Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni je njihova odbrana naša prednost.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Trebao bi biti dvomeč sa dosta golova.
        Oba tima grcaju pozadi. Ključ trijumfa ko bude manje kardinalan i grešan.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Buhafsi javio, ne igra Kavani.

          Vecu sansu ne mozemo da imamo, Verati ce igrati ali nije 120% spreman. Imace oni dosta jakih 11, ali mozemo sa njima.

          Jedva cekam!!!

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Last edited by Ser Gagi; 10-02-19, 15:42.

            Comment


            • Ja ne znam koji igrac Uniteda nije rekao da je Martial nešto special. Rio je bas pricao kako su svi u klubu (osim bivšeg trenera) bili u tom fazonu.

              Samo ja želim da konačno krene malo više da šutira sa zatvaranjem stopala, da ne ide uvek na taj unutrašnji felš i bananicu. Njegov i Rashfordov šut kad bi se spojili u jedan, dobio bi ultimativnog ubicu.

              Comment


              • Lepo rekao Murinjo posle Nove god bicemo u 4.

                Dobar prognozer nema sta. Ocajan coach still.
                sigpic

                Comment


                • U neka druga vremena verovao bih i u titulu.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Da li bi prihvatili remi pre pocetka utakmice?

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Da li bi prihvatili remi pre pocetka utakmice?

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Naravno da ne, nije to stvar podcenjivanja protivnika posto na toj utakmici lako moze biti i pobeda Livera ali ipak Mancester Junajted treba uvek da ide na pobedu pa samim tim pre pocetka utakmice nisam zadovoljan ni sa jednim drugim rezultatom.

                      Naravo u ovom trenutku mislim da niko i ne misli na derbi posto sutra igramo mnogo vazniju utakmicu u ovom trenutku. Takodje i na toj utakmici ne bi pristao na nereseno pre pocetka meca mada sam svestan da i pored silnih problema koje PSG ima da su oni dalje favoriti za prolazak dalje posto je to ekipa koja nam bas ne odgovara.
                      sigpic

                      Comment


                      • Skols preuzeo Oldham...

                        Srećno!


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Svaka pobjeda bez primljenog gola je odlican rezultat, pa i 1:0 da dobijemo. Ocekujem, sad vec standardnih 11, pa da se posibamo.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Tipujem 2-0 ili 3-1

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Uhh, teško da nećete primiti gol. PSG jeste oslabljen, ali ima tu još dosta kvaliteta.

                              Problem je po meni što se vi kao ekipa ne branite dobro. Previše panike i previše prostora kad vas ekipa napada. Jang i Shaw ostavljaju tonu prostora iza sebe. I prekidi su vam rizični. Jel Mbape ide na Janga?

                              Mislim da će biti golova u toj tekmi, i mislim da bi moglo da bude 2-1, 3-2 ili tako nešto.

                              Ako sačuvate mrežu, to će biti baš odličan rezultat.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Da, ali ovo moze biti sasvim drugacija tekma kad mozemo da odigramo tvrdije...
                                Mbappe ce biti spic vrv, nema Kavanija.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X