Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Šta ga Ole i stavlja kada je glavom u Parizu.


    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Ne bih baš rekao, premišlja se.. A i nije kao neke persone da se vuče po terenu samo, odigraće do kraja koliko bude u klubu..

    Comment


    • Erera, Mata u Valensija na izlaznim vratima kluba.
      Za sve ostale koji žele sa OT klub dobija pripisano obeštećenje.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Kakav tim auu.

        Nema odje srece

        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • I onda kada ga vidim da ne moze pas da doda, niti da zadrzi loptu, zeludac mi se okrene
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Za bolje i nismo. Totalni remont.

            Minimum 7 igraca da ode ovo ljeto.

            Dosta je bilo mediokriteta u klubu. Ole, samo nemilosrdno inace ce te ove pocke ostavit na cjedilu.

            Jang, Darmijan, Roho, Dzons, Matic, Erera, Pogba, Alexis, Lukaku na dobos. Mogu jos poneki slobodno
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ovo je najnespremniji United otkako ja gledam fudbal.

              Comment


              • Ma boli njih uvo za klub,svi oni misle samo o parama
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Momir Peh View Post
                  Ovo je najnespremniji United otkako ja gledam fudbal.
                  Crkotine.od.igraca. Matic i Lukaku ne mogu da potrce zadnjih 20 min.

                  Jadno i bijedno od svih. Samo So moze da dobije prelaznu ocjenu.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Bas sam popizdeo.

                    Casno su odigrali samo Lukaku, Herrera, Shaw i McTominay.
                    Young se dzaba trudi, krs je.

                    DDG ne zasluzuje da brani LS, sledece godine. Ne zasluzuje da se spasi.

                    Comment


                    • Nespreman tim, nefunkcionalan i pogresno treniran godinama, ovo dobijes.

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kad ne koristis sanse ili dominaciju na terenu, cesto se okrene u protivnikovu korist, jer onim tempom iz prvog je bilo nemoguce odigrati ceo mec. Tesko drugo pol sa puno prekida i faulova, nervoze, seckanja momentuma.. Steta, jer opet ne koristimo tudje kikseve.
                        Koji put vise
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Bas sam popizdeo.

                          Casno su odigrali samo Lukaku, Herrera, Shaw i McTominay.
                          Young se dzaba trudi, krs je.

                          DDG ne zasluzuje da brani LS, sledece godine. Ne zasluzuje da se spasi.
                          Nema sta da se spasava. Liga Evrope i sledece sezone. Nidje on ne mrda.

                          Skupit od onih krseva 40tak miliona i od Roma i Pogbe oko 150-200 ako se ko prevari i udri.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Na leto krenuti u ozbiljan pazar. Ne sme s epogrešiti u odabiru pojačanja jer već dovoljno kaskamo za konkurentima. Još koja pogrešna procena i izgubljeno vreme može biti pogubno za klub.

                            Comment


                            • Da ubaci klince u preostala 2 meca a da ova banda razduzi opremu.

                              Onog krvnika Roha sto prije sutnut iz kluba, bolid kakvog nema.

                              Vidjecemo dal je Ole samo prica ili ima muda da odradi tezi dio posla, ono sto se mora. Ako pola od ovih sto sam nabrojao ostane onda je sebi potpisao otkaz i prije pocetka sezone.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • I nemoj vise Sanceza uvoditi molim te
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X