Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, koga biste u LŠ? Porto je najlakši, Ajaks je nagazna, ostali su jaki baš. Izvučemo li Siti postoji šansa da odigramo 4 utakmice s njima u aprilu, nešto kao Barsa-Real na proljeće 2011.

    Comment


    • Porto, Ajaks, Totenhem. Ovim redosledom.

      Nakon toga Juve, Liverpul, Barsa, Siti. Tako je po tezini po meni.

      Comment


      • Ja hocu samo Porto ili Totem i nikog vise
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Porto bih voleo, sa Ajaksom bi nam bilo najlakše.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • Ae bre sise jedne pa jel kosu cupate oko toga da uđemo u top 4 ove sezone da bi sledeće sezone mogli da gledamo četvrt finale jedne lige šampiona izmedju Mančestera i jebenog Porta, Liona, Apoela?

            Liga Šampiona se igra da bismo se klali sa jednim Realom, Barsom, Bajernom, Juventusom... A ne da gledamo da izvučemo najjadniju moguću ekipu u žrebu. Nisam primetio da se ovde pominjalo ono kad smo okrenuli Olimpijakos pre 4-5 godina. Ovo protiv PSG-a će nam ostati svima u glavi godinama. To je liga šampiona.

            Daj Barsu ili Juve. Ako baš mora neki Englez da zapadne, može Liverpul.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Slazem se sa Bicijem. Daj nam Barsu, Juve, Liverpul ili Siti pa da se pokrljamo.

              Comment


              • Ma moze...al u pf
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Odma sada odma, Olja.

                  Comment


                  • I ja kazem odmah sad ako je ikako moguce.

                    Comment


                    • Ja zelim Juve, mislim da imamo šanse, i voleo bih da izbacimo CR-a.
                      To bi bio bas lep story. Ako ne Juve, onda Ajax. Ajax mi je, ako ne racunamo United, mozda najgotivniji klub u Evropi.
                      Znam da ne želim City. Ne zelim da budze samopouzdanje i swagger.

                      Bas bih voleo da u qf se padnu City i LFC, Juve - United, Tottenham - Barca, Ajax - Porto

                      Comment


                      • U sustinu totalno je nebitno,kog ce MU da izvuce,kad ne moze da osvoji

                        Mu nije klub tipa(Totenhem.Salke,Sevilja) koji ce da se zadovoljava bilo cim sem prvim mestima,a ova sezone jednostvano nije ta

                        I kao sto je nebitno bilo ispadanja od Sevilje prosle ,tako ni prolazak PSZ nije preterano bitan ako se pogleda neki rezultatski znacaj i sira slika

                        A licno mislim koga god da izvucete ispadate,sem mozda Ajaks,Porto prilicno tvrda i nezgodna ekipa a recimo ne vidim ko bi moga u MU moga da sacuva Maregu ili Braimija

                        Ali realno nebitno,preksinoc je voljom zreba odigrano finale pre finala,dve najbolje ekipe, licno sam male vece sanse davao ATM 55-45 pogresio sam ,jbg,ipak je Zver Zver i sve sem ne osvajanja Juvea i CR7,bilo bi iznenadjenje.

                        Comment


                        • Đe si, Fiksni brate moj

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Đe si, Fiksni brate moj
                            Ha ma evo ma Power brate,tu sam kotraljam se nekako...I zivim u nadi da ce se Tampa opet okliznuti,mada ima tu jos jakih ekipa,pogotovo na zapadu(ovi tvoji SJ),a i Pensi mi se bas i ne svidjaju narocito,ali PO je nesto sasvim drugo

                            P.S. Neko modovi ako zele prebace temu u NHL,ako zele naravno jbg nisam odavno o NHL rec razmenio,pa mala zloupotreba
                            Last edited by 61563; 14-03-19, 02:21.

                            Comment


                            • Ja sam ubijedjen da cemo izvuci Liverpul ali moze i ostali jaki, nema problema.

                              Uopste ne ocekujem Porto ili Ajax.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Pise se da dovodimo Aldervirelda za 25 miliona na ljeto. Malo je, oslobodjava prostor za ostale pozicije. Ali cini mi se da je Tobi u declineu, kao i Sancez kad smo ga doveli. Valjda smo naucili nesto da ga jbs. Bas nisam siguran o tom pitanju.

                                Comment

                                Working...
                                X