Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rasko i Erera povredjeni, tako su rekli.

    Svidja mi se sto je promenio sredinu, bas su bili spori i van ritma Matic i Erera. Sanse za Mektomineja i Freda opet da pokidaju, nadam se

    Marsijala ne zele da rizikuju zbog povrede koje je dobio, ako bude trebalo uci ce u drugom.

    Veoma bitna tekma, idemo momci!

    Comment


    • Dalo na krilu?

      Comment


      • Jes, bolji je tamo

        Comment


        • Izgleda.

          Comment


          • Ne sviđa mi se ovo. Liči na 4-3-3, a u tom slučaju imamo 0 igrača koji mogu da probiju po boku.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Strahota koliko igrački neozbiljna utakmica, počevši od Lingarda koji je u 15. minuti bukvalno mogao ugasiti utakmicu da nije nedoraslo derište u glavi, pa do još jedne greške Freda, glupana Younga, pa do Jonesa/Smallinga. O Pogbi se nema šta reći jer nije ni igrao ovu utakmicu, ne bi bilo fer krtikovati ga. Za gađanja kopačkom u svlačionici, svih nabrojanih.

              Comment


              • Džaba sve kad ovi napred ne koriste šanse, lagano smo mogli dati tri komada. Svaka čast Ruiju ali više su lopte išle direkt u njega.

                Lingard igrač manje danas sve vreme... utakmica za zaborav, vrv i oproštaj od LS sledeće sezone. Ako do toga dođe očekujem odlazak nekih igrača svakako, pre svega tu mislim na Pogbu.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • U sustini smo sami sebe pobedili veceras, a ujedno sa ovim porazom se oprastamo od top 4.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dali mi nadu i igasili je (me)
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • To je fudbal, ne moze se sve dobiti, pravo je cudo i kako smo jos u borbi za TOP4 nakon onog zemjotresa od prve polusezone.

                      Comment


                      • Kapiten je već mislima u Madridu koliko vidim

                        Comment


                        • Toliko od nas za ovu sezonu,nadam se da su price tacne o Pogbi i Realu. Smoling,Jones,Jang prodaja

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            To je fudbal, ne moze se sve dobiti, pravo je cudo i kako smo jos u borbi za TOP4 nakon onog zemjotresa od prve polusezone.
                            Meni je problem losa igra, pa i prilican raspad, sto pojedinacano, sto kolektivno.
                            Nema vise ono kao izgubis tesan mec, da je bila borba zestoka i jbg, ne sada ili... ili
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pogba uzas danas, kao i svi nakon primljenog gola, samo Shaw odlican kao i obicno uostalom.

                              Smoling je pre neki dan izasao sa izjavom da zna kako sacuvati Mesija...

                              Comment


                              • Psihicki smo unistena ekipa

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X