Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Prodamo DDG-a, pokusamo da dovedemo Donnarumu, ili Oblaka.
    U svakom slucaju, nekog ko bi bio jeftiniji od DDG.


    Prvo treba da se dovedu pravi igraci, i da tu napravimo tim, pa onda golmana. To kupis kad mnogo skripi, ne moras ni da uigravas...
    Zamaskiraće on sve to sa nekom fleshy odbranom u sledećoj utakmici. Golman mora da je lider, ovaj nikad u životu to neće biti.

    Ne može se protiv Sitija, jedino onako sa 3 štopera je moglo da se pokuša. Plus su oni baš bili nabrijani.
    Last edited by HeadBurn3r; 25-04-19, 08:05.

    Comment




    • Bio nam bi upgrade, igrac ispod radara koji nece kostati puno. Ko ga gleda u Selti ove 2 sezone zna u cemu pricam. 24 godini ima momak. Dodas tu jos Nevesa/Ndombelea, i resio si sredinu.

      Comment


      • Prvo skart da rascistimo pa onda da dovodimo.

        DDG novi ugovor dati vise, dati mu podrsku a ne odmah pljuvacina po njemu. Lik je godinama najbolji igrac kluba, kluba ciji su stoperi jebeni Smoling, Dzons, Roho i ostala druzina kvazifudbalera.

        Prvo da se ispljuju odreda svi pa onda DDG

        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ako se traži krivac među igračima za koje smo znali da mogu, a nisu, tu je Pogba neupitni No1 i definitivno prvi za prodaju.

          Super što je uguran u Winning11 u PL, taman da se izboksuje što jača cena.

          Drugi problem su skoro svi koji igraju na levom krilu. To da se probere i raščisti i da se dovede desno krilo.

          U odbranu treba uložiti najviše e onda sesti i porazgovarati sa De Heom, ako se prezasitio neka ide, zna se koliko vredi top golman na tržištu.

          Comment


          • DDG je najmanji problem od svih igraca, to je valjda jasno. Podbacio je ove sezone da, ali u prethodne 4 sezone nam je doneo direktno bar 10-15 bodova lagano.

            Prosle sezone da nije bio on bili bi na isto mesto kao sada, sto se ove sezone pokazuje kad mu je forma drasticno pala, ne znam razlog ali trenutno su svi raspad. Nisu spremni fizicki ocigledno, to je rekao i Ole indirektno 3-4 puta, sto je zastrasujuci fakt.

            Comment


            • Djavoli, moze Mauro?

              Inter and Manchester United could exchange Mauro Icardi and Romelu Lukaku in the upcoming Summer transfer window. (Source: Sky Italia)

              Comment


              • Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Djavoli, moze Mauro?
                  Pa taman da mi se zgadi ekipa do kraja, da čitam o njemu i ženturači i njihovim uslovima, kao da i ovako ne može svako da ucijenjuje klub. Doduše, Pogba bi mi postao simpatičan u odnosu na par Ikardi.

                  Comment


                  • Mauro je veličina igračka za Pogbu. Iako je Wanda debil, on nije toliki razmaženko kao Pogba. Vredi rizika po meni.

                    Malo preterano zvuči igračka veličina ali ne mogu reći ljudska kad je Maksiju skinuo ženu, ali ljudska u igračkom smislu eto.
                    Last edited by Cassius Clay; 25-04-19, 21:58.

                    Comment


                    • Nek je Mesi lično, spodobe su to što se mene tiče, mada Junajted počesto podsjeća na rijaliti, što s razlogom što zbog novinara koji guraju ime kluba radi ekskluzive.

                      Za ovih 6 postfergijevskih godina niko mi nije ostavio toliko dobar pečat kao Zlatan Ibrahimović, jedini koji je odrađivao ulogu lidera svojim autoritetom. Na stranu golovi i asistencije gdje je isto opravdao svoje ime i u stilu završio karijeru na evropskom tlu.

                      Comment


                      • Solskjaer essentially wants a British core to his side
                        Ovo bi bilo baš do jaja. Skoro zero talenta u zemlji al da se probrati nešto. Ovako je ružno malo dovoditi igrace od kojih bi te svaki odjebao zbog Barse ili Reala, pa tako i završis u trenutnoj situaciji gde je sve bolikurac do bolikurca na terenu. Samo Englezi shvataju koliko je veliki Junajted. Ima izuzetaka, ali su jako retki.
                        Last edited by bici; 25-04-19, 22:26.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Stvarno nema smisla blatiti De Geu(ako ga je iko blatio na ovoj temi, ja to nisam vidio... ali vidim po internetu da ga pljuju idioti). Momak je do ove sezone davao 100% i bio jedan od rijetkih posvecenih fudbalera u Junajtedu. Ako je i njemu napokon prekurcilo i ako mu se vise ne igra za Junajted, onda siroko mu polje i srecan mu put! Ako ti se ide, idi baća moj... mozemo i bez tebe. Ali nikad necu negativno o njemu govoriti. Znao sam da je papuca, znao sam da je generalno bezmud i da nema autoritet pozadi.. th da nije golman tipa VDS koji ce bez problema da ustroji odbranu ispred sebe.. znao sam da je linijas i da nikad nece biti taj complete package golman ali jbg.. nevjerovatan je golman i izvadice ono sto nece nijedan golman na svijetu i to ce imati vrhunske odbrane iz nedelje u nedelju(sto je isto tako i nazalost.. jer da ispred njega nisu onakvi levati, on ne bi ni morao da izigrava Spajdermena).. Normalno da popizdim i ja kao i svako drugi kad vidim kakvi mu golovi ulaze u zadnje vrijeme i naravno da nije uredu da bilo ko izadje na teren i ne da svojih 100% kad znas da moze bolje.. ali on nije jedini u timu koji igra preko kurca, tako da njega najmanje krivi.

                          Kao sto rekoh... ako ti se ide, idi i srecan ti put. Dosta nam je dao, hvala mu i svaka mu cast. Trazi dje ti je bolje. Pogotovo sto je nama sad golman najmanji problem. Mislim da je Romero sasvim dobra opcija za prvog golmana. Ne znam koja je De Gei situacija sa ugovorom, ali ako ima tu 2-3 godine na ugovoru, onda udariti cijenu od 100 miliona i da se razilazimo.

                          Comment


                          • Ja ga ne krivim sto se prezasitio, ne mogu ni da ga krivim ni sto je isfrustriran. Zarobili smo momka, zasluzio je da ima bolji tim ispred sebe.
                            Ali isuvise je United veliki da bi se trpelo da neko ne moze da se fokusira i motivise da bude ovde.
                            I mnogo vece legende, homegrown legende su grejale klupu kad im padne glad.


                            Za zasluge on dobija vecu platu, time mu je vraceno. Nije Manchester United jugoslovensko, komunisticko preduzece da na ime starih zasluga mozes da ladis jaja.

                            Pritom ako slabijim partijama pokusava da nas natera da ga prodamo, onda nije ni za ovaj klub. Izadji, pa cak i u javnost, konferencija, i kazi "Zelim da odem iz kluba, neophodan mi je novi izazov, ne mogu vise da gubim godine u klubu koji ne ispunjava moje ambicije"
                            To je totalno legit.
                            Ali dok si ovde, do poslednjeg dana ces da budes maksmialno motivisan. A kad kazem maksimalno motivisan, ne samo da cedis znoj, nego i fokusom i koncentracijom da budes tu.

                            Pa pogledajte Ramzija, vec je potpisao sa Juveom, a gine za Arsenal...

                            Comment


                            • Ljudi bas ne uce na prethodnim situacijama. To bezrezervno gutanje necijeg cascavanja prisustvom nas je u ovoj dekadi i sjebalo mozda i najvise od svega.
                              Na konto davnih igara smo placali jednog besramnika 300k nedeljno (u ono vreme, to je sad ko skoro 500k), i svako ko je kritikovao njegovu formu, kilazu i odnos prema klubu je stavljan na stub srama.

                              Taj pajser izdajnicki je otvorio vrata, pokazao put svim ovima sad da moze da se gazi po ovom klubu.
                              Svako posle njega kad dodje ovde "Kad domaci igrac, koji je tu od tinejdzerskih dana, moze tako da podjebava klub, da ga ucenjuje, da ga ne postuje, da nakon potpisivanja astronomskog ugovora ladi jaja godinama... zasto ne bih i ja"
                              I mrzim sto sam bio u pravu kad sam potencirao na tome tada.


                              I u buducnosti kad se budemo vratili na stari put, a znam da hocemo, cause United will never die, osvrtanje na ovu dekadu, tacnije na ono sto je posle doslo posle Fergija, uvek ce da mi bude obelezeno vejn runijem. Taj je pogazio po svemu.
                              Umesto da bude prvi medju cuvarima aure, on je po toj auri kluba najljigavije pljunuo.

                              Jedna od najgadnijih mrlja ovog kluba.
                              Last edited by Busby Babe; 26-04-19, 01:08.

                              Comment


                              • Zelja postoji, to se juce najbolje vidilo. Koncentracija mu je pala mozda, sto ne sme da se dogodi, ali eto. I cini mi se da mu je samodoverba unistena nakon losih partija, sto je za golman samoubistvo. Juce sam bas zaprimetio kad je primio drugi gol, i kad je mahao glavom u neverici i nesto tipa "Pa ovo sam branio lagano jbt sta se dogadja.."

                                Comment

                                Working...
                                X