od brzih krila moze da se razmislja o Herrmannu

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Njemu bi oko toga bolje bilo da cuti. Kad su Di Marzio, a i Bedi Morati rekli da je zavrsen Murinjo on je pricao nema nista od toga, pa posle brisao tvitove i govorio kako nema zvanicno jos nista

                                Inace bih volio i da Van Gal ostane u nekoj ulozi u klubu

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X