Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitna pobjeda, uzasna igra.
    Ovo je moglo ranije da se rijesi uz drugaciju taktiku ali bitno da se doslo do 3 boda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Comment


      • Uporan je Zoze sa Mikijem i Ererom..ubice me. Ta fakin 3 boda su najvaznija da...ali sta je vise sa povredjenima Koliko Pogba i Fela nedostaju

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Marsijal i Rašford rade posao samo kad uđu sa klupe izgleda

          Odlično drugo poluvreme. Ne može se reći da smo igrali loše, jer je Totenhem veoma jaka ekipa i imaju bolje pojedince od nas. Jedino što zaista ne valja su Erera i Miki, ništa dobro nam nisu doneli u zadnjih par utakmica...
          Manchester United Serbia

          Comment


          • Mene sama pomisao na igrace koji tek treba da se vrate ohrabruje za nastavak sezone.

            Evo danas povratak Bajia pa je odbrana djelovala mnogo sigurnije i cvrsce nego u zadnjih par utakmica. Jos Pogba, Fela i naravno, Bogotac, i bice to prava bombonica od ekipe.


            Zadnjih dana sam samo preletjela preko onih naslova koji povezuju nas i Ozila. Ako ima iole istine u tome, Mikiju se zahvaliti, Mesuta dovesti i to je to.

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Bitna pobjeda, uzasna igra.
              Ovo je moglo ranije da se rijesi uz drugaciju taktiku ali bitno da se doslo do 3 boda.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Nema ovde nikakve veze taktika, sredina je oslabljena pa je oslabljena, nikakva taktika ne može da promeni to.

              Comment


              • Miki po meni nema šta da traži kao 10ka, vec neka igra po krilu kao sto je činio u Dortmundu.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Samo sto Murinjo izgleda ne planira da ga proba tamo. Jbg pricalo se o tom 4. pojacanju tj nekom krilu ko god bio i zato i nece Miki odigrati minut tamo. Jednostavno tako je kako je.

                  Comment


                  • Ma da kakva taktika sa ovakvim Mikijem i Ererom i bez Pogbe.
                    Bogami aquaria..za to Bogotac imas veeeliki plus kod Vladana
                    A moze bas i bez Ozila ...mada kad gledam Mikija..sto kaze bici place mi se kad se setim kakav je bio u Dortmundu, mada ni Kagava nije mogao da se snadje, tako da ne treba siliti nece - nece..dal je do 10ke i Zozea ne znam, ali taj covek je carobnjak...al ga nema

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Manchester United

                      Meni je utisak koliko je Erera pogubljen na terenu, koliko samo prostora ostavlja Maticu da pokriva i duva promaja.
                      Ne znam sta je sa njim ali totalno nekarakteristicno za njega, ove sezone previse takvih meceva se ponavlja.

                      Mozda su se ljudi pitali oko Pogbe ali u njegovom odsustvu je itekako vidljivo da mnogo fali, Fela je dostojno zamijenio ali Erera nikako.

                      Veliki adut je imati Marsijala/Rasforda u zadnjih pola sata da udje, 2 totalno razlicita tipa igraca.
                      Lukaku danas bez lopte ali borio se, sjajna asistencija mada je imao i ranije 2-3 takva pokusaja ali niko da ga isprati i iako mi djeluje da Lukaku i Rasford imaju bolje komunikaciju, da se u ovoj formaciji ipak bolje snalaze Lukaku i Marsijal


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Last edited by Miki28; 28-10-17, 15:00.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Izveo je najbolje što ima u ovom trenutku i tu je rezultat, makar i na silu. Bodove koje su odnijeli mediokriteti iz prošlog kola niko ne može vratiti. Imaju Carling a mogu i na karling, možda su tamo korisniji

                        Dva topovska glavometa Lukakua u 2 minute i rezultat je došao.

                        Comment


                        • Ja nekako verujem da Mkitarijana od dobre igre isto odvaja jedno funkcionalno desno krilo.
                          Ovako, nam je neko guzvanje kroz sredinu, protivnik moze vise da pusti to nase desno krilo i da ulazi unutra.

                          Smalling i Young najbolji danas, by miles.

                          Meni su i Bailly, Lukaku i Valencia bili dobri, a i Rash, odigrao je koliko moze.

                          Herrera, Matić, Mkhitaryan katastrofa. Ne zna se ko je bio gori od koga. Samo što IMO mislim da je mnogo teže da budeš toliko očajan na pozicicji Matića, i više njegova očajnost je mogla da nas košta.
                          Herrera je u down-u sa samopouzdanjem a i fizička forma mu je slaba, pa ne može da isprati taj njegov agresivni pristup.
                          Dok je Matić bio baš baš užasan gotovo u svakom smislu. Koncentracija, pozicioniranje, anticipacija... prečesto je delovao kao da se probudio pre 5 minuta.
                          Mkhitaryan je igrao u skladu sa svojom trenutnom formom...

                          Comment


                          • Vala ona vel'ka glava u Lukakua vredi svaka paru

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Mnogo bitna pobjeda i 3 boda su 3 boda i ona su upisana pa sto god sad neko pricao. Opet kao prosle sezone, 1:0, tada Mikitarijan, danas Marsijal.

                              Sledeca Benfica u utorak, kuci.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X