Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Cudno je ali nikad manje sam uzbudjen zbog predstojece sezone. Ni ne ocekujem mnogo, atmosfera u i oko kluba djeluje mrtvo, mozda je to zbog SP, ne znam. Vidim Siti i Liverpul u borbi za titulu, povratak Celzija, vise nego solidan Arsenal. Nas, negdje izmedju ili dalje od bitnih desavanja.

    Doceli Freda i Dalota i stali. Sad jos pola mjeseca do starta sezone.
    Znas kako, proslih nekoliko sezona je Junajted dovodio jaka imena i na papiru uvek odradjivao najbolje prelazni. U avgustu se uvek pricalo o Junajtedu kao prvom kandidatu za titulu, i sta se desavalo?
    Mozda je ovo i najbolje, da igraci dobiju malo mira, i da Mou pocne da radi sa njima. Bez pritiska treba da udju u sezonu, jos je Junajted mlad i neiskusan.
    A mnogi su kupili i iskustvo sa SPa.

    Realno igra gora od prosle sezone nije moguca, a rezultat je bio pristojan. Sto znaci da moze samo bolje, a to bolje je borba za titulu.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Junajted je mlad i neiskusan? O čemu pričaš?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Italijani pišu kako je Murinjov plan da sa Bonućijem i Perišićem zatvori letnji prelazni rok.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ako je imao subarahnoidalnu hemoragiju, 50% svih pacijenata umire, 25% umire u toku 24h, a 10% cak umire pre nego sto i stigne do lekara, a od ovih pacijenata koji prezive, samo 20% su sposobni da samostalno funkcionisu

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Pol Pogba, sampion svijeta. Sad da nastavi sa ovakvim partijama i u dresu Utd. Bio ke fantastican na ovom SP

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Manchester United

                  Zasto nema Sanceza? Dosta je odmarao. Tu je Darmijan🤦🏻*♂️

                  Blind ostao u Mancesteru, zavrsava tranafer u Ajax

                  Manchester United pre-season tour squad:

                  Romero, Pereira, Grant

                  Valencia, Darmian, Dalot, Fosu-Mensah, Williams, Smalling, Bailly, Tuanzebe, Mitchell, Shaw

                  Garner, Herrera, Pereira, McTominay, Hamilton

                  Chong, Gomes, Mata, Martial, Greenwood, Bohui
                  Last edited by Miki28; 15-07-18, 21:01.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Bobi Carlton, Nobi Stajls, Pol Pogba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Btw odlicna ekipa za tur. Darmjan je visak, on svakako vise nece biti u klubu i gde je dodjavola Aleksis Sancez???
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja videh Sančeza na slikama, stigao je istog dana kad i Šo i Smoling npr.

                        Comment


                        • Stigao je ali nije otisao na tur, navodno ce stici sa par dana zakasnjenja.

                          Nego veca vest je da je konacno skinuo ono gnezdo sa glave

                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Originally posted by Krojf View Post
                            Ja videh Sančeza na slikama, stigao je istog dana kad i Šo i Smoling npr.
                            Jeste na trening ali javljaju da nije putovao za Ameriku sto mi je bas cudno. Mozda ce stici kroz par dana, ne znam. Nema nista u vezi njegovog odsustva.

                            Jedva cekam da gledam Pereiru, Gomesa ,Conga i ostale klince.

                            Jel zna neko ko ce prenositi meceve Utd? SK ili Arena?
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Možda je stigla neka bruka ponuda iz Kine, čudno da nije krenuo sa ekipom.

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Jeste na trening ali javljaju da nije putovao za Ameriku sto mi je bas cudno. Mozda ce stici kroz par dana, ne znam. Nema nista u vezi njegovog odsustva.

                                Jedva cekam da gledam Pereiru, Gomesa ,Conga i ostale klince.

                                Jel zna neko ko ce prenositi meceve Utd? SK ili Arena?
                                Arena Sport ce prenositi.

                                Konkretno, Mancester Junajted - Borusija Dortmund ce biti na Arena Sport 1.

                                Comment

                                Working...
                                X